Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На гурт НеАнгелы, ціна квитка поки невідома, планується зробити квитки з різними цінами, наприклад, столик на балконі 100, знизу 150, без столика 50 , чи буде з ними Лютік, незнаю, поки точно відомо що будуть 3 музиканта + їх двоє, як тільки поступить якась інформація, одразу виложу на форумі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие поклонники транса!

В связи с тем, что мы просто "купаемся во внимании" со стороны спонсоров - флаера будете печатать сами. Система проста: скачиваете флаерок, печатаете его (ОЧЕНЬ желательно, чтобы это было сделано в цвете) и предьявляете на входе и получаете заветную скидочку :D

Просим отнестись с пониманием и не разводить вонь типа "ой-тоже-мне-не-могут-уже-пару-флаеров-напечатать-галимая-кантора". Я не сплю с дочерью миллионера и не собираюсь за свои деньги печатать вам флаера, не зарабатывая ничего на вечерине и не получая гонорар за выступление....

Мы считаем оставшиеся до воскресенья часы и очень ждем встречи с вами.... ;)

post-1264-1193931113.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, розказуйте свої враження про ХЕЛОУІН.....на мою думку було супер. костюми, музика......все

З.І. Фото скоро викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие поклонники транса!

В связи с тем, что мы просто "купаемся во внимании" со стороны спонсоров - флаера будете печатать сами. Система проста: скачиваете флаерок, печатаете его (ОЧЕНЬ желательно, чтобы это было сделано в цвете) и предьявляете на входе и получаете заветную скидочку :D

Просим отнестись с пониманием и не разводить вонь типа "ой-тоже-мне-не-могут-уже-пару-флаеров-напечатать-галимая-кантора". Я не сплю с дочерью миллионера и не собираюсь за свои деньги печатать вам флаера, не зарабатывая ничего на вечерине и не получая гонорар за выступление....

Мы считаем оставшиеся до воскресенья часы и очень ждем встречи с вами.... ;)

Ги )) Мене завжди дивувала політика даного нічного клубу ))) Але то нічого що так вийшло з флаєрами, навіть зручніше буде... Роздрукуємо вдома і все гут ))) Головне щоб вечір вдався! Та думаю все класно пройде, я вже давно чекав на подібний івент! Так що заздалегідь спасибі організаторам )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небольшая просьба к тем, кто распечатал флаер или просто собирается прийти - отписывайтесь пожалуйста. Очень хотелось бы на этапе подготовки видеть что придет не полтора человека, а хотя бы три-четыре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хороше починання!

Дякую усім,хто за це не побоявся взятись.

Щоправда, неділя - день важкий для вечірок.

Адже далі - понеділок.

Ну, нічого у випадку неприходу людей можна усе звалити на непопулярність такої музики у Луцьку,"що просто поведений на електро,рнб та попсі"

Постараємось бути,бо любимо таку музику.Але у суботу в Києві будемо і ,можливо, у "Сінема",

тому самі розумієте.

А який транс будуть грати ДЖ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який транс будуть грати ДЖ?

Uplifting, melodic, tech, hard, euro - весь спектр удовольствий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hey...kryto jak...syper ve4irka v Lycky!!!!!!!!!!!!ex..i jak zavzdu ja propyskajy take dijstvo... ;) bydemo nadijatus wo ce ne ostannia :D Vsix cilyjy.....Take care!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небольшая просьба к тем, кто распечатал флаер или просто собирается прийти - отписывайтесь пожалуйста. Очень хотелось бы на этапе подготовки видеть что придет не полтора человека, а хотя бы три-четыре ;)

Я буду )) В Луцьку, ТРАНС)) Не хочу пропустити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду )) В Луцьку, ТРАНС)) Не хочу пропустити ))

Спасибо, захвати друзей, да побольше :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду )) В Луцьку, ТРАНС)) Не хочу пропустити ))

Спасибо, захвати друзей, да побольше :rolleyes:

Постараюсь )) Нажаль трансерів в Луцьку не так багато, як того хотілось би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду сто пудов!!!! не часто такие ивенты проходят в Луцке, я бы сказал супер редко, наконец-то норм диско!!!!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, кстати, постарайтесь прийти к одинадцати, тогда раньше начнем и дольше покайфуем, да и первому ди-джею не будет стремно играть на пустой танцпол :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на рахунок прийти до одинадцятої, це людина "істіну глаголіт" ) Бо в трьошці зазвичай поки почнуть грати нормальну музику, то заснути можна, а тут в одинадцятій і вже транс! ) Так що приходьте пораніше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але у суботу в Києві будемо і ,можливо, у "Сінема",

А в рідній "Сінькє" LOVE 2 LIVE 11 ft MILIMETRIC.... сам хотів би... розкажете як там було ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на рахунок прийти до одинадцятої, це людина "істіну глаголіт" ) Бо в трьошці зазвичай поки почнуть грати нормальну музику, то заснути можна, а тут в одинадцятій і вже транс! ) Так що приходьте пораніше )))

Спасибо, поддержал! ;) Кстати, вечеринку можно использовать, как возможность форумчанам познакомиться. Так что не стесняйтесь подходить и говорить, например: "Привет, я - Ami с форума!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха :friday:)))

каже "привет , я Ами с форума :101010:"

а він скаже... я такого не знаю. пнх ;)

2люмакс:

тебе то всі канешно знають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fantazy:

Я имел в виду подходить ко мне. А тем кто меня не знает в лицо - вы поймете кто я, когда услышите, как МС обьявляет "За пультом DJ MAX FREEMAN" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удачі всім DJs на вечірці, повного відриву та вдячної публікі ;) ех... шкода, що я не можу піти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...