Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

6 жовтня їздив на QIEVDANCE 2007, в МВЦ (Київ). Саме на таких заходах можна зрозуміти ЩО таке клубна культура, ЩО таке справжній діджейський сет, ХТО ТАКІ клаббери ну і багато багато іншого... Просто там грали кращі діджеї світу, просто там була НАСТІЛЬКИ позитивна і різноманітна молодь... Ееех... Навіть ностальджи зараз присутня, хочеться ще... Як зараз памятаю: здаравєєєєна територія, відривна публіка, класний звук... Так приїзджаєш сюди, в Луцьк і розумієш, шо щось воно тут не те. Немає в нас і долі того рівня, яким може похвалитись Київ. Як би було класно ЗАПХАТИ всю нашу луцьку публіку в Київ на щось подібне щоб вони побачили і відчули на собі атмосферу того нічного життя, яким воно має бути насправді, і привезли те все сюди... У нас в Україні є 2 місця де клаббери вчаться відпочивати - Київ і Казантип. Все. І всі наші КЛАББЕРИ Луцька скоріше всього стали клабберами, тому що були там. А всякі "пєрци" типу ПенПен, який щось там нявкав що клуби то гівно, всюди драгс, всюди гопота - так говорять тільки тому, що вони за межі Луцька не виїзджали напевне, і серед клубів були лише в 3000 або, прости Господи, в шайбі (прошу звернути увагу на написання власної назви з маленької літери, то так спеціально))).

ІМХО ті хто не побував в СПРАВЖНІЙ клубній культурі - втратили велику можливість побачити життя з позитивної точки зору... Просто треба бачити відмінність між клубною і псевдоклубною культурою.

P.S. 1 грудня в Києві (Альта-Експо) грає Ferry Corsten, а 14 грудня !!! PAUL VAN DYK !!! І якщо на першого незнаю чи попаду (квитки здається вже розкупили, лише 2000 місць), то на другого !!! Ну не можна не попасти на кращого діджея світу ) Гріх це для клаббера, так би мовити ) Хто приєднується до мене - пишіть ))) Разом буде цікавіше )

P.P.S. Мене аж плющіть від цієї фото (то є Yoji Biomehanika, грав останнім, порвав всіх на шматки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майстерність діджея, на мою думку, визначається сугубо вмінням розігріти і завести натовп. В Нео і Мікса з цим проблем нема. Кому не подобається в "3000", МЕТРО, Версалі - газуйте в Київ, Рівне, Львів...Впринципі, всі невдоволені можуть сміливо юзати вінамп вдома і не морочити голову...клабери *ля...

З.І. Мікс, Нео, сенк за настрій 7.10 , всьо було в ажурі! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ami:

В принципе, подумываю над посещением концерта Ван Дайка. Если что - скооперируемся... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Метро :)

Було класно !

Велл ! Я бачу ти тоже дуже любиш вокал :) можеш залити треки, які ти крутив ! (ну крім звичайно іглесіаса :))

в 12:30 був дуже класний трек) і з 3: 00... лий все !

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але дость сперечатись....

тема створювалась з метою афішування подій у клубному житті міста!

Оскільки про дану подію ще ніхто не розписував, то розпишу я!!!

Нарешті, дочекались!!!

________________________________________________________

20 Жовтня 2007 року, планета Земля, країна Україна, Луцьк, клуб "Метро"

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

http://www.youswap.com/index.php?download_...pload_success=1

БИТВА dj

:dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:

1e7c8a1ef886.jpg

dj slava flash

проти

dj chief mc

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

984f7bd4c990.jpg

20 жовтня в клубі МЕТРО, Луцьк!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наконец-то я проснулся от супер-мега-офигинной ночи в клубе "Метро". Блин...нету слов что-бы выразить свое благодарство от полученого настроения.... Не каждый раз можеш так класно отдохнуть. Я весь вечер провел на танцполе... :)

З.Ы. Люди выкладывайте фотки. и отписуемся здесь кто был ТАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hey...privetiki vsem......

slywajte y mia vopros....ewe detskaja v 3000 jest?voonwe kak tam 3000???????davno ne bula...kak 3 mesiaca nazad yjexala tak i ni4ego ne znajy....slywajte, a 4e 'Cherry' opiat otkruli???????kak den stydenta?????????Blin damoj tak xo4etsa...a to tyt na DISCO odin rap,hip-hop and rnb.....mlia.....a 3e voobwe was v klybax y nas krytiat?????????? :o :o Ladnenko,o4 zdy otveta...cem-cem :friday:;):(:D;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! про черрі я нічого не чув.... а на рахунок 21 століття, то дитяча там є була і буде.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И цены там не реальные. даже у нас в Германие цены в диско намного ниже. При этом дискотеки намного лучше чем 21 століття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Метро :(

Було класно !

Велл ! Я бачу ти тоже дуже любиш вокал :D можеш залити треки, які ти крутив ! (ну крім звичайно іглесіаса :))

в 12:30 був дуже класний трек) і з 3: 00... лий все !

:huh:

Всім піссс :huh: .Зайди в М ближче до вихідних,бо їду в Іванофранкфурт в "Relax".запишу на blue ray. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kryto kone4no....blin ja tak sky4ajy za mistom...ne vusta4aje nawogo ykrainskogo klybnogo zuttia :):) ....Tyt blin navit nemaje kydu sxodutu realno vidpo4utu...odun rap i rnb....Ja techno,electro, drum,i trance xo4y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Blin......rozkazu wo xot zaraz v 3000 krytiat....ja vze tam 100 rokiv ne byla..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є в Луцьку вечірки в стилі "батлів" діджеїв, напрямку більше скретчів (RAP, DNB)? Але не R"N"B (колись це напрямок був позитивом, а зераз це якийсь "бред")

Чи хтось взагалі розвиває даний напрямок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в Києві, то вкурсі, але чи в Луцьку таке щось подібне? Може на рівні "андеграунд"

Може хтось з Вест промо займається такою темою.

Людей які вміють (а головне можуть собі дозволити "скретч") напевно не багато, але все таки, можливо вони моглиб освіжити туж саму 3000 чи Метро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если в Луцке и есть подобные люди, то они тихонько репетируют дома, а потом мы узнаем о них из новостей. Если кто не в курсе, то DJ-скретчмастер из "Бумбокса" Валик - родом из Нововолынска. Понимаете, к чему я? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо скретчмастера, це дійсно "респект" Волині, але шкода, що він в Луцьку не "продвігає"!

Та якщо брати клубну музику, то про Небо можна згадати, який Київ "строїть"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если в Луцке и есть подобные люди, то они тихонько репетируют дома, а потом мы узнаем о них из новостей. Если кто не в курсе, то DJ-скретчмастер из "Бумбокса" Валик - родом из Нововолынска. Понимаете, к чему я? ;)

Hey...hey...hey.....rozmova staje dijsno cikavojy!!!!!!!!!!!!!!!!Narewti vpiznajy ly4an.......OBOZNIYJY VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D:D:D ny tak xtos wos moze napusatu jak tam klybne zuttia rozvuvajetsia zaraz v Lycky????????Wo krytiat v Metro i 3000?????????A to ja we ne skoro tydu znovy popady...misiaciv tak 4erez 8.....treba xo4 bytu v kyrsi wo v nas zaraz tam slyxajyt....a to tyt zastrelutus mozna......Vzagali nijakoji klybnoji myzuku!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile3::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якщо брати клубну музику, то про Небо можна згадати, який Київ "строїть"!

Да, Артем - это хороший прорыв на уровень страны среди волынских коллег. Не думаю, что он задается целью кого-то там строить, зато дарит людям свое видение хорошей музыки и получает эмоциональную, энергетическую и материальную отдачу. А за это можно только порадоваться! <_<

Hey...hey...hey.....rozmova staje dijsno cikavojy!!!!!!!!!!!!!!!!Narewti vpiznajy ly4an.......OBOZNIYJY VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ny tak xtos wos moze napusatu jak tam klybne zuttia rozvuvajetsia zaraz v Lycky????????Wo krytiat v Metro i 3000?????????A to ja we ne skoro tydu znovy popady...misiaciv tak 4erez 8.....treba xo4 bytu v kyrsi wo v nas zaraz tam slyxajyt....a to tyt zastrelutus mozna......Vzagali nijakoji klybnoji myzuku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ух...как неудобно транслит читать.... :) Клубная жизнь у нас развивается уверенно, но оооччччччееенннньььь медленно.... :) Как давно вы уехали? Ну, просто чтоб очертить период, о котором есть смысл рассказывать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, щодо скретча.... Я цим дуж захоплююсь... Можна дісно придумати якийсь батл... Головне знайти ще декілька ентузіастів.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...