Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

О, Ковель растет, приятно :angry:

Только, ребята, исправьте ошибку в афише. На русском языке правильно писать "при участии" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, Ковель растет, приятно :)

Только, ребята, исправьте ошибку в афише. На русском языке правильно писать "при участии" :)

Ta ladno...za4em tu tak????oni i tak jeli dozdalis svojego pervogo xorowego(iskrenno verim) ve4era v prisytstvije nastojawix DJ!!!!!!!!!! :D nakonec to xot otorvytsa po polnoj,ved tak???? :D:D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу нагадати що 14 грудня в Києві грає Пол Ван Дайк ))) Хто ще збирається їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу нагадати що 14 грудня в Києві грає Пол Ван Дайк ))) Хто ще збирається їхати?

Блин, да я уже и тему специальную в разделе "Музыка" сделал! Я еду и еще одна знакомая едет, билеты мы уже взяли - VIP-зона. :P

2 Dhany:

Я целиком и полностью поддерживаю начинания молодых ковельских ди-джеев и очень за них рад. Ошибку исправил потому, что: а) как лингвист, просто не смог пройти мимо; б) если афиши будут без ошибок - акция будет восприниматься серьёзнее, чего я им и желаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу нагадати що 14 грудня в Києві грає Пол Ван Дайк ))) Хто ще збирається їхати?

Блин, да я уже и тему специальную в разделе "Музыка" сделал! Я еду и еще одна знакомая едет, билеты мы уже взяли - VIP-зона. :mdr:

2 Dhany:

Я целиком и полностью поддерживаю начинания молодых ковельских ди-джеев и очень за них рад. Ошибку исправил потому, что: а) как лингвист, просто не смог пройти мимо; б) если афиши будут без ошибок - акция будет восприниматься серьёзнее, чего я им и желаю. :)

Ja s toboj soglasna.....eto xorowo 4to iv Kovele yze na4ali DJ prodvigatsa......Nakonec to liydi na4inajyt ponimat 4to takoje club music......vot tolko smewno kak-to poly4ajetsa.....yze daze v Kovele liydi na4inajyt ponimat 4to takoje myzuka.....a vot v USA do six por ne znajyt 4to takoje techno,electro i t.p.Y nix zdes odin rap...rnb....blin...4esno govoria slywat voobwe ne4ego :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США тоже есть это все, просто это более локализовано, в основном в больших городах. Например, в Майями ежегодно проходит Miami Winter Music Conference. Просто в Америке более развит R'n'B, так же, как у нас развита попса :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу нагадати що 14 грудня в Києві грає Пол Ван Дайк ))) Хто ще збирається їхати?

Блин, да я уже и тему специальную в разделе "Музыка" сделал! Я еду и еще одна знакомая едет, билеты мы уже взяли - VIP-зона. :angry2:

О! Це добре, я теж вже квиток взяв )) Проте в фан-зону а не віп. Так шо їдем разом ))

З.І. Щось я не бачу спеціальної теми в розділі музика ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США тоже есть это все, просто это более локализовано, в основном в больших городах. Например, в Майями ежегодно проходит Miami Winter Music Conference. Просто в Америке более развит R'n'B, так же, как у нас развита попса :)

mozet ona dejstvitelno razvita v bolwux gorodax,no voobwem liydi neznajyt napravlenij clubnoj myzuki...oni 4esno govoria s trydom otli4ajyt clybnyjy myzuky ot popsu....a vot eto yze dejstvitelno ploxo.....jesli 20%-30% vsego naselenija USA znajet 4to takoje club....et bydet xorowo....na samom dele pover mne...y nix eto o4en ploxo razvito.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Це добре, я теж вже квиток взяв ))

А ты уверен, что взял билет? Если ты заказывал на сайте, из первой limited edition серии, то их обязательно нужно было забрать на офисе с 26 по 28 число. Проверь еще раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Клуб 21 сторіТЦя представляє..." ;)

Вчимося правильно говорити, і таке враження що це реклама - запрошення на вечірку трансексуалів :) а не транс-музики, надіюсь там таких не буде. Чесно - реклама зроблена неякісно і дуже непрофесійно. Мене зовсім не зацікавила, самі послухайте свою рекламу "...перша транс вечірка у Луцьку..." а далі ЩО! список трансів :) ви яку траву курите, вчимося правильно донести інформацію до слухача.

P.S. Це критика і не треба приймати все вищесказане як особисту образу, надіюсь після моїх слів по радіо будуть крутити більш ЯКІСНИЙ ролик, а не те що щули мої вуха.

441_1.jpg

погуглив слово -ТРАНС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот, собственно, информация и вышла на поверхность.

Итак - ждем всех тех, кто жутко страдал от отсутствия трансовых вечеринок в родном городе! Постараемся выжать из вас все соки... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lumax

Я так зрозумів що твій підпис появився після могу посту (коментую на всяк випадок, якщо колись поміняєш:"Ненависть по рассовому, национальному, профессиональному или половому признаку - проявление слабости... Писать гадости в комментах - трусость..") Адекватно треба реагувать на критику, а не слюні пускать і ображатись, задуматись треба і зробить висновки. І взагалі я говорив про ролик, а не про вечірку чи про когось особисто ;)

ЗИ свої емоції тримайте при собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба прислухатись до критики, а не відмахуватись руками і говорити: "ти хто такий що мені поради даєш, я все що треба і без тебе знаю". Знаєш-знай, я радий, а сказати собі "стоп, а може він в чомусь правиий" вам ваш професійний рівень не дозволяє.

ЗИ спускаємось з небес і прислухаємось до критики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі про "Шалений листопад" і про транс вечірку, треба зробити окремі роликі, це ж різні події, які до речі будуть проходити не в один день ;)

ЗИ "Шалений листопад" - це що таке чи хто такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Це добре, я теж вже квиток взяв ))

А ты уверен, что взял билет? Если ты заказывал на сайте, из первой limited edition серии, то их обязательно нужно было забрать на офисе с 26 по 28 число. Проверь еще раз...

Я з другої замовив... Завтра людина в Києві має в офіс заїхати забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lumax

Я так зрозумів що твій підпис появився після могу посту (коментую на всяк випадок, якщо колись поміняєш:"Ненависть по рассовому, национальному, профессиональному или половому признаку - проявление слабости... Писать гадости в комментах - трусость..") Адекватно треба реагувать на критику, а не слюні пускать і ображатись, задуматись треба і зробить висновки. І взагалі я говорив про ролик, а не про вечірку чи про когось особисто

ЗИ свої емоції тримайте при собі

Уважаемый Scorpio, а что мы курим? :)

Новая подпись в моем профиле появилась порядка 2-3 недель тому назад (возможно, некоторые из форумчан даже смогли бы это подтвердить, если обратили внимание) и к вашему посту НИКАКОГО отношения не имеет. Ваш пост даже с натяжкой я бы гадостным не назвал, скорее просто чрезмерная ирония. :) И не могли ли бы вы уточнить, где именно на этой странице я "пустил слюни"? :) И потом, по какой такой причине я стал бы реагировать на критику, которая направлена совершенно не в мой адрес?

Мой пост, который следовал сразу после вашего, выглядел так:

Ну вот, собственно, информация и вышла на поверхность.

Итак - ждем всех тех, кто жутко страдал от отсутствия трансовых вечеринок в родном городе! Постараемся выжать из вас все соки...

Скажите, здесь хоть словом упоминаетесь вы или ваш комментарий? :)

Ну а поскольку уж я все равно оказался втянутым в полемику, скажу следующее - да, мне тоже не совсем понравился рекламный ролик вечеринки, но я не позволю себе в ироничном тоне говорить о нем автору, потому что ролик делался своими, пусть даже небольшими силами, тогда как никто из дядей бизнесменов не захотел ни копейки выделить для того, чтобы сделать КАЧЕСТВЕННЫЙ продукт на ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ студии. DJ MIX - я прав? :)

Треба прислухатись до критики, а не відмахуватись руками і говорити: "ти хто такий що мені поради даєш, я все що треба і без тебе знаю".

Если вы заходили в топик, посвященный моему радио-шоу Samsara в разделе "Электронная музыка", то наверняка обратили внимание, что я наоборот прошу слушателей оставлять как можно больше отзывов, и критических в том числе, потому как это лучшая лакмусовая бумажка для ди-джея. Только так можно понять, в правильном ли направлении ты двигаешься. :)

И напоследок... Scorpio, было бы очень интересно услышать вашу оценку профессионализма другого ролика, который я делал для мартовского DJ-парада. Надеюсь, вас это не слишком затруднит. А то у меня, равно как и у многих коллег, просто появляется комплекс профессиональной неполноценности :blush:

DJ_parad.mp3

Спасибо! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля щей ролики не подобаються, робиш тут все за 5 хв... то не то і це не так, інфомації дають 3 вагона, грошей мінімум от і зробили в одному ролику 2 вечірки... а 21 століцця це зараз виправлю... і фразу "шалений листопад " придумав власник а не я..

вот вам ролик з фразою " 21 століТТя"

21_______________07.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндааа....

Шо тут сказать?!

МОЯ ДУМКА!!! (прошу на це зважати, це всього лиш думка однієї конкретної людини)

21_______________07.mp3

Вовка, ну тут дійсно дуже велику роль відіграє відсутність часу та заохочення. Але...

Що я завжди не любив в "ваших" (ти мене розумієш) роликах, це ваші настройки... Звук як в унітазі...

Також ти занадто перегнув палку з ефектами, все в ефектах, все шумить...

Також занадто багато інформації для 29 секунд... Треба було щось викинути... Ну ти ж не перший рік ролики робиш!!!

Тому і вийшло, що з дикцією у тебе проблеми, хоча я розумію що це всього лиш пітч, чи не так?

DJ_parad.mp3

акс, ну тут зовсім інша історія... Я розумію, що ідея така, ніби це благодійність, але це всетаки день діджея, а не день жалоби!!!

З настроєм проблеми, відповідно з інтонацією також... ВЕСЕЛІШЕ!!!

Також проблеми з начиткою, ну вже дуже монотонно все зроблено... Це ролик не захоплює... Хоча з дикцією все ок!

Якість теж гуляє, навіть дуже, але я так розумію, що робилось це не на профоблаДнанні?! І ще, якщо у Вовки перебор з ефектами, то в тебе їх не вистачає....

______

До речі, щоб потім не казали, що я критикуючи сам в цьому нічого не тямлю, можете також долучитись до критики...

Звичайно, це суто комерційні ролики, але...

http://www.sendspace.com/file/z5dgoy

http://www.sendspace.com/file/qonupu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заохочення ясно що його немає, а яке воно може бути? Можна було вставити якусь фразу типу "Такаого ще небуло " чи "кожний відвідувач отримає цукерку", а те що в ролику забагато інформації я і сам знаю, повторюю ще раз, грошей дали ДУЖЕ мало, а те що в мене проблеми з ефектами ... то я незнаю, робив на швидку руку, і хотів якто кажуть "зробити з г... - каклетку..." на моїх колонках звучить більш-менш, в ролику високий RMS,(того мабуть він в тебе шумить) для того щоб добре було чути на дешевому радіо-приймачі, або, скажімо в маршрутці..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...