Перейти до змісту

Самогубство


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

не по темі , але я вмирав два рази (не суїцидально) , а мораль.

*надіюсь сказав вірно, зрозуміють надіюсь. *

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

хатчу в мусульманський рай ^_^

і що...

post-681-1263165238.jpg

а взагалі... в певний момент стикнвся з такими думками однієї знайомої. в результаті прокурена велика кількість інфи, і як виявилось з книГ (до цього моменту всі друзі буквально нянчили і невипускали з поля зору) це була показуха, щоб врятували пожаліли ітд... перестали рятувати, пропала і в неї цікавість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі... в певний момент стикнвся з такими думками однієї знайомої. в результаті прокурена велика кількість інфи, і як виявилось з книГ (до цього моменту всі друзі буквально нянчили і невипускали з поля зору) це була показуха, щоб врятували пожаліли ітд... перестали рятувати, пропала і в неї цікавість...

В тому то й фішка, що "справжній" самогубця не буде розповідати про свої наміри на кожному кроці, а вас краля за дурнів мала. Генії які можуть прочитати думки людини яка замкнулась в собі, чи не спілкується з оточуючими на перший другий розрахуйсь.

Нещодавно в інеті наткнувся на архів якогось сайту (особливо не вникав) на якому було описано 101 спосіб самогубства і те, як зробити так аби не врятували. Не скажу, що я дуже вразлива особа але після опису очевидцем самогубства людини яка випила кислоту в мене пропало бажання читати далі, хоча це була ще явно навіть не середина списку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інколи так приємно відчути себе дурнем... ©

з іншого боку тоді відразу стало видно хто є хто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина - біо-механізм. Все керується хімічними і органічними сполуками. Інколи із-за збою доходить до цього.

При цьому слід памятати, що мозок, а точніше свідомість має саморегуляцію і самостійно підтримує здоровий стан психіки протягом життя. При цьому збій може призвести до чого завгодно, в тому числі і до хибної саморегуляції - коли свідомість приймає рішення про смерть при неможливості усунути проблему як таку і коли все розпадається.

Приймається єдине "правильне рішення", при цьому не враховується, що це осаточний кінець організму, а не усунення проблеми.

Простіше кажучи - самогубство це наслідок на зміни у внутрішньому світі, визваних швидше за все змінами у зовнішньому середовищі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демон вселяється в людину, котрий тяне її на той світ.

Цікаво, тим, кому це не вдалося, можуть адекватно пояснити свої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не називайте самогубців боягузами. Це не так! Є різниця між боягузтвом і слабістю! Боягуз ніколи не наважиться на це!! Хочете знати більше про істину причину самогубства людини почитайте Джека Лондона "Мартін Іден"!!!

Випадки коли раптом ні з того ні з сього ріжеш вени це не самогубство а емоції! Справжній самогубець живе з цією ідеєю роками! Він намагається оминути, пережити, сподівається на "білу полоску" якої насправді немає! І тоді весь процес стає ритуалом! Продумується кожна частинка, кожен крок! І все!

Щоб не казали про причини самогубств чоловіків і жінок все зводиться до одного: оточення! Якщо кругом людини нема когось хто близький, якщо кругом все інакше і ти не можеш інтегруватись, стати таким як всі, якщо не можеш себе змінити, тоді усвідомлюєш власну непотрібність і глибоку самотність! І про яке боягузство тут говорити?

Були б люди добріші кругом, не було б цього!

P.S. Відповідь на питання попереднього форумчанина: можуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психология "говорит" - что накладывают на себя руки сильные люди.

1. Сейчас это модно - эмо и прочие там течения, которые направляют человека в депрессняк, мол "пипец всему и вся"

2. Когда человек утратил смысл жизни, потерял всю свою семью, и теперь нету ради чего жить, все что было утрачено.

3. Что-то, кому-то доказать, а по сути потом читаешь причины, и реально становится непонятно, зачем например парень или девушка глотает таблетки только потому, что та(тот) ее разлюбил, жизнь дана только раз в жизни, и нету смысла ее разменивать на что-то непонятное.

4. Когда люди больны, и мучения уже не могут терпеть, тогда они решают что лучше "уйти" чтобы не быть никому в тягость.

Только почему не задать вопрос, может после такого вот ухода, будет еще хуже и что тогда?

Сейчас много сект, и переизбыток информации, постоянный стресс у всех, боязнь опоздать на работу, потерять телефон (с контактами), недосыпание, в голове как заработать, и где найти деньги, когда нету "тыла" нету тех, с кем можно просто поговорить по душам, рассказать о своих проблемах, где тебя поддержат, и так дальше... вот это накапливается у всех, только вот не все хотят "уходить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква стверджує що самогубство це гріх, а мене хтось запитував чи я хотіла народжуватись? Не треба судити всіх по собі. Для деяких людей це дійсно єдиний вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене хтось запитував чи я хотіла народжуватись

Так чого же ти ждеш?©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

якщо людину вже нічого не тримає у цьому світі...немає рідних, близьких людей, яких би цей вчинок, мяко кажучи, засмутив...тоді - чому б і ні?! але навіть тут є друга сторона медалі. якщо таку людину щось "тєрзає нєвиносімо", вона ладна поступати як їй заманеться. її нічого не стримує. хтось образив - дав в морду. обматюжив. сам отримав по пиці... все. щось не склалось - напився.забувся.проспався.все ок.забив на всіх. як відомо, самі кращі воїни - саме такі.ті,кому нема чого втрачати. їх не сковує страх. вони вже ситі цим життям по саме горло.

ну,загалом, така от позиція.

інша сторона. якщо у людини є 7я, рідні, близькі, друзі...весь комплєкт тобто. але в її душі зажевріла така іскра. жага вбити себе. от хочеться і все тут! питання ось в чому - чого оті всі близькі люди допустили саме лише зародження такої іскри???чого не загасили в самому зародку? а людинка ходить на роботу...в універ...в школу...чи просто сидить дома...тупо дома...мовчить...замикається...виношує плани, ідеї, обстановку...як і де це краще зробити. =сумніваюсь, що дійсне самогубство є спонтаним рішенням...бац, і готово.я мертвий.уря)навіть якщо так, то це вже психічні розлади якісь. тут вже нема чого обговорювати. людина неосудна.=

так от, якщо людині вдалося виносити цей плід...обдумати, чи народжувати свою смерть, чи ні...пройшов час, а її не зупинили. не зробили вимушеного аборту цієї зарази - еее, то нафіг таке життя?! якшо всім на тебе наплювати.якшо тебе помітять тільки тоді, коли тебе не стане...

різні бувають ситуації. не нам судити. бо мертвих не судять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Яка тема такі й відповіді...

Особливо радують варіанти з приплутуванням "кількості нації" і т.ін... Скажіть. а вбивство - це як? Не на війні не ради захисту чи самозахисту... а просто вбивство? А само- вбивство це теж вбивство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вот нашел в писаниях:

Шримад Бхагаватам 10.1.48

"Пока человек обладает разумом и физической силой, он должен пытаться избежать смерти. Таков долг каждого воплощенного человека. Но если смерть неизбежна вопреки всем его усилиям, человек, встречающий смерть, не совершает оскорблений."

КОММЕНТАРИЙ: Это естественно для человека, стоящего перед несвоевременной смертью, чтобы попытаться сделать все, чтобы спасти себя. Это – обязанность. Хотя смерть неотвратима, каждый должен попытаться избежать ее, и не встречать смерть без возражений, так как каждая живая душа имеет вечную природу. Так как смерть – наказание, полученное в обусловленной жизни материального существования, Ведическая культура основана на том, что смерти можно избежать(тйактва дехам пунарджанма наити). Культивируя духовную жизнь, каждый должен попытаться избежать смерти и рождения вновь, и не должен подчиняться смерти без того, чтобы побороться за то, чтобы остаться в живых. Тот, кто не пытается остановить смерть – не разумный человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До самогубства потенційно схильна кожна людина, якщо життєва ситуація складється так - КОЛИ НЕ БАЧИШ ВИХОДУ З НЕЇ(а стіни звужуються)і тоді людина "здається"...

Сильно переконаний, що в такій життєвій ситуації опинюється кожна людина(по різному), головне мати віру в те, що ти з неї виїдеш, не зважаючи навіть на те, що ситуація вже катасстрофічна і вже от от зараз буде кранти!

ВІРА - ЄДИНА ЗБРОЯ, ЯКА МОЖЕ ПОДОЛАТИ САМОГУБСТВО!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якшо всім на тебе наплювати.якшо тебе помітять тільки тоді, коли тебе не стане...

І то, невідомо, помітять чи ні... Жити не для "помічальнииків", а просто тому, що життя - цікава штука. То гра, яку важко пройти, інколи надто важко, але то сама цікава із всіх ігор, напевне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У мене є знайомий, який вважає, що для того, щоб вчинити самогубство потрібно мати силу волі , я з ним не згідна в принципі. Я знаю, чим він керується, говорячи таке, його кумир - Курт Кобейн і він (знайомий) в захваті від усього, що той робив. То пусте, що Кобейн був наркоманом, то дрібниці, що він залишив доньку без батька, а дружину - без опори. Я можу лише здогадуватися про думки людей на межі, але я завжди тримаю у пам"яті один хороший вислів- нікому Господь не дає більшого хреста, ніж той зможе знести. Є різні причини і різні долі...Але є і гідні приклади , коли людина боролася до останнього, бо знаходила причини жити. Є ще одна приказка - в момент душевної рівноваги, або ж навпаки, тривоги, напишіть на папері фразу : "ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ" .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є знайомий, який вважає, що для того, щоб вчинити самогубство потрібно мати силу волі , я з ним не згідна в принципі. Я знаю, чим він керується, говорячи таке, його кумир - Курт Кобейн і він (знайомий) в захваті від усього, що той робив. То пусте, що Кобейн був наркоманом, то дрібниці, що він залишив доньку без батька, а дружину - без опори. Я можу лише здогадуватися про думки людей на межі, але я завжди тримаю у пам"яті один хороший вислів- нікому Господь не дає більшого хреста, ніж той зможе знести. Є різні причини і різні долі...Але є і гідні приклади , коли людина боролася до останнього, бо знаходила причини жити. Є ще одна приказка - в момент душевної рівноваги, або ж навпаки, тривоги, напишіть на папері фразу : "ЗАВЖДИ ТАК НЕ БУДЕ" .........

...щодо хреста, який дає Господь... може я не розумію? якщо людина самовбивається, то що, це її хрест такий?..чув, що душі самогубців скитаються по землі, не маючи прихистку ніде, до СС (страшного суду). навіть тіла захоронюють не разом зі всіма "нормальними". поясните мені це?! я не виправдовую таких людей...але напевно розумію. кажуть ще - на ВСЕ воля Божа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ні, на мою думку самогубство - це не вихід. Якщо здається, що сенс життя втрачений і жити залишається нідлячого і нідлякого - так знайте що це нетак. Просто потрібно вийти за привичні собі рамки і круто міняти своє життя. Робити те - що ніколи раніше до того неробив(ла). Тобі ж всеодно - ти ж самогубець, за життя нестрашно - так дій. І тільки як почнеться те нове цікаве життя, так і одразу світ набуде яскравих веселкових барв. І пташки зацвірінькають милозвучніше, і сонечко пригріє тепліше... І проблема самознищення сама по собі вирішеться в позитивний бік. В бік життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що до самогубства схилльні тільки дуже слабкі люди...

"навіть тіла захоронюють не разом зі всіма "нормальними". поясните мені це? " - в християнстві рахується, що бог дав Людині життя і тільки він має право його відібрати, тому це і гріх... і тепер,здається, їх хоронять разом зі всіма, тільки не запрошують священника......

але не треба забувати що людина сама вирішує, що їй робити... але самогубство, для тих, хто не вміє жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікому Господь не дає більшого хреста, ніж той зможе знести

дякую Вам за гарні слова, якраз потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу того, сколько человек может выдержать, есть хорошая книга "В ожидании варваров". Порою есть смысл искать опору в себе, а не в своем окружении. А уж для кого что является стержнем, это спорный вопрос. Мне так кажется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самогубство, як на мене, втеча від відповідальності того, що на тебе в цьому світі покладена певна місія яку потрібно виконати та довести до кінця. Причому результат та осмислення своєї місії приходить з часом, а не з різькою зміною обставин, оточуючих людей, наявності чи відсутності грошей та ін. мат.благ... Вміти починати все з початку, з нуля, з чистого листа, загартовувати в собі силу духу та не боятись, що завтра, зміняться обставини/правила по яким ти жив довгий період часу - ось що головне, ось що значить пройти перешкоди своєї, невідомої поки, місії!

Самогубство - закритий мисленний цикл думок який не може бути завершеним, оскільки його перевантажує потік певної гнітючої інформації що не полишає мозок. Це зависання мозку і призводить до бажання перезавантаження, причому на фізичному рівні, що є помилковим, а не на психологічному, на рівні першоджерела/причини. Порада тому кого гнітить постійно потік "важкої" та "бомбардуючої" мозок інформації - переключіться за допомогою психолога, священника, природи (райдуги, дощу, мурашок) та ін. речей, на які як правило не звертали уваги, і Ваш мисленний цикл нормалізується і все через певний проміжок часу буде добре.

Ось таке моє бачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мда в Луцьку кількість самогубств з початком кризи збільшилась в рази. на жаль ....... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...