Перейти до змісту

Самогубство


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

я вважаю, що до самогубства схилльні тільки дуже слабкі люди...

Коли був студентом в ЛДТУ, була якась п"янка в гуртожитку на 8-му поверсі. Після чергового застілля, з гарним настроєм всі пішли на перекур.

Всі почали закурювати на секції, а один чувак пішов відразу на кухню. Хто незнає - в гуртожитку балкони на кухні. Ну кароч заходять всі з сигарками на кухню і бачать картину - що той чувак (кілограм під 100) маєже виліз перила балкона, зі словами "То піз@*ж, що люди не літають!!!" всі відразу побігли до нього і схватили хто за що міг. Ще б доля секунди і чувака не було б.

А на наступний день, коли йому цю ситуацію розказали, він тупо думав що з нього прикалуємся і ніфіга такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

я вважаю, що до самогубства схилльні тільки дуже слабкі люди...

Коли був студентом в ЛДТУ, була якась п"янка в гуртожитку на 8-му поверсі. Після чергового застілля, з гарним настроєм всі пішли на перекур.

Всі почали закурювати на секції, а один чувак пішов відразу на кухню. Хто незнає - в гуртожитку балкони на кухні. Ну кароч заходять всі з сигарками на кухню і бачать картину - що той чувак (кілограм під 100) маєже виліз перила балкона, зі словами "То піз@*ж, що люди не літають!!!" всі відразу побігли до нього і схватили хто за що міг. Ще б доля секунди і чувака не було б.

А на наступний день, коли йому цю ситуацію розказали, він тупо думав що з нього прикалуємся і ніфіга такого не було.

так це не спроба самогубства, це злодійська праця маленького рудого звірятка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Трусость. Несмотря на то, что решившемуся на самоубийство оно кажжется офигенно героическим поступком.

Ви про це взагалом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.. почитал темку и подумал… вы укуренные все, что ли.. ))) дабы окончательно просветить вопрос, нужно на пару минут заглянуть по ТУ сторону бытия, и спросить вешальника, бросальника с высоток, резальника вен, глотателя таблеток,стрелка себе в голову (нужное подчеркнуть…) ЗАЧЕМ он это сделал.. и каковы результаты содеянного.. а так… тема абы просто попи*** деть…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... болюча тема..

3 неділі назад в мене у військовій частині повісився солдат(

хлопцю було тільки 20 років...(

Ех..тяжко про таке говорити, коли це недавно сталося(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Мне кажеться если человека начинают посещать такие мысли,

нужно обращаться в специализированные учереждения!!!

Не нужно думать, что помогут родители, друзья, литература, и так далее....

только лечение и с этим шутить не нужно.... :( :( :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно- а хто дав право судити чи засуджувати? Обзивати когось придурком тільки за те що людина так захотіла?

Про який егоїзм по відношенню до оточуючих може бути мова, коли вони не подумали про того, хто собі вкоротив віку перш ніж довели до такого кроку своєю поведінкою... Самогубстово- це не "трусость". Це безсилля і водночас велика сила. Думаєте - так легко зважитись? боягузом є навпаки той, хто існує аби існувати, лазить по світу як чорті-що, без мети і ролі, і "кишка тонка" це припинити.

Тема актуальна, цікава і потрібна, а от КОМУ НЕ ЦІКАВО- хай не читає і не пише, тема ж дурна :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе Ніколи не думав, що у мене такі думки з'являться. Але таке трапилось :lopata: Психоз насувається? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.. почитал темку и подумал… вы укуренные все, что ли.. ))) дабы окончательно просветить вопрос, нужно на пару минут заглянуть по ТУ сторону бытия, и спросить вешальника, бросальника с высоток, резальника вен, глотателя таблеток,стрелка себе в голову (нужное подчеркнуть…) ЗАЧЕМ он это сделал.. и каковы результаты содеянного.. а так… тема абы просто попи*** деть…

З Ваших слів виходить що будь-яка розмова про невідоме, загробне, недосяжне для реальності та фізичного відчуття, те - що важко осмислити/пояснити -

просто попи*** деть…
, або ж, застрелись і все будеш знати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую. Якщо захотіти- будь-яка тема буде "просто попіздєть". Так виходить- ні про що не треба говорити. Тема є і залишається актуальною. і цікаво почитати думки різних людей, не має значення позитивні чи негативні. В кожного своя правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наконец-то меня поняли... наконец-то я могу уйти спокойно.... спасибо, друзья и прощайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждому рано или поздно приходит понимание, что жизнь сплошь состоит из штампов, которые навязываются нам с самого рожденья посредством общения, книг, телевизора и др. Суицид - тоже штамп, такой себе пример выхода из ситуации, когда в жизни складываются определенные обстоятельства и в мыслях безраздельно царит отчаяние.

Уберечься от рокового шага поможет понимание, что штамп - образование искусственное, не природное. И всегда есть достойная альтернатива, которая в период упадка духа может казаться менее привлекательной.

Вот интересный пример эпитафии (из собрания эпитафий Редьярда Киплинга)

(Эстет)

Я отошел помочиться не там, где вся солдатня.

И снайпер в ту же секунду меня на тот свет отправил.

Я думаю, вы не правы, высмеивая меня,

Умершего принципиально, не меняя своих правил.

Как говорится, взгляни на себя со стороны и все пройдет. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уберечься от рокового шага поможет понимание, что штамп - образование искусственное, не природное. И всегда есть достойная альтернатива, которая в период упадка духа может казаться менее привлекательной.

інколи розуміння приходить пізніше... трішки...зовсім... на крок далі від межі, яка розділяє "до" і "після". але крок вже зроблено. навіть не крок...просто нога ще не опустилася, але маса тіла вже не дає вернутись назад.

Как говорится, взгляни на себя со стороны и все пройдет.

зі сторони. і трішечки зверху... все пройшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...