Перейти до змісту

Українська Coca-Cola


Plum

Рекомендовані повідомлення

то Yuraul:ок,давай без істерик.Візьми "Аріель" наш і німецький і порівняй.Або шоколад Мілка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Не маю можливості зараз, тому повірю на слово. Розвивай думкку, який висновок з цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Так, я неадекват. :0088:

.....

Дякую що відпові чесно, в принципі я і так це бачу...

Не маю можливості зараз, тому повірю на слово. Розвивай думкку, який висновок з цього?
якщо ти немаєш можливості порівнявати товари то не потрібно обзивати всіх ідіотами і підскакувати више своєї голови.. в чому прикол себе обсир...ти ? :huh:

З.І. В багатьох випадках я також не долюблюю пости Плама.. а за невиправдані в мою сторони бани взагалі недолюблюю людину.. але це не причина обзивати його або всіх підрят на форумі бо мене абідЄлі...

2Осінь : я вот не думаю шо в тебе всі твої теми і пости настільки адекватні щоб агритись по кожному згадувані твого ніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох випадках я також не долюблюю пости Плама.. а за невиправдані в мою сторони бани взагалі недолюблюю людину.. але це не причина обзивати його або всіх підрят на форумі бо мене абідЄлі...

Ти не один, тут 98% таких, залишок - "ізбрание" як Нео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Осінь : я вот не думаю шо в тебе всі твої теми і пости настільки адекватні щоб агритись по кожному згадувані твого ніка.

Це до чого вапсчє було писнуто?

Шота я вас ні поняль. На адекватність не претендувала ніколи. До відома. Якщо випадково не знали :)

Як там???

--------------------

Все, что выше - стЁб, смайлы забыл поставить.

Просто не бачу особисто ніякої проблеми в тому, що якась там кока кола українська гірша від оригінальної.

Не подобається- не купляй! А не роздувати проблему. Тьфу. маргінали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не бачу особисто ніякої проблеми в тому, що якась там кока кола українська гірша від оригінальної.

А я бачу проблему, тому що в мене троє дітей, які реклами надивляться і просять кока-коли, а їм ще не поясниш, що далеко не все таке хороше, як в рекламі по телевізору. Я не купую дітям ніяких газировок, але це не значить, що вони не просять або що не будуть купувати їх самостійно на кишенькові гроші.

Не подобається- не купляй! А не роздувати проблему. Тьфу. маргінали
Не подобається -- не читай. Тьфу, зануда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[censored]

Там темно і мокро. І воняє.

Да.

Моя на рємонтє, так шо соррі

*ждьот чергового іскамьотного комента*

Реклама....Викинь з хати телевізор блін.

Реклама - то гірше єговістів, розумієш? Це те саме зомбування мозку.

Викинь!Або продемонструй дітям наглядно те, як КОла, Пепсі, Спрайт і інша срань подібна виїдає жирні масляні плями. (це до речі не жарт... хлопці мої колись випадково на робу з роботи пролили фанту... плями нестало за ніч... кхм..дя). І скажи, що то таке зі шлунком.

Зрештою, від всіх негараздів малих не вбережеш. Не всі ростуть в тепличних умовах. І ти це поймеш скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum привел цитату с самого стебанутого в рунете сайта, а некоторые начинают искать в нем источник мирового заговора и крик жалости.

И как вас после этого называть? Вам, как особо избранным, надо писать, где шютка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum привел цитату с самого стебанутого в рунете сайта, а некоторые начинают искать в нем источник мирового заговора и крик жалости.

И как вас после этого называть? Вам, как особо избранным, надо писать, где шютка?

Наступний раз всі цитати з лєпри будуть починатись фразою "ВНІМАНІЄ, ШУТКА ЮМАРА!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Над кока-колою експерименти ставлять, а не п'ють. Ви ще заценіть різницю буржуйського і "нашого" ментоса:D. Не забирайте новорічного настрою. Тут пів теми оффтопік.

Предущий пост не исключение і мой тоже:) Так що давайте жить мирно :_26::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum привел цитату с самого стебанутого в рунете сайта, а некоторые начинают искать в нем источник мирового заговора и крик жалости.

И как вас после этого называть? Вам, как особо избранным, надо писать, где шютка?

Наступний раз всі цитати з лєпри будуть починатись фразою "ВНІМАНІЄ, ШУТКА ЮМАРА!" :)

Атмазалісь і зробили дібілів зі всіх. крім себе.

малацци :D

Два умніка мля. А все астальниє - тупиєєє ой тупиєєєє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для підтримання актуальності теми

***пробєгаєт с таблічко "Кока Кола" под пєсню "ОООЛВЕЕЕЙЗ КОКА ККОООУЛЕ"***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два умніка мля. А все астальниє - тупиєєє ой тупиєєєє

Ну пачіму фсє? Тока асоба адарьонние. Я для ніх спіцатільна подпісь прідумал! ;) Так шо нінада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мейбі, лучче пад пєсєнко "Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мейбі, лучче пад пєсєнко "Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"?

ето скока ж грузавікоф нада ти шо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мейбі, лучче пад пєсєнко "Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"?

ето скока ж грузавікоф нада ти шо!

та зачєм? санки і 10 раз взад-фпірьод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апять сорак два! Я вас молю, ну не треба писати цей маразм про феноменальну ядовитість коли. Я ще не бачив ні одного адекватного, логічного, науково обргунтованого ствердження чи хоча б припущення на цю тему. Подобається вам вдома розводити паніку - будь ласка. А нащо людям псувати апетит? Власне, це і викликало мою бурхиву реакцію, а ви знову... Ех...

Це одвічне бажання щирого українця похизуватись своїми примітивними знаннями перед тими, хто про це взагалі нічого не знає... І починається. Ааааа, кола, ааа там кіслата, вона все розїдає, ааааа, і шлунок теж. Ааа, ми всє умрьом... Давайте знімемо черговий фільм, як Україна почала експортувати свою колу у всі країни світу і всі від неї здехли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*снєг*

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

*йолкє*

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

852-154613-87dedc761750cc2d9cf5d8efb81fe764.jpg

"Святонаближаєццясвятонаближаєццясвятонаближаєцця"

*опьять йолкє і снєх*

Апять сорак два! Я вас молю, ну не треба писати цей маразм про феноменальну ядовитість коли. Я ще не бачив ні одного адекватного, логічного, науково обргунтованого ствердження чи хоча б припущення на цю тему. Подобається вам вдома розводити паніку - будь ласка. А нащо людям псувати апетит? Власне, це і викликало мою бурхиву реакцію, а ви знову... Ех...

іди атсюда.

трахтуром задавід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та йома народ! Хто? Де пише про ядовитість???

Осінь писнула, шо пятна виводе - це фахт, вєрю. Плам написав, шо ваще тую воду з бульбашками не п"є і не купляє. Хдє маразми???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, і шо з того, шо пятна виводить? Це має якесь відношення до корисності/некорисності?

А якщо не пє, то навіщо взагалі цю тему створив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трактор в полі (кокаколя) дир дир дир

Ми за дружбу, ми за мир!

(С) Тичина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

(не забудьте ще згадати про коку, хоча вже згадували, але треба ще раз, щоб усім дойшло; а ще можна про жучків-червячків, доооо)

Шановні, це комплекс неповноцінності нації. Перефразовуючи: только в нашей стране на корпусе отечественного компьютера слово Patriot написано по-английски. Ото саме тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

(не забудьте ще згадати про коку, хоча вже згадували, але треба ще раз, щоб усім дойшло; а ще можна про жучків-червячків, доооо)

Шановні, це комплекс неповноцінності нації. Перефразовуючи: только в нашей стране на корпусе отечественного компьютера слово Patriot написано по-английски. Ото саме тому.

Інтєрєсна, а єслі висушидь кока колу і пакурідь - так же таращідь будєд?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...