Перейти до змісту

Естетичні смаки у сексі


Kusya

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Моторолка пише:

Якщо про смаки в сексі, то для мене особисто табу займатись цим з п"яним чи тавіть просто випившим чоловіком.

ІМХО, п'яна жінка - ангел в ліжку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дня два назад я взял ее к себе -- из жалости --

....

Генри Миллер, "Тропик Рака", 1934 г.

Як часи міняються... Цікаво, за 100 років повернемось назад, коли всім набриднуть епільовані ракушкі і захочеться природньої таємності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вряд ли. Раньше просто не было депилято-эпилято-примочек ;)

Да и понятие "всем" звучит странновато, ведь через 100 лет поколение "все" уйдёт в небытие. Возможно, дважды :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, за 100 років повернемось назад, коли всім набриднуть епільовані ракушкі і захочеться природньої таємності?

Думаю ні, це ж питання особистих смаків, і зараз думаю є немало і тих хто люблять інтимні зачіски в стилі Гоші Куценко і тих кому подобається природня незайманість волосяного покрову, так само буде й через сто років, просто процентне співвідношення одних і інших коливатиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До тех пор, пока дело касается двух людей и все происходящее доставляет им удовольствие и остается между ними - извращений не бывает. Я знаю только три извращения - некрофилия (потому что секс предназначен для ЖИВЫХ людей), зоофилия (потому что животные не могут сказать вам, хотят ли они секса с вами) и педофилия (потому что это ДЕТИ, мать вашу!).

Есть определенные "сигнальные" факторы, которые буду неприятны любому нормальному человеку. Сюда я отношу и жирные волосы, и неприятные запахи изо рта или от тела, грязное постельное белье и т.п.

В остальном - полностью согласен с Yarchik. В сексе ограничениям не место. Экспериментируйте, открывайте себя! :)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а між іншим чоловіки набагато менш акуратніші і доглянутіші

вспоминается цитата с БАШа...

Кс-кс:

Почему женщины идут на все, чтобы считаться наилучшими для своих мужчин, а мужчины боятся порезаться или чего-то еще? Заросли на мужских гениталиях выглядят не эстетично, как по мне.

FMA:

Иисус учил, что женщина должна быть красивой, а мужчина должен быть сильным. Про то, что мужчина должен брить яйца, Иисус ничего не говорил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моторолка пише:
Якщо про смаки в сексі, то для мене особисто табу займатись цим з п"яним чи тавіть просто випившим чоловіком.

ІМХО, п'яна жінка - ангел в ліжку :)

Водку пить хорошо особенно когда ее пьет женщина.......

Ангел в ліжку...........А вот коли твереза то суща д'яволиця? от не повезло тим у кого женщини не п'ють, кожна ніч ацька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, женский алкоголизм неизлечим. И это не единственное его достоинство :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'яна баба - це або колода. Або кусок мяса.

І те і те - бездушне. Або пиляй собі досхочу, або жар. (печи). Аби не биточки :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так панімаю що спільними зусиллями виділили ще один з есетичних сексуальних смаків, треба шоби жінка пила вотку? Трохи сумнівний смак але й не поспориш :)

П'яна баба - це або колода. Або кусок мяса.

От чого зразу такі крайнощі, а чого не розглянути такий сценарій що алкоголь позбавляє жінку усіляких обмежень та оков суспільної моралі, і від цього вона здатна на таке на що наврядчи відважилася б в тверезому стані.

Мені щиро прикро за мужку стать в цій темі, їм поголовно попадаються волохаті дурнопахнущі жінки, в стадії жахливої алкогольної інтоксикації та ще й являючі собою колодообразні куски мяса :lol:

ps: вотета я панімаю естетичні смаки, прям вікінги та мамонти на дварє з такими смаками суспільства :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

провєдьом урок сєксуальной естетікі

- Лидия, идемте совершим половой акт.

- Да, Эдуард, мое настроение также коитально.

- Снимите одежду.

- И вы, мой друг.

- Лидия, ваша грудь правильной формы.

- Эдуард, ваша эрекция мощна.

- Давайте применим позу 83. В этом случае проникновение оптимально.

- Будьте со мной тактичны.

- Я ввожу пенис к вам во влагалище, Лидия.

- Я охвачена страстью, Эдуард. Тело мое пылает. Чуть повыше, если можно.

- Начинаю фрикции.

- Можете увеличить амплитуду, Эдуард.

- Лидия, ваша грудь правильной формы.

- Спасибо, Эдуард. Ваши фрикции не оставляют меня равнодушной.

- Продолжаем соитие.

- Эдуард. Я кульминировала.

- Я тоже, Лидия. Достаточно бурно.

- Спасибо.

- Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені щиро прикро за мужку стать в цій темі, їм поголовно попадаються волохаті дурнопахнущі жінки, в стадії жахливої алкогольної інтоксикації та ще й являючі собою колодообразні куски мяса :lol:

Ні. Просто випадки мали місце і лишилися у пам'яті, як негативні.

Чи ти хотів би почути історію, про двох гладкошкірих чистих, пахучих і гладко вибритих у всіх потрібних місцях пишногрудих дівчаток. Які випивши оковитої і запивши її пивом пристрасно віддавали свої почуття. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такой сексуальной эстетикой никого не заведешь ))

а якою естетикою тоді ж прикажете завадіть?

і ващє я останнім часом став замічати що дописувач Molo приводить клавіатури багатьох відвідувачів цієї теми в коітальноє састаяніє, після кожного Вашого поста тут жизнь странним образом оживляється :)

Чи ти хотів би почути історію, про двох гладкошкірих чистих, пахучих і гладко вибритих у всіх потрібних місцях пишногрудих дівчаток.

Ну канєшна же да! :lol: І ще від себе добавлю що окрім історій я б ще залюбки послухав їхні фотоальбоми, з детальним переліком їхніх потрібних місць.

Які випивши оковитої і запивши її пивом пристрасно віддавали свої почуття. ?

ну влучніше й не скажеш, особливо підкреслив би слово віддавали саме в цьому повною мірою розкривається зміст слова естетика :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було дуже давно. Коли я був високим та струнким голубооким блондином...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казала супер-секс-гігант світового кіно Шарон Стоун "Ми жінки завжди можемо, навіть якщо не хочемо. А от чоловіки навіть коли хочуть, то не завжди можуть". Так от, як на мене - то самий смак в тому щоб і чоловіку і жінці і хотілось і моглось одночасно. Оце тоді і смак і естетика. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Лідія кульмініровала

за Лидию я безмежно рада, но жарче от этого мне не стало ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...