Перейти до змісту

Естетичні смаки у сексі


Kusya

Рекомендовані повідомлення

А може давно (тема стара) просто переглянув результати? :lol: І не все так страшно.

Чи проголосувати надумав? ;)

проголосовал по-любому давно. вопрос за что? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь
...то про анальний багато хто сказав бє, фу ти шо, туди пхати свого...........

Ну то пусть обрезиняться и вспомнят про такую вещь - :g08: - и усё будет чики-пики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно встретил мальчика с большими, голубыми глазами, черными волосами и большим, толстым членом, который еле помещается у меня в за.. черт!! кажется, не туда пишу!!!....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

Скрипуче ліжко і крик в самий цікавий момент "Тільки не в мене!!!!"..

Це не ми їх шукаємо.. :)

Та й всяке бувало.. Вроді і мордашка симпатична і все інше.. а як зніме брюки.. хоч тікай.. або роздягнеш і розумієш, що задню давати вже якось..облом..

Ну і не питатися ж в неї при зустрічі, " А ти під мишками і між ніжками бриєш? Бо я сі бриджу.."

Прочитала моя жона це все... і сказала:

"РАЗ ТАК - ХАЙ ДРОЧИТЬ!"

А перед тим сказала, що будь-якій людині, в т.ч. жінкам, властиві природні виділення. Й наприкінці дня важко буває пахнути майською розою, якщо комусь схочеться перепхнутися. І, зрештою, та, що носить щоженні прокладки - якраз дбає про гігієну, а не навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала моя жона це все... і сказала:

icon_plus_1.gifРАЗ ТАК - ХАЙ ДРОЧИТЬ!
Йорік.

Я віднині наказую декретом справедливим:

Заборонити все статтеве б*ядство!

Всім каза*обам, підарасам, лізбіянкам,

А такжє фєтішістам і нєкрофілам,

І з ними - всім, хто любить б*ядувати,

Засунуть в ж*пу лома з нєржавєйкі!

Цей мій декрет - краєугольна цегла

Політики унутрішній.

Дрочити три рази на день - долг патріотичний

Перед вітчизною всіх чесних громадян!

Цнотливо мастурбацієй займаясь,

Почистимо ми наш народ *бучий

Від скверни б*ядства смрадного! Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё это конечно очень интересно и занимательно, но я бы попросила всех уважаемых мужчин, выше подписавшихся, встаньте на минутку, и проделайте следущее:

1) поднимите руки и понюхайте подмышки (заодно убедитесь в наличии там волос);

2) разуйтесь и вдохните аромат носков;

3) проведите рукой по гладкой коже ног, задницы, лобку и разумеется яичкам;

4) и самое главное, не поленитесь, изогнитесь (или любыми другими способами) понюхайте свой х*р!

я думаю, ни для кого из вас не секрет, что он у вас пахнет отнюдь не майскими розами, и начинает издавать не очень приятный запах уже через полчаса после душа, и, думаю, тема прокладок на каждый день для вас также очень актуальна (это я о чистоте нижнего белья)

я понимаю что мужик должен быть мужиком и все дела, но то что вы тут расписали про женщин, это просто неприемлимо, ужасно и возмутительно

взрослые мужики, а такую х*йню несёте :0023:

1) Понюхав - пахне Oldspice White Water. Волосся - відсутнє.

2) РОзувся - понюхав - не пахне. Я йду на роботу в одному взутті (вранці приймаю душ і вдягаю чисті шкарпетки, попередньо оприскавши ступні дезодорантом для ніг Florena) Приходжу на роботу і перевзуваюся. У сухі чисті туфлі. Йду з роботи перевзуваюся у взуття, в якому прийшов. Воно за 8 годин біля радіатора - висихає, якщо вологе.

3) Провів - і зрозумів, що я волосатий скрізь. А бритися повністю - це ПІДЕРАСТІЯ. Я подобаюся жінкам саме таким. (Жінки, як ви ставитеся до волохатих чоловічих ніг та грудей?, ;) )

4) Це збочення - нюхати свій статевий орган. Я не фетишист!

Щодо прокладок. Фраза вирвана Вами із контексту. Малося на увазі, якщо вже йдеш до мужика, зроби так, щоб ВИКЛЮЧНО ЖІНОЧІ речі його не засмутили, і не відбили бажання. Не кожному мужику приємно споглядати на використані жіночі причандали. Окрім того: жіноча секреція, ну ваащє не така, як чоловіча. Інакше б придумали напенісні накладки!

взрослые мужики, а такую х*йню несёте :0023:

А скільки Вам попадалося мужчин, які були "неприємні"? І що було потім?

Кожен, хто писав "гадості" висловлював свою точку зору, а то й випадки із життя, які явно не на краще змінили його думку про жінок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

Скрипуче ліжко і крик в самий цікавий момент "Тільки не в мене!!!!"..

Це не ми їх шукаємо.. :)

Та й всяке бувало.. Вроді і мордашка симпатична і все інше.. а як зніме брюки.. хоч тікай.. або роздягнеш і розумієш, що задню давати вже якось..облом..

Ну і не питатися ж в неї при зустрічі, " А ти під мишками і між ніжками бриєш? Бо я сі бриджу.."

Прочитала моя жона це все... і сказала:

"РАЗ ТАК - ХАЙ ДРОЧИТЬ!"

А перед тим сказала, що будь-якій людині, в т.ч. жінкам, властиві природні виділення. Й наприкінці дня важко буває пахнути майською розою, якщо комусь схочеться перепхнутися. І, зрештою, та, що носить щоденні прокладки - якраз дбає про гігієну, а не навпаки.

Я ну ніяк не хочу нікого образити і переходити на особистості, але все ж таки: я сумніваюся, що твоя дружина йде займатися з тобою сексом із щоденною прокладкою. Правда ж ні. Як і моя.

Мався на увазі факт, що мав місце. Зазвичай жінки перед сексом йдуть "припудрити носика" , що включає в себе, як мінімум позбавляння від усякого роду засобів гігієни. І як максимум - душ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...

Жінки ще й вміють перегинати палку (в переносному значенні, звісно ;) )

Наприклад, коли кохана Оксана відчуває що безобідне цілуваннячко-милуваннячко перейшло в прелюдію вона раптом зривається ("Я зараз") і біжить у ванну. Поки вона там порається сидиш читаєш газетку, думаєш "А не дуже вже й хтілося" і т. п. Потім вона повертається, звідусіль пахне трояндами і починаєш свою справу знову не тому, що хочецця, а з почуття обов"язку: сам же ж подав ініціативу, людина тут вже чистоту навела....

І вроді якби приємно, що кохана турбується, щоб тобі було приємно мати справу з її тілом.... але

Я сам дуже чутливо ставлюсь до питань гігієни, естетики і догляду за тілом, але переконаний, що жінка, яка приймає душ щодня, додаткових приготувань до сексу не потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сумніваюся, що твоя дружина йде займатися з тобою сексом із щоденною прокладкою. Правда ж ні. Як і моя.

твоя дружина займається сексом з Ярчиком? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сумніваюся, що твоя дружина йде займатися з тобою сексом із щоденною прокладкою. Правда ж ні. Як і моя.

твоя дружина займається сексом з Ярчиком? :huh:

тьфу на тебе.. ! Я не про секс а про прокладки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якшо люди ше за оральний якось так (одиниці кривлялись), то про анальний багато хто сказав бє, фу ти шо, туди пхати свого......

Наврешті я довідався за рахунок кого поповнюються лави комуністів-ортодоксів, на слідуючій п’янці вони тобі скажуть що взагалі секс огидний і неподобає пролетаріату.

в мене зі сказаного склалось враження що в цьому пості kykysya5 описала не смаки і не вподобання а просто комплекси. Бо що-що а оральний секс не таїть в собі нічого неприроднього.

відчуває що безобідне цілуваннячко-милуваннячко перейшло в прелюдію вона раптом зривається ("Я зараз") і біжить у ванну.

і така тенденція на третьому разі перетворить секс в якийсь технологічний процес, який має відбуватись строго по регламенту, і ще через якийсь час він перетвориться в рутіну, а там і казочці кінець а хто мився молодець. Я звісно нікоїм образом не хочу пропагувати антигігієну, але скандую за спонтанність та експромти в сексі.

и большим, толстым членом, который еле помещается у меня в за..

Полцарства тому хто підкаже шо за "за..." мається на увазі!!!!

Після детального вивчення матчасті в мене лише такі варіанти:

1. заначка

2. затилок

3. защокою

4. запазухою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якшо люди ше за оральний якось так (одиниці кривлялись), то про анальний багато хто сказав бє, фу ти шо

Если говорят "фу, бээ, тышо", значит пробовали. А если пробовали, то не понравилось. А если не понравилось, то жизнь все равно продолжается.

А может и пробовали, и даже, вот стыд-то! понравилось, но на всякий случай пофукали, чтоб никто не догадался и плохого не подумал. На самом деле, это все ерунда. Нравится тебе и партнеру - да хоть в ухо.

И вообще сексом лучше заниматься, чем говорить о нем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Molo. Ти нас трішки смущаєш своїм аватаром, у такій дорослій гілці форуму :):blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дня два назад я взял ее к себе -- из жалости --

и что, ты думаешь, эта ненормальная сделала? Она побрилась, ты понимаешь...

ни волоска между ногами. У тебя когда-нибудь была женщина с бритой п...? Это

безобразно. Ты не согласен? К тому же смешно. Да и дико. Это уже не п..., а

ракушка какая-то". Его любопытство было настолько велико, рассказывает ван

Норден, что он не поленился и вылез из постели, чтобы найти электрический

фонарик. "Я заставил ее раскрыть эту штуку и направил туда луч. Тебе надо

было меня видеть... прекомичная была сценка. Я до того увлекся, что даже

забыл про бабу. Никогда в жизни я не рассматривал п... так внимательно.

Можно было подумать, что я никогда ее раньше не видел. И чем больше я

смотрел, тем менее интересной она мне казалась. Просто видишь, что ничего в

ней нет интересного, особенно когда все кругом выбрито. Так хоть какая-то

загадочность. Потому-то статуи и оставляют тебя холодным. Только один раз я

видел статую с настоящей п... У Родена. Посмотри как-нибудь... такая, с

широко расставленными ногами. Я даже не помню, была ли у нее голова. Только

п... Ужасное зрелище! Дело в том, что все они одинаковы. Когда видишь их в

одежде, чего только не воображаешь; наделяешь их индивидуальностью, которой

у них конечно же нет. Только щель между ногами, но ты заводишься от нее,

хотя на самом деле и не очень-то на нее смотришь. Ты просто знаешь, что она

там, и только и думаешь, как бы закинуть туда палку;

собственно, это даже и не ты думаешь, а твой пенис. Но все это иллюзия.

Ты загораешься от ничего.. от щели, с волосами или без волос. Она настолько

бессмысленна, что я смотрел как завороженный. Я изучал ее минут десять или

даже больше. Когда ты смотришь на нее вот так, совершенно отвлеченно, в

голову приходят забавные мысли. Вся эта тайна пола... а потом ты

обнаруживаешь, что это ничто, пустота. Подумай, как было бы забавно найти

там губную гармонику... или календарь! Но там ничего нет... ничего. И вот

это-то и противно. Я чуть не свихнулся... Угадай, что я после всего этого

сделал. Я поставил ей быстрый пистон и повернулся задом... Взял книгу и стал

читать... Из книги, даже самой плохой, всегда можно что-нибудь почерпнуть, a

п... -- это, знаешь ли, пустая трата времени..."

Генри Миллер, "Тропик Рака", 1934 г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

497130002.jpg

111683876.jpg

Вот він, ідеальний варіант.

1) поднимите руки и понюхайте подмышки (заодно убедитесь в наличии там волос);

2) разуйтесь и вдохните аромат носков;

3) проведите рукой по гладкой коже ног, задницы, лобку и разумеется яичкам;

4) и самое главное, не поленитесь, изогнитесь (или любыми другими способами) понюхайте свой х*р!

пройде цей тест-драйв нефіг шо.

От де мужик!

Р.S. Панянки, як вам такий варіант? Чи може всетаки кращі ті волохаті, і не пахнущіє майськими розами....??))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля сижу і думаю до чого тут дєвушка........ А потім мене осінило так це ж собі ні чоловік ні жінка, а такай собі окейчик, гуру усіх мудрил, мєдік тільки не так пишеться. Я все таки за варіант волохатий, чуть гарніший за абізянку, но мужик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если говорят "фу, бээ, тышо", значит пробовали. А если пробовали, то не понравилось. А если не понравилось, то жизнь все равно продолжается.

Ни разу не верно. Зачастую фукают и бэкают именно те, кто никогда не пробовал и не собираются, в силу пуританского воспитания или еще хз чего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо про смаки в сексі, то для мене особисто табу займатись цим з п"яним чи тавіть просто випившим чоловіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо про смаки в сексі, то для мене особисто табу займатись цим з п"яним чи тавіть просто випившим чоловіком.

а от у нього па етаму поводу табу нєт:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачастую фукают и бэкают именно те, кто никогда не пробовал и не собираются, в силу пуританского воспитания или еще хз чего.

вероятно, я сужу по себе: если не попробовала, откуда мнение? вроде "пастернака не читал, но осуждаю".

но ханжество никто не отменял, поэтому все возможно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо про смаки в сексі, то для мене особисто табу займатись цим з п"яним чи тавіть просто випившим чоловіком.

а если случится такое, что и ты немного выпившая? и если началось - то не всегда получается остановится, и тараканы куда то сбегают :)

По сабжу - терпеть не могу волосатость девушки...так и воротит от этого. Так же неприятный запах тела и, не дай бог, где то что то липкое - лучше сберечь свое мужское эго.

ЗЫ немного не понял, к чему фото блондинки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...