Перейти до змісту

Естетичні смаки у сексі


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Недавно у розмові в компанії зайшла мова про секс. Тема була хто чим "брезгує" чи страхі в занятті коханням: нечисті простині, анальний секс, включене світло і т.д. Цікава дискусія вийшла.

А шо у вас є неприйнятним для ваших естетичних потреб в сексі? Або що боїтесь в такі моменти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь
А шо у вас є неприйнятним для ваших естетичних потреб в сексі?

З того що відразу прийшло в голову -- "золотий дощ", копрофагія, садо-мазо, одностатевий і/або груповий секс. Можливо знайдеться і ще щось, але не настільки явне.

А що боюсь -- що хтось з дітей зайде невчасно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я боюсь що хтось може зайти і застукать, тому двері мають бути добре зактиті. А в естетичному плані - не люблю жирну голову і брудні нігті.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене лякають брудні ковзани на партнерці, її нестрижені вуха і мокрий, холодний, вологий ніс собаки.... особливо якщо тварюка підкрадається ззаду!!!

тємко - жесть.

Не люблю обмежень в сексі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напрягает неуверенность в чистоте постельного белья на съемных квартирах.

поэтому приходится ходить со своим ;)

а по поводу брезгливости, как то во время секса с любимым человеком, голова другими мыслями занята :D

главное что бы это было обоюдоприемлимо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напрягает неуверенность в чистоте постельного белья на съемных квартирах.

поэтому приходится ходить со своим ;)

а по поводу брезгливости, как то во время секса с любимым человеком, голова другими мыслями занята :D

главное что бы это было обоюдоприемлимо )))

Про постіль кльово сказав, я б навіть сказала насмішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

Скрипуче ліжко і крик в самий цікавий момент "Тільки не в мене!!!!"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Прошу вибачення, але лежу під столом. Женя красава.

Ненавиджу коли намагаються розмовляти час сексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні фільм дивилась на ГРТ про природу закоханості. Так там з'ясували, що якщо чоловік займається "технічним" сексом з партнеркою яку не любить, то він спустошується, віддаючи всю енергію жінці. А якщо він має секс з коханою жінкою то енергія в обох вирує і взаємновідновлюється.

Так, що чоловіки, подумайте з ким...любитесь. ;)

Це не я сказала - це наука!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за наука така дивна про тілесну енергію? хєромантія чи шо? :)

Ну пошті... вгадав.

Там хімічно-енергетичні процеси в організмі людини дослідували. І мозок зокрема.

Є ж виявляється розумні люди які навіть любов по поличкам розкладуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

:_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

Зі всього вищеперерахованого - щоденних прокладок в мужиків нема. Ото, нам жінкам, повезло! Уряяя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Естетичні потреби, на кшалт, чи вмикати світло, чи музику... можна вирішити.

А то...

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

... це питання не естетики, а гігієни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До тех пор, пока дело касается двух людей и все происходящее доставляет им удовольствие и остается между ними - извращений не бывает. Я знаю только три извращения - некрофилия (потому что секс предназначен для ЖИВЫХ людей), зоофилия (потому что животные не могут сказать вам, хотят ли они секса с вами) и педофилия (потому что это ДЕТИ, мать вашу!).

Есть определенные "сигнальные" факторы, которые буду неприятны любому нормальному человеку. Сюда я отношу и жирные волосы, и неприятные запахи изо рта или от тела, грязное постельное белье и т.п.

В остальном - полностью согласен с Yarchik. В сексе ограничениям не место. Экспериментируйте, открывайте себя! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Естетичні потреби, на кшалт, чи вмикати світло, чи музику... можна вирішити.

А то...

грязні труси харять.. прокладки (щоденні), коли знімаєш трусики із партнерші.

немита голова і неприємний запах тіла..

... це питання не естетики, а гігієни!

дуже тісно між собою такі речі пов'язані.

Скажімо, лобкові 5-ти сантиметрові зарослі, що простяглися аж до пупа - гігієною не назвеш - це естетика.І , діло смаку, тобто його відсутності.

А щодо запахів.. так це теж естетика - чому? Да все просто. Був колись такий один Руський полководець. Так він ідучи з походу, слав гонця, щоб передав листа його вірній дружині, щоб з моменту його отримання, вона переставала митися і чекала його. І він її таку не миту 30 днів буде так би мовити - цей во!.. А патамуша натурал він такий. І Гігієна тут ні до чого.

І як знати дєфачці, що не милася 3 дня, що той, хто її зараз збирається танцевать, не натурал?

Вищесказане мною, трошки перебільшене, але має цілком реальне підґрунтя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був колись такий один Руський полководець...

А с каких пор Наполеон стал Русским палковводцем? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один Бонапарт був натуралом? ;) Я, особисто, чув це про Руського полководця. Та й сенс не в тому.А факт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О як тут стає гаряче!!!! Женя ну ти зажигаєш - пів години сміялась коли прочитала.

Давайте молодці продовжуйте дискусію, не соромтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого мені соромитися? :) Чи ж я можна подумати дєффачку голу якусь не бачив.. небриту/бриту чисту/не миту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був колись такий один Руський полководець. Так він ідучи з походу, слав гонця, щоб передав листа його вірній дружині, щоб з моменту його отримання, вона переставала митися і чекала його. І він її таку не миту 30 днів буде так би мовити - цей во!.. А патамуша натурал він такий. І Гігієна тут ні до чого.

Нє, ну конєшно, після місяців походів по засушливих степах :horse: "вся вода коням, ослам, волам, козам і людям лиш для пиття" серед одних мужиків :0085: і кінського поту :0152: кількаденна немита подруга здасться амброзією... :0073: Особливо в порівнянні із собою, немитим і небритим....

І як знати дєфачці, що не милася 3 дня, що той, хто її зараз збирається танцевать, не натурал?

Не "натурал" :blush: , але мужик/мачо/коханий може з нею кохатись і у ванні :0065:

А якщо чесно, не подобаються до повної відрази :0017: "волохаті, як в орангутангихи" "лапи" (ніжками їх язик не повертається). Все решта вирішується "на раз-два" із коханою людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чесно, не подобаються до повної відрази :0017: "волохаті, як в орангутангихи" "лапи" (ніжками їх язик не повертається).

ВІН: Оооо! У тебе такі ноги як у сарни!..

ВОНА: Дякую! Такі ж довгі і стрункі?...

ВІН: Ні... Такі ж оброслі і волохаті!...

:)

Теж недовподоби оброслі ноги. І особливу увагу звертаю на здоровий стан зубів(ті що видно під час посмішки :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О.. да.. небриті ноги - це круто! :) І "підмишки" небриті також.. :_20:

а соски із волоссям.. :_20: :_20: :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, звичайно чиста білизна, тіло і відсутність неприємного запаху з роту. Проте є ще один момент суто для мене - занадто зайва вага (скажімо так). Кілограмів за 100. При таких параметрах секс перетворюєтся уже в "скачки на целюлите".

Володарі пишних форм не срийміть як персональну образу, просто маю такий досвід, і він мене певно буде переслідувати до кінця життя. (хто знає мою комплекцію думаю мене зрозуміє :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...