Перейти до змісту

Естетичні смаки у сексі


Kusya

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

мене от одне цікавить, де ви тих не митих/не бритих/смердючих і т.д. знаходите ?

це ж до якої стєпіні навалитись нада ? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не ми їх шукаємо.. :)

Та й всяке бувало.. Вроді і мордашка симпатична і все інше.. а як зніме брюки.. хоч тікай.. або роздягнеш і розумієш, що задню давати вже якось..облом..

Ну і не питатися ж в неї при зустрічі, " А ти під мишками і між ніжками бриєш? Бо я сі бриджу.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот в темку ;)

Сидят три мужчины в ресторане, за соседним столиком девушка в короткой юбке, между ног что-то чернеет. Первый: наверное, это кружевные трусики. Второй: я думаю, что это на самом деле месячная небритость. Третий встает, медленно подходит к девушке, в ужасе разворачивается и подбегает к своему столику: "Ребята, это мухи!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боїшся на одну лягти а другою накритися? :)

Ага, щось таке. Хвилі піді мною викликають морську хворобу :)

Це не ми їх шукаємо.. :)

Та й всяке бувало.. Вроді і мордашка симпатична і все інше.. а як зніме брюки.. хоч тікай.. або роздягнеш і розумієш, що задню давати вже якось..облом..

Ну і не питатися ж в неї при зустрічі, " А ти під мишками і між ніжками бриєш? Бо я сі бриджу.."

Перша дівчинка такою була. Чорні зарослі. Робити куні було, скажімо так, не дуже приємно. Потім те волосся ходиш на собі визбируеш...

Кароч, волосся і оральний секас, імхо, несумісні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош бриту пєлотку! лобок.. :)

Куні..

ХА! Часом в тій павутині і заплутатися можна. Пхнеш-пхнеш а волосся як целка.. не пускає.. ото облом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош бриту пєлотку! лобок.. :)

Куні..

ХА! Часом в тій павутині і заплутатися можна. Пхнеш-пхнеш а волосся як целка.. не пускає.. ото облом..

Щось ви зациклились на тому. А може треба почати з себе, судячи із статистики. ;)

Надіюсь, це повний перелік ваших стахів  :D чи ще буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош бриту пєлотку! лобок.. :)

Куні..

ХА! Часом в тій павутині і заплутатися можна. Пхнеш-пхнеш а волосся як целка.. не пускає.. ото облом..

От кумедні ви чоловіки - тіп ви там бриєтесь кожен день. Чи ви думаєте дівчатам це подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене от одне цікавить, де ви тих не митих/не бритих/смердючих і т.д. знаходите ?

це ж до якої стєпіні навалитись нада ? =)

Ми їх не шукаєм. Життя таке. )) І заперечувати це варто лише тоді, якщо чоловіку не більше 18, або .... просто йому везло до теперішнього часу ...., або просто він не бачив!............

P.S. Маю на увазі не автора цитати, а "в загальних рисах". :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё это конечно очень интересно и занимательно, но я бы попросила всех уважаемых мужчин, выше подписавшихся, встаньте на минутку, и проделайте следущее:

1) поднимите руки и понюхайте подмышки (заодно убедитесь в наличии там волос);

2) разуйтесь и вдохните аромат носков;

3) проведите рукой по гладкой коже ног, задницы, лобку и разумеется яичкам;

4) и самое главное, не поленитесь, изогнитесь (или любыми другими способами) понюхайте свой х*р!

я думаю, ни для кого из вас не секрет, что он у вас пахнет отнюдь не майскими розами, и начинает издавать не очень приятный запах уже через полчаса после душа, и, думаю, тема прокладок на каждый день для вас также очень актуальна (это я о чистоте нижнего белья)

я понимаю что мужик должен быть мужиком и все дела, но то что вы тут расписали про женщин, это просто неприемлимо, ужасно и возмутительно

взрослые мужики, а такую х*йню несёте :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер! Бравіссімо!

Да, від мене не завжди пахне Dior чи YSL, але цьому є нормальне пояснення: всі ми за час життя завонюємося. А після життя ваще...

До речі, доводилося часом сидіти з деякими форумчанами. Так було явне бажання відсунутися подалі - амбре несумісне з моїм нюхом. А він в мене тонкий - Плам і Женя підтвердять: де їдять сайру - мене там нема :)

Шкода, що більшість мужчин, які нетерпимо висловилися про непоскубаних жінок, чи з запахом - не спробували почати секс з сумісного душу, а пішли "впірьод!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото вы все отклонились от темы гриппа - жить надоело? Ану бигом чеснок жрать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б ішшо тутай замутілє мєгадіскусію, кто сваю жену ілі любовніцу как імєєт і с какой частатой поршнєвих двіженій.

захатєлась працитіравадь анєкдот

"ТЬФУ! далпа**би" (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото вы все отклонились от темы гриппа - жить надоело? Ану бигом чеснок жрать!

Саме так, чудовий афродизіак  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо запахів, то подивіться ще одну бордівську статистику.

І в підтвердження цьому Женщин привлекает амбре мужского пота

Чи ви в процесі сексу не потієте? ;) Це все фізіологія, якщо запах тіла неприйнятний, то і не бути продовженню стосунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От кумедні ви чоловіки - тіп ви там бриєтесь кожен день. Чи ви думаєте дівчатам це подобається.

Сюдячи з вищезгаданої статистики, половина проголосувавших бриється хоча б іноді :) І, думаю, так, дівчатам це подобається.

я думаю, ни для кого из вас не секрет, что он у вас пахнет отнюдь не майскими розами, и начинает издавать не очень приятный запах уже через полчаса после душа, и, думаю, тема прокладок на каждый день для вас также очень актуальна (это я о чистоте нижнего белья)

я понимаю что мужик должен быть мужиком и все дела, но то что вы тут расписали про женщин, это просто неприемлимо, ужасно и возмутительно

взрослые мужики, а такую х*йню несёте :0023:

Питання, яке підняла топікстартер, стосується естетичних смаків. І звичайно, ті речі, що ми тут розписали - неприємлімо, ужасно і возмутітєльно. Про це, власне, й питалось. :)

А що неприємлімо і ужасно для вас ми дізнаємось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понимаю что мужик должен быть мужиком и все дела, но то что вы тут расписали про женщин, это просто неприемлимо, ужасно и возмутительно

слушна думка, в мене теж склалось враження що всіх бажаючих попросили понаписувати найогидніше про жінок, паскрамнєє нада бить таваріщі! коли пишете що не подобається то хоч вже не смакуйте так в деталях...

Це все фізіологія, якщо запах тіла неприйнятний, то і не бути продовженню стосунків.

в етам тоже штота єсть! і якщо мисль розвинути то якщо це твоє то нічого не бачитимеш і не чутимеш... мейбі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слушна думка, в мене теж склалось враження що всіх бажаючих попросили понаписувати найогидніше про жінок, паскрамнєє нада бить таваріщі! коли пишете що не подобається то хоч вже не смакуйте так в деталях...

Я попрошу, я не просила писать найогидніше про жінок. Між іншим я теж жінка. Просто зауважте, як пишуть чоловіки про жінок, а як жінки. Такшо шановні чоловіки задумайтесь самі про свої манери, а між іншим чоловіки набагато менш акуратніші і доглянутіші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попрошу, я не просила писать найогидніше про жінок. Між іншим я теж жінка. Просто зауважте, як пишуть чоловіки про жінок, а як жінки. Такшо шановні чоловіки задумайтесь самі про свої манери, а між іншим чоловіки набагато менш акуратніші і доглянутіші

ну чому аж так критично - є дуже доглянуті і акуратні чоловіки...

от тільки жінки їм не потрібні....

Такі да :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Це все фізіологія, якщо запах тіла неприйнятний, то і не бути продовженню стосунків.

в етам тоже штота єсть! і якщо мисль розвинути то якщо це твоє то нічого не бачитимеш і не чутимеш... мейбі...

Саме так  :)

А щодо теми, то волію краще обговорювати те, що подобається  :D А то почитаєш тему і лібідо падає.

Гігієна має місце: помив, заплів і тайво  :D

Оскільки мене виховували в країні, де сексу не було, то колись для мене і мінет був бє... Тому не зациклююсь на табу. Сьогодні табу, а завтра ні  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ба! оказывается есть любители "посмаковать" у кого, откуда. и чем пахнет :D

мне казалось, личная гигиена не должна обсуждаться вообще. это как само собой разумеющееся.

лучший друг хорошего секса -- горячая вода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучший друг хорошего секса -- горячая вода :)

Найкраща запорука хорошого сексу - перебірливість у зв"язках :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ба! оказывается есть любители "посмаковать" у кого, откуда. и чем пахнет :D

мне казалось, личная гигиена не должна обсуждаться вообще. это как само собой разумеющееся.

лучший друг хорошего секса -- горячая вода :)

Тема пішла в інше русло. Як я вже казала тема зайшла в компанії і були такі розмови на рахунок орального і анального сексу. І якшо люди ше за оральний якось так (одиниці кривлялись), то про анальний багато хто сказав бє, фу ти шо, туди пхати свого........... А мені просто цікаво хто шо думає по поводу цього і відповідно можливо ше якісь і інші бє можливі. Дехто вважає це природнім, а дехто ні, дехто вважає що з чоловіком такими непристойностями займатися це огидно, в інших свої замолоти (волося, прокладки, труси). Бо на рахунок хто шо любить тем тут відкрито, помоєму, доволі.

А на рахунок "посмаковать" то хто куда і чим смакує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо запахів, то подивіться ще одну бордівську статистику.

мля, шо хрень? зашёл по ссылке и оказывается, что "Ви уже проголосували у даному опитуванні ". неужели откушал так горючего? сижу, фигею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо запахів, то подивіться ще одну бордівську статистику.

мля, шо хрень? зашёл по ссылке и оказывается, что "Ви уже проголосували у даному опитуванні ". неужели откушал так горючего? сижу, фигею

А може давно (тема стара) просто переглянув результати? :lol: І не все так страшно.

Чи проголосувати надумав? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...