Перейти до змісту

Сімейні альбоми


laska

Рекомендовані повідомлення

Як на мене, це не Медведева(точно). Будинок на Плеханова був збудований на початку 70-х.

На жаль, не загрузилась лист1вка 1968 року, зроблена у напрямку будинку по вул. Плеханова
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 260
  • Створено
  • Остання відповідь

також зверніть увагу на плитку - така ще де-не-де залишилася на вулицях міста. думаю, вона або з 30 років, або одразу післявоєнна.

До в1йни вулиц1 в Луцьку мостили двома видами плитки: мала 1 велика

post-14838-0-34227700-1328884081_thumb.j

post-14838-0-17107900-1328884140_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вересневе 1959р.

Із домашнього архіву. Парк. Газета "Радянська Волинь". Рік ???

post-6713-0-60378200-1331022411_thumb.jp

post-6713-0-39636300-1331022533_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В попередньому повідомленні помилково вставив не той, що потрібно перший файл. Прошу вибачення.

post-6713-0-71269400-1331032231_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Місце, думаю, не важко вгадати)

Як на мене, одна з найцікавіших фото Луцька з моїх домашніх фотоIMG_8516.jpg

І ще одне, не дуже цікаве, та всеж

Літо 1971

IMG_8506.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, одна з найцікавіших фото Луцька з моїх домашніх фото

Дійсно цікава!

Спробую вгадати. Це Лесі Українки, тоді вул. Радянська, на горищі багатоверхівки, що на Плєханова (Градний Узвіз), що над тодішнім гастрономом, нині Ван Тайм?

Позаду видніється будинок електроніки і славнозвісний кутовий будинок на розі з колишньою 1 Травня (Кривий Вал).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви праві)

А будинка,що зліва зразу за будинком з якого фото робилося, уже немає, його десь у 80-х розібрали(зі слів тата)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу як деталі будинку на розі Кривого Валу трансформувалися.

За поляків чотирикутна баня і покатий дах над вузькими вікнами горища. Далі за війни руйнація цих елементів і за союзу кругла баня і гострий дах над уже розтягнутими вікнами. А зараз знову чотирикутна баня і сучасна варіація. Ближче до оригіналу лишилась сторона, що виходить на Лесі Українки.

P.S. Ох, ці домашні фото. Люблю їх через неочікувані ракурси :)Gautama, ще раз дякую, давайте ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаутама, а ви ще в тому будинку живете? Якось можна потрапити на дах?) це ж дивістья, як зручно - купив вино і тут же катай на дах спостерігати за містом!!

ласка, а звідки ви взяли, що форма бані була кругла? вона на цьому фото якась кругла, але то здається, тільки такий візуальний ефект. ми з інших фотографій знаємо, що баня завжди була, яка є. хіба не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли робилося це фото, мене ще 20 років в планах не було))) Тому про той будинок я нічого не знаю

Баня на фото 4кутна(я навіть спеціально дістав фото щоб перевірити) =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ласка, а звідки ви взяли, що форма бані була кругла? вона на цьому фото якась кругла, але то здається, тільки такий візуальний ефект.

На візуальний ефект і повелась, старію :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Може хто не бачив які*екіпажі*ходили по маршрутах.Наскількі мама пам*ятає то це десь трапилось біля Луцька,на львівській трасі.Мені здається і напис *Львов*на автобусі.

post-1989-0-41773600-1353256068_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

аж не віриться що Луцьк колись був містом військових, коли на вулиці кожен 2-ий був військовий... а зараз зустріти військового на вулиці це велика рідкість....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

Так,вхід в парк десь там де зараз Леся.Поспішив я,паркан не парковий.Собора,або стадіону(стовпчик паркана схожий і дроти є).Але що їм в Соборі робити?

post-1989-0-45920200-1380724769_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чудове фото

заборчик парку чи собору, де саме зроблено знімок, хто що думає ?

Думаю, что это не демонстрация. Лучане идут положить цветы к памятнику (братской могиле) павших воинов. А где была эта могила??? Старое кладбище напротив стадиона??? Где-то в центре??? Думайте краезнавцы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю на стадіон йдуть. Пам"ятаю святкування 25 річниці Перемоги. На стадіоні було ціле дійство-"реконструкція" взяття рейстагу. Народу- ніде яблуку упасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...