Перейти до змісту

Сімейні альбоми


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 260
  • Створено
  • Остання відповідь

Підпис на світлині - "Луцьк, 1957 рік". Маю сумнів, чи це дійсно Луцьк? Допомогайте...

post-2846-0-34996800-1315983885_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпис на світлині - "Луцьк, 1957 рік". Маю сумнів, чи це дійсно Луцьк? Допомогайте...

Дуже навіть схоже - вигляд з центральної алеї парку в сторону Обкому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпис на світлині - "Луцьк, 1957 рік". Маю сумнів, чи це дійсно Луцьк? Допомогайте...

Дуже навіть схоже - вигляд з центральної алеї парку в сторону Обкому

Сомневаюсь я.В 1959 году я еще не будучи даже пионэром ,играл со товарищи,в различные игры на склоне,где сейчас водопады.Тогда там ездил бульдозер и чего-то там перемещал с одного места на другое.Аллеи парка,которые сейчас медленно но верно опять превращаются в первозданный вид,отсутствовали вообще.Шагающие эксваторы рыли осушительные канавы ,которые нынче опять же заростают не буду уточнять чем.Жили мы в доме 9а по ул.Ленина (который почему-то вопреки здравому смыслу стоит до сих пор).Это я к тому ,что это рядом и я частенько навещал упомянутое место,так что если и соврал то не очень много.Пишу про 1959.В 1957 году там скорее всего еще порхали куропатки а на фото их не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько я нічого не викладала.

Маємо орієнтовно 1964 рік.

Ковельська

post-2742-0-91872700-1316168674_thumb.jp

і Червоного Хреста

post-2742-0-11641500-1316168701_thumb.jp

До речі, на першій теж видно годинник, котрий ми бачили і на Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше фото знімалось від 6-ї школи в напрямку Стира. Зправа приміщення нинішнього облавтодору.

Друге фото- можливо фото зроблене на повороті з Червоного Хреста на Володимирську. На 100% не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, на повороті ч.Хреста-Ковельська свого часу був мебельний магазинчик, який знесли десь в кінці 80-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, на повороті ч.Хреста-Ковельська свого часу був мебельний магазинчик, який знесли десь в кінці 80-х.

Не помиляєтесь.В 60-х там був універмаг. Потім, коли збудували приблизно в 66-у новий універмаг на Червоного Хреста (зараз там відділення Приватбанку), в тому приміщенні зробили мебельний магазин, який проіснував до 80-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, на повороті ч.Хреста-Ковельська свого часу був мебельний магазинчик, який знесли десь в кінці 80-х.

Не помиляєтесь.В 60-х там був універмаг. Потім, коли збудували приблизно в 66-у новий універмаг на Червоного Хреста (зараз там відділення Приватбанку), в тому приміщенні зробили мебельний магазин, який проіснував до 80-х.

Можливо хтось має фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

post-14838-0-01231700-1328866589_thumb.jНа цій фотограф11 космонавти Попович 1 Артюх1н на мемор1ал1, друга половина 70-х. Вони при1хали в1дпочити на Св1тяз1. На жаль, в арх1в1 батька лише це фото. Я, так думаю, що фоток було зроблено набагато б1льше. Власне мене ц1кавлять зн1мки кладовища, зроблен1 до реконструкц11 мемор1алу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-14838-0-01231700-1328866589_thumb.jНа цій фотограф11 космонавти Попович 1 Артюх1н на мемор1ал1, друга половина 70-х. Вони при1хали в1дпочити на Св1тяз1. На жаль, в арх1в1 батька лише це фото. Я, так думаю, що фоток було зроблено набагато б1льше. Власне мене ц1кавлять зн1мки кладовища, зроблен1 до реконструкц11 мемор1алу.

Ще одне фото з с1мейного арх1ву, на ньому вже моя мама. Виявляється, молодь колись любила в1дпочивати на цьому кладовищ1.

post-14838-0-89718800-1328867095_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну відпочивать, це вже занатто сказано!!! Гуляти кладовищем, дивлячись на дивні іноземні могили, та фотаграфуватись поряд, це дійсно так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну відпочивать, це вже занатто сказано!!! Гуляти кладовищем, дивлячись на дивні іноземні могили, та фотаграфуватись поряд, це дійсно так!

А гуляти - це що робота? А пот1м, я думаю, нам не зрозум1ти молодь, яка пере жила в1йну. Це фото 40-х.

Так виглядав пам*ятник Нев1домому солдату напередодн1 створення мемор1алу

post-14838-0-34077100-1328868752_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-14838-0-01231700-1328866589_thumb.jНа цій фотограф11 космонавти Попович 1 Артюх1н на мемор1ал1, друга половина 70-х. Вони при1хали в1дпочити на Св1тяз1. На жаль, в арх1в1 батька лише це фото. Я, так думаю, що фоток було зроблено набагато б1льше. Власне мене ц1кавлять зн1мки кладовища, зроблен1 до реконструкц11 мемор1алу.

Я так розумію, серед трьох піджаків по центру 2 справа - це космонавти. Людина зліва дуже схожа на тодішнього голову міськвиконкому Сулівіна Юрія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також зверніть увагу на плитку - така ще де-не-де залишилася на вулицях міста. думаю, вона або з 30 років, або одразу післявоєнна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-14838-0-01231700-1328866589_thumb.jНа цій фотограф11 космонавти Попович 1 Артюх1н на мемор1ал1, друга половина 70-х. Вони при1хали в1дпочити на Св1тяз1. На жаль, в арх1в1 батька лише це фото. Я, так думаю, що фоток було зроблено набагато б1льше. Власне мене ц1кавлять зн1мки кладовища, зроблен1 до реконструкц11 мемор1алу.

Я так розумію, серед трьох піджаків по центру 2 справа - це космонавти. Людина зліва дуже схожа на тодішнього голову міськвиконкому Сулівіна Юрія.

Справа - Попович, зл1ва(сивий)-Артюх1н, а в центр1,напевне, секретар обкому -Корж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я через це кладовище до школи ходив, а потім назад до дому з друзями йшли вже повільно (гуляли) - то шо це не робота? А если без шуток, то на этом цвинтари могилы советских воинов были закреплены за школами, а в школах за классами. Перед Днем победы могилы мы приводили в порядок. Чистили, сажали цветы, белили оградки и даже красили тумбы со звездами. Еще там принимали в пионеры. Как это на Ваших пан Valent последних фотках. Удачи Вам в изысканиях и без обид!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник альбому пише, що фото зроблені у Луцьку у 50-х - 60-х рр. ХХ сторіччя.

Медведева - век воли не видать !

b1cdbc186273.jpg

Так виглядав пам*ятник Нев1домому солдату напередодн1 створення мемор1алу

Я так розумію пізніше цей пам"ятник перенесли на братську могилу кінець Львівської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник альбому пише, що фото зроблені у Луцьку у 50-х - 60-х рр. ХХ сторіччя.

Медведева - век воли не видать !

b1cdbc186273.jpg

А я гадаю, це не Медведева, а Театральний майдан.

Зліва - огорожа собору. Прямо - будинок на кол. Плеханова (з гастрономон), справа - проїжджа частина Рядянської (з автобусом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це не Медведева(точно). Будинок на Плеханова був збудований на початку 70-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...