Перейти до змісту

Сімейні альбоми


laska

Рекомендовані повідомлення

На рахунок воєнторгу.

Мама згадала, що він стояв на місці теперішнього гуртожитку будівельників на площі Воз"єднання.

Залишилось вияснити, коли воєнторг знесли, а гуртожиток побудували.

post-7519-1265316976.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 260
  • Створено
  • Остання відповідь
На рахунок воєнторгу.

Мама згадала, що він стояв на місці теперішнього гуртожитку будівельників на площі Воз"єднання.

Чогось мені здається що ми говорим про один і то йже воєнторг, точного місця розташування якого ми так і не знаємо... то він з одного боку Данила Галицького то з другого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про той воєнторг який говорила я, то його розташування я вказала точно, на кінець 60-х-поч.70-х.

А знайомі розказували, що в районі площі були торгові ряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про той воєнторг який говорила я, то його розташування я вказала точно, на кінець 60-х-поч.70-х.

А знайомі розказували, що в районі площі були торгові ряди.

Про той воєнторг 60-70х я згідний. А воєнторг 57 року?

При нагоді розпитаю детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мала нагоду перепитати старожилів того мікрорайону про місце знаходження "ГАРНИЗОННЫЙ ВОЕННЫЙ УНИВЕРМАГ". Мені сходу обоє сказали, що праворуч Хрестовоздвиженської церкви, перед теперішнім гуртожитком. Пригадали і магазин "Тканини", також там був і магазин посуду. Слова вашої мами, 01luchanyn, підтвердилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мала нагоду перепитати старожилів того мікрорайону про місце знаходження "ГАРНИЗОННЫЙ ВОЕННЫЙ УНИВЕРМАГ". Мені сходу обоє сказали, що праворуч Хрестовоздвиженської церкви, перед теперішнім гуртожитком. Пригадали і магазин "Тканини", також там був і магазин посуду. Слова вашої мами, 01luchanyn, підтвердилися.

Авжеж. Сьогодні більш детально розпитав маму. Вона каже те саме. Ще казала, що круга на площі Воз"єднання в той час ще не було. Перед воєнторгом була клумба. За воєнторгом на місці гуртожитку був базарчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сімейного архіву. 1965 рік і сьогодні

Фото будинку на вул. Червоного Хреста, 1.

post-7519-1266010367.jpgpost-7519-1266010464.jpg

Як видно, ясени стоять там де і стояли ще з 1947р.( а може і раніше-таких відомостей не маю)

Як тільки більше назбираю матеріалу, підготую тему по Красному.

А це 1954р. Місце зйомки- сквер, де тепер театр ім.Т.Г.Шевченка.

post-7519-1266011183.jpg

Ну а цю будівлю і так всі знають. Це початок 70-х. Ялинку і Діда Мороза з Снігуронькою ставили не там де тепер.

post-7519-1266011344.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сегодня это фото появилось в "Одноклассниках". Интересный ракурс (см. памятник на заднем плане), 1955 год, Луцк.

post-2846-1267451108.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Осень 1959 года, фото сделано справа от СШ №5. За оградой видно пожарную каланчу. На современном фото видно, что с тех времен ограда осталась той же, крепкой и непоколебимой.

Январь 1960 г., на пороге Дома офицеров. Над входной дверью часы, сейчас по моему их уже нет.

post-2846-1273316478,89_thumb.jpg

post-2846-1273316500,61_thumb.jpg

post-2846-1273316652,46_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апрель 1960 г., двор дома №5 по ул. Артема (сейчас пр. Перемоги). Справа за забором строящийся дом по ул. Кузнецова, слева частный сектор - финские домики.

post-2846-1273321307,21_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осень 1964 г. Как раньше называлась эта улица не помню, сейчас, по моему, Е.Коновальца. Есть там два таких вот двухэтажных дома №4 и №6. Далее по ходу улицы стоит жилой дом - бывшая казарма, старинная и красивая. От стадиона это место совсем недалеко.

post-2846-1273322046,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весна 1965 г., на пороге одного из уже несуществующих кинотеатров Луцка. Может быть "Комсомолец", а может и "Батькивщина". Смотрели Чапаева.

ул. Ладыгина?

Эти дома? - post-419-1273322412,1_thumb.gif

Ну, может быть и так, я в Луцке уже давно не живу.

post-2846-1273322413,23_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лето 1967 г. Двор дома №25 по ул. Г.Артемовского. Как раз пересечение с ул. Вокзальной (бывшая Ленинградская). Слева по Вокзальной КПП воинской части (два авиационных полка), направо площадь перед Ж.Д. вокзалом.

post-2846-1273322964,87_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, родные места :) А с 25а/25б нет фотографий? :)

Может быть и есть пока не знаю, разберу архивы старших братьев и если найду - выложу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Фото з тієї ж серії,висажений квітами напис *4 августа 1952 год*.Що це за дата?

post-1989-1274523446,25_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасиба за фото !

А вот что за дата немогу знать но по дате могу быть варианты - 14 или 24-е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот что за дата немогу знать но по дате могу быть варианты - 14 или 24-е

Цифра "4" написана по центру, крім того, спереду великий інтервал для ще однієї цифри. Тому 4 серпня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...