Перейти до змісту

olex

Учасники
 • Кількість зміста

  909
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

354 Поважний

1 Підписник

Про olex

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

12 322 перелядів профілю
 1. Нові надходження на форум, який схоже поступово вмирає
 2. olex

  Анекдот №9

  2 часа ночи, в холостяцкой квартире на 3-м этаже хрущевки идет знатная пьянка и гульба, музон, пьяные крики, шум и гам. Громкий стук в дверь и звонки. Хозяин подбегает к двери и кричит - Кто там? - Откройте полиция!!! - Мы полицию не вызывали, мы вызывали проституток!!! - Нас вызвали ваши соседи. - Ну вот пусть наши соседи вас и е.ут!!!
 3. 1. Ось шо знайшов в Інеті. У 1950-ті рр. перепустки у прикордонну зону видавались у прикордонних комендатурах прикордонних військ КДБ СРСР. 2. Щодо значка - Нажаль номера луцької школи не знаю.
 4. olex

  Анекдот №9

  Вчера сопровождал свою беременную жену в женскую консультацию. Долго сидели в очереди на приём к врачу. Насмотрелся я пацаны.... Кого только не е.ут!!!
 5. olex

  Фото

  Може і було..., ще раз не завадить... тим більш що наш форум мабуть вже скоро помре!
 6. Квітень 1951 року, перепустка у Шацьк, видана у Волинському обласному відділі МВС м.Луцька. Чому туди треба було їздити виключно з перепусткою? Шо там за заборонена зона була? Може хтось з наших форумчан знає подробиці? Може шось пов'язане з УПА? Хоча вже 1951 рік.... питання, питання, питання....
 7. І шо? Чи просто так висунуться? Ти краще знайди шось цікаве та запости....
 8. Теж К.Якубек, 1980-ті рр., назва акаварелі "Літо у Луцьку".
 9. Луцьк, початок ХХ сторіччя, фотостудія Н.Шіфера, офіцер з дружиною.
 10. Нажаль теми про школи Луцька чомусь закриті!!! А мав запостити фоту на сторінку про СШ №4, погодьтесь історія... Чому ? Історію зачинити не можна! А пан Отто? Чи Вам це вже взагалі не цікаво? Отже - Луцьк, вересень 1947 року, середня школа № 4, збір піонерского загону.
 11. Луцький художник К.Якубек, кінець 1980- рр., написано що назва акварелі "Десь у передмісці Луцька". Де саме, не знаю, може хтось з краєзнавців впізнає? Акварель продають на интернет аукціоні "Віоліті".
 12. Луцьк, 1931 рік, луцький фраєр
 13. Луцьк, грудень 1958 року, учень луцької СШ Володимир Кравець.
×