Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

на Амазоні є в продажу Kindle 3 з рекламними банерами за 114$.

Поки що вони недоступні для України

Kindle, Wi-Fi, Graphite, 6" Display with New E Ink Pearl Technology - includes Special Offers & Sponsored Screensavers is currently only available in the U.S. Customers in Ukraine can purchase our bestselling Kindle (Wi-Fi)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цей тип дисплея, запихнуть у 3 покоління ipad - збанкрутують усі виробники читалок, навіть Амазон:)

Не обанкротятся, цена решающий фактор, не в пользу ipad. 140$ это тебе не 600$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все,купив Амазон,ще й обкладинку зі знижкою взяв.Ну,тепер начитаюсь!

А яка обладинка і її вартість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все,купив Амазон,ще й обкладинку зі знижкою взяв.Ну,тепер начитаюсь!

А яка обладинка і її вартість?

post-1602-0-61913500-1309540573_thumb.jp post-1602-0-73469700-1309540593_thumb.jp post-1602-0-60943900-1309540583_thumb.jp

сторгував за 150грн,кожзам,всередині замша смарагдового кольору.

поділитесь враженнями!

враження будуть за тиждень,поки освоюю.

Вже є перша проблемка,в мене всі казки українські в дежавю,а воно його не читає і Калібре не перекодовує.Сижу вже цілий день граюсь з декодерами,поки глухо.Може в когось вже є рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є перша проблемка,в мене всі казки українські в дежавю,а воно його не читає і Калібре не перекодовує.Сижу вже цілий день граюсь з декодерами,поки глухо.Може в когось вже є рішення?

дежавю - це картинка, її хіба файнрідером в текст перевести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є перша проблемка,в мене всі казки українські в дежавю,а воно його не читає і Калібре не перекодовує.Сижу вже цілий день граюсь з декодерами,поки глухо.Може в когось вже є рішення?

Попробуйте через google docs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у щасливих власників ebook device є час та натхнення, непогано було б організувати їх презентацію за чашкою чаю для тих кого тєрзают муки вибора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у щасливих власників ebook device є час та натхнення, непогано було б організувати їх презентацію за чашкою чаю для тих кого тєрзают муки вибора :)

оце слушна думка :smile-zachot: !!!!!!!! залюбки приєднався б !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1309555441' post='1052404253']

1. така обкладинка на ebay - баксів 10 від сили, тому ти не сторгував, а проспонсорував.

там і кіндли є по 100$ :) ,крім того я писав вище,що не маю кредитної картки і не хочу навіть 10$ посилати в "нікуда".Аналогічні обкладинки по Україні від 200грн.

' timestamp='1309555441' post='1052404253']

3. 3g у kindle free тільки для покупок і серфа на амазон.ком, решту трафіку амазон напевно зніматиме бабки;

так як і за пересилання\перекодування власних файлів - там на сайті у "manage your kindle" треба встановити ліміт, щоб не знімав бабок.

в товариша 3g кіндл,заборона тільки на скачування торентів,відео,аудіо.переглядає новини любих сайтів,книжки скачував з інших сайтів,пошту відправляє і отримує.Але часто звязок нестабільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також хочу придбати Kindle 3. Купував на самому амазоні, чи через ebay? Версія з 3g?

ні,я писав вище,що немаю кредитної карти.Купував в інтернет-магазині,але забирав власноруч.При мені його одразу прошили на російську.Знайомий заїзжав сюди і взнавав чи не рекламні в них кіндли(бо ж така шарова ціна),сказали,що це нормальні,ціна така,бо вони іншими шляхами їх доставляють.

Але я вже взяв собі в іншому троза дорожче.

3g Не брав,бо хочу просто читати,а з 3g,то вже буде завісалово в неті.По друге притримуюсь принципу,що чим меньше навіски,тим надійніше.А по третє,думаю скоро для цього будуть солідніші апарати,а цей значно в ціні впаде.І накінець такий екран не для інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка юзає вже більше 2-х місяців

задоволена

батареї хватає десь на місяць

версія з вай-фай, без 3ж. але з власного досвіду скажу, що лазити в мережі не так вже і зручно, тому версію з 3ж вважаю марною тратою грошей.

обкладенка була куплена на ібеї за 10 уо. вистачає з головою.

хто хоче читати в пдф форматі треба брати 10' кіндл. 6' замало

зразу задовбувала конвертація, але привик.

покупкою задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HD ти про кольоровий дисплей чи іншу модельку? Новіша з чорнилами від кіндла, але сенсорним екранчиком як у Sony.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв недавно PocketBook 602.

нормально. функції виконує. багатоформатна. автоматично, тільки трохи тормознуто, перевертає за необхідності текст.

з кодуваннями проблем немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Замовив Кіндл через Амазон. Сьогодні вже отримав. Все швидко і зручно. Загалом в Київ він дійшов за 24 години. Але до Луцька йшов набагато довше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь PocketBook 301

є одна проблемка - не завжди бачить флешку. включаєш - флешку не бачить, витягуєш її, виключаєш девайс, знову включаєш, встановлюєш флешку - бачить

на деяких сайтах чула, що це типу родової травми в цих моделях...

може хтось з форумчан користується цим РВ - є така проблема чи немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...