Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

вчора у новинах тсн почув що Україна обігнала усі країни з новим пристроєм для читання ел. книг :P

хтось щось чув про це і взагалі що то за чудасії такі <_<<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Чому ж. Дисплеї типу "Електронні чорнила" на основі яких роблять книжки споживає енергію лише в момент зміни зображення. В таких книжечках (lBook) навіть встановлена нокієвська батарея BL-5С чи щось подібне..Україна кажеш.....гг Мейд ін Чіна вся ця продукція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене PocketBook 301+. Китайська апаратна начинка, але чудовий софт наших програмістів. І виходить якісний та недорогий девайс.

http://www.pocketbook.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Дав покористуватись товаришу PocketBook 301+ і після того стала швидко сідати батарея.Потрібна допомога в заміні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дуже люблю читати, хочу купити "Азбуку", порадьте щось стосовно неї?

Чи достатній розмір екрану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене відлякують маркетингові хитрощі цього трейдера

на скільки мені відомо, даний єБук інтегрований найкраще із купленими книгами на амазон шопі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ereaders.com.ua/

сам давно думаю придбати електронну книжку, поки що зупинився на Sony eReader prs300\505 або наш lBook V3+.

по плюсам\мінусам:

Lbook діагональ на 6 дюймів, одразу читає купу форматів та й випускається в нас, розуміє .mp3 та .jpeg; але корпус лишає бажати кращого.

Sony eReader 300й має 5 дюймів, але металевий корпус, старша модель має 6 дюймів, вважається "чисто читалкою" - без підтримки звуку; стандартно не читає .fb2 (лікується прошивкою), продається без твердого футляру а старшу ще й добре пошукати треба.

..так що то вже справа власних вподобань, на мою думку PocketBook з Amazon Kindle по ціні не конкуренти для lBook та Sony eReader ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kindle - 160 у.о каторі долари x 8 грн = 1280 грн

яка модель і де така ціна?

http://www.amazon.com/Kindle-Wireless-Reader-Wifi-Graphite/dp/B003DZ1Y8Q/ref=amb_link_355368562_3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=08NBY3FB4G8AN6J5Y6FP&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1289229502&pf_rd_i=507846

З модулем 3g 189$ - безкоштовний інтернет)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa якщо це не об"тяжує ціну - рахуй такі-собі безкоштовні бонуси ;)

Інет мінімум для того, щоб стягнути книжку(без ПК), глянути пошту\погоду\новини - де є покриття Wi-Fi (3G) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо?

безперечно можна зробити вдома машинку з буханки хліба, але, собсна, н*х*я?

так і тут - це читалка чи планшет-невдаха? для чого їй функції, якими не будуть постійно користуватись і за які доведеться платити і які будуть гробити і без того потрібний акумулятор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безперечно можна зробити вдома машинку з буханки хліба, але, собсна, н*х*я?

Так склалось, що у нас тут в технічному розділі правилами заборонені завуальовані мати. РО 3 дні.

Що поробиш, життя справедливе лише до негрів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і тут - це читалка чи планшет-невдаха? для чого їй функції, якими не будуть постійно користуватись і за які доведеться платити і які будуть гробити і без того потрібний акумулятор?

не знав, що в читалок базованих на e-ink є якісь проблеми з батареєю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв учора із рук Азбуку n516 за 1450 грн у доброму стані однорічного віку.

Придбаним задоволений, освою і буду з нею працювати, лише трохи засмучує, що часом залишаються фонові сліди попереднього тексту на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і тут - це читалка чи планшет-невдаха? для чого їй функції, якими не будуть постійно користуватись і за які доведеться платити і які будуть гробити і без того потрібний акумулятор?

Однако людина далека від того що пише, однозначно

На прикладі того ж Kindle, з Wi-Fi - 3 тижні автономної роботи, без - місяць.

Це ж не noname читалки з dealextreme, по 70-90 баксів, котрими треба користуватись не відходячи від розетки.

byiviter - трохи поспішив, приблизно за такі ж гроші можна пробувати тягнути сюди нові Amazon Kindle 3...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий замовив Amazon Kindle. Обіцяли привезти за кілька днів, їхало 2 тижні - бо якраз був на них страшенний ажіотаж.

Але читалкою задоволений на всі 100%. Проблема в тому, що не дружить з поширеними форматами? Це не проблема, є конвертори. Потратити пів годинки на конвертування 20 книг, які ви потім будете читати з добрий місяць, як не більше, то думаю не так критично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony PRS-650 не має підтримки fb2 і акум всього 950мАг....

Таки да, за що переплачувати майже сотню зелених то? 

За тач і 4 буковки бренда :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на kindle уже прошивки ставити можна. І русифікувати - якщо це комусь важливо. Навіщо WiFi? Ви бачили, як круто виглядає онлайн версія друкованого видання на екрані kindle?)))) І сидячи на дивані, заливати нові ниги без усіляких usb шнурків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже повноцінно юзаю "Азбуку" n516. Працює на 4+. Є недостатки, у руках простих недосвідчених юзерів може часом викликати паніку через зависання (Linux як не як, хоч і остання прошивка). Часом дійсно замалий дисплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...