Перейти до змісту

Що за запах на 33-му кв.?


laska

Рекомендовані повідомлення

Хто знає причину неприємного запаху на 33-му, район Фієсти, 26 школи?

Схоже на запах газу. З обіду відчутно і досі є.  :unsure: Важко знаходитись на вулиці, аж до головної болі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, но за 26-ой школой запаха никакого нет, может ветер в другую сторону :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно чула розмову дітей, що повертались з другої зміни з 26-ї, кажуть, що з обіду відчувають.

В садочку вихователі теж знизують плечима, але дітей вивели на прогулянку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую, проїзжав по Рівненській в 14-00 то почало воняти газом, думав, що то в мене з машини почався витік, приїхав на роботу, з машиною все ок, а запах все одно стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину назад проїжджав по Відродження, то теж відчув в машині неприємний запах, навіть не збагнув шо то газ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав колись наш перевіряючй по газу що то смердить не газ а той запах який в нього добавляють, особливо в час підготовки ГТС до зими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Єршова також смердить. І щось мені пів дня недобре, хоча не впевнений що одне з другим пов'язано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо - це витік одоранту на газовій станції, що в районі Струмівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запах по всьому Теремно, Липинах і тягнеться аж до к-тру Промінь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома телефонувала в газову службу. Відповіли, що аварія була на Дубенській, витік одоранту. Вже ліквідували, запах мусить розвіятись. Запевнили, що не шкідливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Грушевського теж смердить газом! доки не прочитав цей топік, думав що в сусідів знизу якісь витік! вже мав дзвонити в службу газу. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо - це витік одоранту на газовій станції, що в районі Струмівки

це точно? їхав по мості з перемоги на соборності, в салоні моєї машини так засмерділо газом, що вирішив, що в попереднього авто проблеми з газовою установкою :blink: це було годину тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одорант якраз і добавляють у газ, щоб чути запах при можливому витіку. Сам газ без запаху.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Одорант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РІвненська - та ж пісня. в обід.

Зараз не чути було, повертався зі школи №10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одорантом зазвичай виступає меркаптан - сама вонюча речовина з поки-що відомих. Впринципі неотруйний, але при синтезі використовується сірководень, що уже не єсть гуд. Симптоми отруєння - нудота, запаморочення, сонливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене і мого старшого сина нудить, молодший тільки-що вирвав... Підозрюю, що наша дорога влада щось від нас приховує... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я-то думаю откуда запах? Сегодня с обеда начался, думал у меня утечка в квартире.. теперь понятно что не у меня.

З.Ы. живу сразу возле "варшавки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо - це витік одоранту на газовій станції, що в районі Струмівки

це точно? їхав по мості з перемоги на соборності, в салоні моєї машини так засмерділо газом, що вирішив, що в попереднього авто проблеми з газовою установкою :blink: це було годину тому

Це офіційна версія, яку повідомили на 104. Хоча, кажутЬ - це не їх компетенція і бла, бла, бла...

Ніякого запаху за весь день не відчув, був в основному в центрі

Аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякого запаху за весь день не відчув, був в основному в центрі

Аналогічно

+1

А тут оказується ще й така халепа може бути.

Пілся роботи йшли в "Пивну хату" до Земана то на Вінниченка відчувався легкий запах газу. А коли їхали додому біля Там-Таму і спустились під міст і далі по Конякіна, то незважаючи не те що всі вікна були закриті було таке відчуття, що цей газопровід прорвав безпосередньо в салоні нашого авто. Думав що з машиною щось не те (авто працює на газу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...