Перейти до змісту

Незалежна церква


Plum

Рекомендовані повідомлення

знаєте  -бувають ще пихаті всевдо кури котрі вважають сбее пупом землі і тому їхній помьот накращий у світі. все це балачки - реальність показує що в першу чергу московський патріархат дратує народ і розділяє навпіл по якимось признакам - це свідчить не про потяг покращення духовності населення а про свої якісь цілі

Ціль одна - відвідати паству, послужити на Святих місцях, помолитись. Одчепіться од людей, madkot, я Вас дуже прошу, не чіпайте мого патріарха - ідіть собі моліться як хочете і де хочете і з ким хочете - нікому до Вас нема ніякого діла! Чому ж Вам до всього діло є? Як такі розумні, то йдіть штунд вчіть як молитись правильно і забирайте їх в своє КП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ціль одна - відвідати паству, послужити на Святих місцях, помолитись. Одчепіться од людей, madkot, я Вас дуже прошу, не чіпайте мого патріарха - ідіть собі моліться як хочете і де хочете і з ким хочете - нікому до Вас нема ніякого діла! Чому ж Вам до всього діло є? Як такі розумні, то йдіть штунд вчіть як молитись правильно і забирайте їх в своє КП!

Та що ви кажете? це я хожу і розказую на якій мові треба молитись і де саме? не трогаю вашого патріарха поки мене це не  стосується а коли мене це потурбувало то і я буду турбуватись щоб мені не заважали робити те що вважаю за потрібне і зауважте що я писав за патріархат а не окремо за патріарха - то ви теми переплутали.  у виділенній фразі ви самі себе обманюєте бо тема почалась з того що Київський патріархат називають розкольницьким а ви яро відстоюєте єдиновірний Московський патріархат. і ви очевидно забули вже слова за яйця та курку - здається це не було вираженням байдужості до віросповідання людей що поруч з вами.

Терпіння та повага до всіх, не залежно від віри, нації, та поглядів - ось ключ до єдності і порузуміння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осуждение ближнего, это первое чем искушается человек, когда приходит в церковь.

Осуждение это признак гордыни. Все мы чрезмерно горды.

Некоторые явно, некоторые от себя скрывают. Но когда осуждают - тем самым

возвеличиваются, а должны бы быть смиренны.

Но и осуждение тоже осуждать нельзя. Потому как все греховны. И

все искушаются. Один ответ на осуждение может быть - молитва.

По молитве Бог сердце осуждающего смягчает и тот о себе думать начинает.

Не праведники в церковь ходят, но грешники. Потому что понимают свою

греховность. Так и в больницу не здоровые ходят, но больные.

Многие выздоравливают. Но много по больнице и больных ходят.

И потому никто не делает вывод что больница плоха, раз в ней больные ходят.

Больные там и должны ходить. А сколько больных в больницу вообще не ходят ?

Сколько занимаются самолечением ? Так и верующие.

Молитесь за них. На любом языке молитесь. Сами постарайтесь не

впасть в прелесть. Будьте с Богом.

Костя, я не розумію - то ти осуджуєш тих хто молиться на мові у котрій немає якосїсь там структури, тепер ти визнаєш свої гріхи і доводиш що молитись треба на будьякій мові - визначись.

і щодо ходіння в церкву - праведники і грішники разом ходять у церкву і поза церквою часто разом - з лікарнею теж не все просто - туди і здорові хоять - котрі піклуються про здоров'я а не лише ті кому припікло вже - так що тезка - тут не все  так просто як і в будь чому -ен можна давати однозначних визначень, усе відносно і добро і зло і смерть і радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терпіння та повага до всіх, не залежно від віри, нації, та поглядів - ось ключ до єдності і порузуміння

Слава Тобі, Боже! Нарешті я прочитав від когось, крім kostyі та Luychi, слово "терпіння", та ще й в контексті пошуку ключа до єдності і порозуміння. Дякую Вам, madkote (без найменшої долі іронії дякую). Мені навіть здається, що ми зараз маємо шанс змінити забарвлення і тон обговорення цієї теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Тобі, Боже! Нарешті я прочитав від когось, крім kostyі та Luychi, слово "терпіння", та ще й в контексті пошуку ключа до єдності і порозуміння. Дякую Вам, madkote (без найменшої долі іронії дякую). Мені навіть здається, що ми зараз маємо шанс змінити забарвлення і тон обговорення цієї теми... :)

Здається, наша бесіда і так йде в нормальному руслі...

А щодо терпіння... От ви, шановний Machmoodt, дуже часто згадуєте це слово. А чи ви самі (маю на увазі не вас особисто, а взагалі) маєте терпіння, в тому контексті в якому розумієте це поняття, і у відсутності якого дорікаєте нам?

Адже є багато прикладів, що доводять зворотнє. І при обговоренні цієї теми я їх наводив неодноразово, і не тільки я. То можливо собака зарита зовсім не там, де ви нам хочете показати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, наша бесіда і так йде в нормальному руслі...

А щодо терпіння... От ви, шановний Machmoodt, дуже часто згадуєте це слово. А чи ви самі (маю на увазі не вас особисто, а взагалі) маєте терпіння, в тому контексті в якому розумієте це поняття, і у відсутності якого дорікаєте нам?

Адже є багато прикладів, що доводять зворотнє. І при обговоренні цієї теми я їх наводив неодноразово, і не тільки я. То можливо собака зарита зовсім не там, де ви нам хочете показати?

Та нічим я Вам не дорікаю. Хотів лише спробувати зняти напругу в обговоренні. ІМХО, правильно в цьому "нормальному руслі" повела себе Luychi. Вона і є найбільш виразним прикладом терпіння і смирення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Віра є потужним об'єднавчим інструментом, в українській історії саме єдина віра, її захист, уособлювався з народом і його існуванням. Помолившись до Бога козаки йшли завзято рубати турка, ляха не боячись втратити життя, бо віра цього вартувала. В Московії християнство було дуже давно, не думаю що пізніше ніж в Києві, але воно нікому не було потрібне до того часу поки царі не зрозуміли його потужності, його впливу на людську свідомість. Жорстка ієрархія релігійного устрою забезпечувала почесне і впливове місце священнику, він реально впливав на народ, так само на народ впливав той хто впливав на священника. бажаючих вмерти за царя було не так багато, як хотілось царю, а вмерти за віру, за Христа - безліч. Царям залишалось тільки взяти під контроль цей процес і ідеологічно правильно його вести. Спільна віра не раз рятувала Москву від праведного козацького гніву, фактично вона поховала утворення нашої держави, бо прикриваючись нею царська влада руйнувала вольності, перетворюючи українців на рабів-малоросів. Ніколи і ні при яких режимах московські царі не відпускали церкву у вільне плавання, чи то за глибокого комунізму, чи за капіталізму. Колонізуючи нові території, найперше знищувалась, руйнувалась, піддавалась сумніву релігія аборигенів. Потужною ідеологічною машиною навалювалось на їх голови русскоє каноніческоє православіє, після якого його місцеві адепти вже не могли адекватно сприймати реальні події, адекватно визначати пріорітети-орієнтири. Тільки на святом караблє русской православной церкві їм будєт даровано спасєніє. Всє другіє заблудшіє овци і море найсвятіших свідчень, що благодаті в них немає. Для більшої потужності царського впливу виникла навіть тенденція робити царів-душогубів - святими. Це питання дуже теологічно складне і я вважаю його певною слабинкою. Цікаво буде їх зустріти в Раю і поговорити. Однозначно, що місцеві церкви набагато ідейно слабші, оскільки в них немає потужної ідеологічної конкурентної машини. Вони не обзивають розкольниками, єретиками і не малюють дуже суперечливих деревцят. З цього всього можна зробити один висновок: православ'я повинно повнітю доктринально узгоджуватись з національним патріотизмом, тоді це потужна духовна і ідеологічна зброя, якщо ж ні - відбувається розкол і розбрат. Це добре розуміють в Москві і тому відразу потужно маргенізували всі інші конфесії крім РПЦ - царям потрібен потужний інструмент, а не плюралізм думок, в демократію навіть в релігії ніхто там не грається. Зате у нас ласкаво просимо, низький поклон тобі батюшка, негоже українською молитись, низький поклон тобі батюшка, дайте руку поцілую, ми всі рускі люди, ми одноє целоє, да благославіт вас Бог батюшка. А хто благословить Україну з таким народом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Московії християнство було дуже давно, не думаю що пізніше ніж в Києві,

Киевскую Русь крестили в конце первого тысячилетия ,а Москву впервые упомянули 1100каком-то,и на етой территории жили язычники(староверы)

С Богом на устах творились самые кровавые деяния на планете(крестовые походы и тп)Да ивообще ВЕРА и РЕЛИГИЯ ето разные вещи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера сенсационно завершился 10-дневный визит Вселенского (Константинопольского) патриарха Варфоломея в Россию: на прощанье он призвал верующих Украины присоединиться к канонической церкви Московского патриархата (МП) и выразил надежду, что еще при митрополите Киевском и всея Украины Владимире (Сабодан), который уже в весьма преклонном возрасте, проблема раскола в стране будет решена.

Это заявление весьма примечательно. Напомним: в начале 1990-х от УПЦ МП откололась часть приходов во главе с митрополитом Филаретом, создав Киевский патриархат. Однако его не признала ни одна церковь мира, что, естественно, не могло не ослаблять его позиции и внутри страны. При Президенте Викторе Ющенко проблему неканоничности церкви Филарета пытались решить путем ее присоединения к Константинопольскому патриархату. В 2008 году во время празднования 1020-летия крещения Руси Варфоломея принимали в Киеве с особой пышностью (Президент Ющенко лично ездил в аэропорт, презентовал владыке полукилограммовую серебряную монету, отчеканенную в его честь). И, казалось, до перехода УПЦ КП под крыло Константинополя оставалось всего ничего. Но Ющенко уже не президент, Виктор Янукович не скрывает своей ориентации на Московский патриархат. Видимо, под влиянием этих «новых вводных» решил обозначить свою позицию и Варфоломей. Из его заявления (если оно, конечно, корректно подано) следует, что он видит канонической только церковь Московского патриархата и Филарета под свое крыло он брать не будет, пишет «Сегодня».

В Москве торжествуют: протодиакон Андрей Кураев видит в словах Варфоломея знак того, что вопрос о каноническом статусе Украинской церкви теперь вообще снят с повестки.

А вот в УПЦ КП считают, что Варфоломей ничего не говорил о присоединении к МП. «Патриарх сказал: «Пускай они не колеблются, но присоединяются к канонической церкви, которая является кораблем спасения», а ведь константинопольская церковь — тоже каноническая. Слова Варфоломея вырваны из контекста», — утверждает глава информуправления КП епископ Евстратий. В КП надеются, что со временем УПЦ КП станет автокефальной, и приводят в пример Болгарскую церковь, которую признали таковой через 75 лет после раскола с Константинопольской.

і як про цю церкву можна говорити без політики? протистояння в Україні буде ще сильнішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я не собираюсь стрелять в людей только потому, что они молятся на другом языке" (с) Портос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прощанье он призвал верующих Украины присоединиться к канонической церкви Московского патриархата
а хіба це не вистріл?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Релігія це високорентабельний і дуже вигідний бізнес, держава в нього не втручається, пільги на оплату комунальних тарифів і податки не платять, а грошики то серйозні зшибають. Такщо якби церква не заробляла шалені гроші, то Москав б забула про неї і не думала про приєднання. Всім відомо що в Україні в декілька раз більше церков ніж в Росії, отже випливає висновок що приєднати УПЦ до московського патріархату дуже вигідний хід для москви.

От тільки одного не доганяю під час вибору нового патріарха в Москві Українських представників було в декілька раз більше ніж інших, то чому не вибрали когось свого?

P.S.

З мого посту хтось може подумати що я атеїст, це не так я ходжу у православну церкву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прощанье он призвал верующих Украины присоединиться к канонической церкви Московского патриархата
а хіба це не вистріл?

якраз навпаки - це повід для наказу стріляти. Попи б"ються, а в прихожан голови болять.

В мене теща - до десятого коліна українка сільського походження. Але ходить до МП і "Отче наш" українською читає - в чому тут "рука Москви" я не пойму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки одного не доганяю під час вибору нового патріарха в Москві Українських представників було в декілька раз більше ніж інших, то чому не вибрали когось свого?
вони не вибирають, вони затверджують обраного в Кремлі, де проходить найголовніша частина Синоду. Взагалі РПЦ в Росії гідна найвищої поваги, бо її роль взагалі ідеальна: виховувати патріотичну духовно здорову націю. В Україні її завдання зводиться до зворотнього і це також правильно з точки зору політики Росії і доводило свою ефективність на протязі століть.

УПЦ МП, ЧФ РФ, Компартія, Російськомовна Нацбільшоменьшина, Політична Еліта з наявною Корупційною Політичною Системою - це символи нашої малоросійськості.

"Отче наш" українською читає
а хохлу і більшого не треба, а яка радість коли Янукович, Путін скажуть щось українською, блін, аж мурашки по спині, радість і нафіг на та країна :g05:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, не беріть все так близько. Релігія там давно закінчилась, чиста політика. І гра йде явно не в нашу сторону.

Краще згадайте про розкольників із МП, які свого часу відкололись від Константинополя, а тепер в цьому упрікають інших. А їх, між іншим, не визнавали дуже довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, не беріть все так близько. Релігія там давно закінчилась, чиста політика. І гра йде явно не в нашу сторону.

Краще згадайте про розкольників із МП, які свого часу відкололись від Константинополя, а тепер в цьому упрікають інших. А їх, між іншим, не визнавали дуже довго.

а таких, як ти - особливо віруючих, вагон!

Розслабся і штопай свої знамена, а віруючим дай час і змогу молитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а таких, як ти - особливо віруючих, вагон!

Розслабся і штопай свої знамена, а віруючим дай час і змогу молитись!

А їх ніхто і не чіпає, і ні до чого не закликає. Так що це тобі порада розслабитись.

Чи просто висловити свою думку в нас вже й тут не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розслабся і штопай свої знамена, а віруючим дай час і змогу молитись!

час і змогу віруючих молитись забирають заклики розслабитись і штопати свої знамена :blink: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розслабся і штопай свої знамена, а віруючим дай час і змогу молитись!
для молитви, найміцніші у вірі святі втікали в найвіддаленіші пустелі і не від чужих, які вбивали і мурдували, а від своїх, від їх почитання і возвеличення, бо гордість є мати всіх гріхів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...