Перейти до змісту

Незалежна церква


Plum

Рекомендовані повідомлення

Я не православний, але мене дуже дивують і бісять такі вислови в російських ЗМІ: "Каноническая Украинская православная церковь Московского патриархата (УПЦ МП) и раскольническое движение "Украинская православная церковь Киевского патриархата" (УПЦ КП) создали рабочие группы по подготовке двустороннего диалога" (пише пропутінське "жовте" онлайн-видання Lenta.ru).

Хто їм дав право вирішувати, яка церква на Україні є канонічною, а яка ні? Яке вони мають право називати українську православну церкву "раскольники"? ІМХО якраз росіяни, які лізуть у внутрішні справи України, і є "раскольники", вони намагаються розколоти Україну через церкву.

Будь-яка істино віруюча людина зрозуміє, що це не протистояння віри, не протистояння церкви. Це війна за портфелі, за межі впливу. Віра одна, і Бог один, але Москві зручно через церкву керувати думками і настроями українців (я пам'ятаю, як в церквах московського патріархату агітували за Януковича в 2004 році). Більше того, вже багато років існує думка, що більшість священників московського патріархату ще з часів СРСР -- це агенти КДБ, а тепер ФСБ Росії.

Тоді питання -- чому це питання досі не закрите на державному рівні і чому одного з головних справжніх "раскольніків" -- московського патріарха -- на Україні приймали як батька рідного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а потому что много чего так, логически обяснить нельзя... особенно касаемо Москвы

"москалыков" можно понять - им хочется всего и побольше, мне непонятна позиция "местных байцов"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мова в нас неканонічна, не наша; і київ наш насправді не наш, все у нас не так і віра не та, і мова не та, і воїни не ті, і правда не та. От прийдуть моголи з півночі і покажуть нам і правду і волю.

хе мало того ми ще їх права ущімляєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би нам не хотілось - Українська православна церква Київського патріархату досі залишається неканонізованою... А те, що Москва її називає "раскольническим движением" не дивно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українська православна церква Київського патріархату досі залишається неканонізованою...

ну от давайте тільки не будемо гадати завдяки кому вона неканонізована. Точніше не будемо тикати пальцями.

може вони вибрали меньше зло, якби його не пустили, воняло б більше.

Я не кажу, що його потрібно було не пускати. Пустити, але сприймати його приїзд як приїзд порожнього місця, ніби його тут і немає. А то роздули, рекламу йому зробили таку що не балуйся. За державний кошт. Замість того, щоб підтримати свою церкву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кому від того холодно чи жарко, канонічна вона чи ні, шо від того залежить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даёшь американську католицьку церкву вашингтонського патріархату! нам не потрібен папа! свого оберемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим істинним каноністам з Москви я би порадив згадати уроки історії.

Ще з часів хрещення Русі ці землі були в підпорядкуванні Константинопольського патріарха, саме він і призначав митрополитів. Саме Київ за особливим соборним актом визнавався центром митрополії на Русі.

Але в 1458 році відбувається розкол, коли відділяється так звана Московська митрополія. І лише в 1593 собор в Константинополі визнав заснування як саму митрополію, так і заснування патріаршества в Московії. А хід історії повернув все так, що з часом під її владу підпало і більшість інших єпархій колишньої Руської митрополії.

То хто ж тепер розкольник? Хто залишався невизнаним майже півтора століття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

москалі хворі на голову <_< Це всьому світу тепер зрозуміло. Так що краще ставитись до них як до козлів - хай собі мекають, а рано чи пізно їх все одно з'їдять :)

пс: як же достала ця політико-релігія за останні пару днів... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики, вам не кажется, что это как раз им надо - грызня. Половина Луцка ходит в церковь московского патриархата

тем кто неправ воздастся и они будет гореть в аду

предлагаю закрыть тему и не обсуждать это. просто забить болт.

З.І : я бачив попа, який здоровенною радіостанцією передавав в Москву дані про луцьку паству. точно чекіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю будь-яку православну церкву фарисейською, де обряди і звичаї цінуються вище самої віри, але вибір церкви -- справа особиста. А от втручання московитів і нав'язування свого правління якщо не в державі то хоч в церкві -- це намагання окупації України тим чи іншим чином. Це виходить за межі церковних справ і стає справою загальнодержавною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от втручання московитів і нав'язування свого правління якщо не в державі то хоч в церкві -- це намагання окупації України тим чи іншим чином.

Цілковито погоджуюсь. Якби не це втручання, не виникало б жодних дискусій. Та й сама проблема б з часом непомітно зникла. Але ж...

На додачу згадав слова із сіті-лайтів: "Київський патріархат - незалежна Україна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почекайте - значить всі, хто ходять в московську церкву - гавно і підлягають розстрілу? о, люблю я цей стіль упа. Хайль вам, побратими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю будь-яку православну церкву фарисейською, де обряди і звичаї цінуються вище самої віри,..

Ага, тобто більшість церков є саме такими. Я теж так думаю.

А от втручання московитів і нав'язування свого правління якщо не в державі то хоч в церкві -- це намагання окупації України тим чи іншим чином. Це виходить за межі церковних справ і стає справою загальнодержавною.

Ну, навряд-чи з метою окупації. Скоріше з метою розпалювання ворожнечі між нашими та їхніми народами, та між прихильниками різних патріархатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там у вас руских, но для нас православних визнаною залишається лише Українська православна церква Київського патріархату, а не московська чи якась там американська секта.. ІМХО :)

Та всі церкви це секти. Невже не зрозуміло?

Всі вони створені лише з метою заробляння бабла та навіювання людям певного світогляду (тобто з метою управління).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить всі, хто ходять в московську церкву - гавно і підлягають розстрілу?

Не читай між рядками того, що там не написано. І не вкладай свої власні думки в слова інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от втручання московитів і нав'язування свого правління якщо не в державі то хоч в церкві -- це намагання окупації України тим чи іншим чином. Це виходить за межі церковних справ і стає справою загальнодержавною.

Ну, навряд-чи з метою окупації. Скоріше з метою розпалювання ворожнечі між нашими та їхніми народами, та між прихильниками різних патріархатів.

На мою думку це і ніщо інше якокупація. Якщо не територіальна, то духовна. А розпалення ворожнечі і т.п. - це лише метод досягнення цілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, навряд-чи з метою окупації. Скоріше з метою розпалювання ворожнечі між нашими та їхніми народами, та між прихильниками різних патріархатів.

А яка кінцева мета такої ворожнечі? Мета одна -- поділ народу, поділ України. Divide et impera.

ніхто в нас ще за ходіння в церкву не розтрілював.

видно погано ти знаєш радянську історію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді всі росіяни - гавно, і підлягають розстрілу. всі біди через них! задрали

ОБАМА КУРИТЬ РО 20 ДНІВ

vanus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекісти одразу запхнули б у патівен і убили, як Політковську і Литвиненко і ще 9000+ людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекісти одразу запхнули б у патівен і убили, як Політковську і Литвиненко і ще 9000+ людей

А звідки ж ти в нас такий обізнаний? Може сам у ФСБ на півставки халтуриш:)

Взагалі то хоч був у тій стороні і пробував говорити про щось таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двоєрідна сестра була, розказувала, що там ведмеді в шапках-вушанках, з горілкою, балалайкою і ППШ ходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...