Перейти до змісту

ВСЕ НА БОРДОВКУ!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Футболки раздаюццо на бордовке!

Исключение - админсостав борды. А то раздай вам щаз, так вы на бордовку нипайдьоте! Ненененене!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Хотівби хоч раз попасти на бордовку, але несудьба бачу :( прийшла золота пора осінь і приходиться всі виходні проводити на картошці <_< Тому хочу забрати так фудболку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболки раздаюццо на бордовке!Исключение - админсостав борды.

ну не факт :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а збір де? Біля фуршета чи в парку? Якщо в парку то можна подетальніше де іменно, ще ніколи не був на бордовці, тому і не знаю в якій частині парку буде проходити даний захід :0098:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в парку то можна подетальніше де іменно, ще ніколи не був на бордовці, тому і не знаю в якій частині парку буде проходити даний захід :0098:

Думаю, ты узнаешь нужную среди компаний, которые там будут, по корпоративным футболкам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді! Відклади , будь ласка, мені мою футболку (L-ку) бо я, скоріш за все не зможу зайти на бордовку. Десь на наступному тижні заберу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan із банкою березового соку і кукурудзяними паличками, для догляду за дітьми тих, хто з ними прийшов !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan із банкою березового соку і кукурудзяними паличками, для догляду за дітьми тих, хто з ними прийшов !

Ага. Я серйозно. Якщо хочете - прийду з хом'яком, зробите шашличок:). А уявіть момент, де я прихожу з 3-літровою банкою березового соку, і під мишкою кукурудзяні палички:). Можу взяти 3-4 пачки паличок молодшим, за мене. Правда мені нема, що там робити,.. з великими дядьками:)

99c4284773.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я небажаний гость, і не маю право себе називати бордовцем. Мені треба стаж на форумі 5-10 років:) Або бути корисним. А я звичайний хлопак, який шарить в компі, історії, географії, музиці, літературі, кіно. Слухаю деколи класику або оркестрову музику, щоб заснути:), дивлюся історичні чи воєнні драми, люблю астрономію. Хоча ХЗ, чи вам такий потрібен..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я небажаний гость, і не маю право себе називати бордовцем.

Та ні, але просто там будуть старші трохи за тебе люди, які будуть пити пиво і водку, а споювати дітей яким ще нема 18-ти ніхто не бажає, тому і написали, якщо будеш там пити б/а напої то приходь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не вживаю а.н. Максимум- живчик, чи баночка кока-коли (і то тільки після "ментоса"). А так можна взяти квас. Хоча якщо є люди, які люблять кіно - можна поспілкуватися.

Якщо хтось підтримає, щоб я прийшов на першу свою бордовку, відписуйте. Але я до 6, далі треба на тренування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене, нажаль, невийде. Почалось навчання, у Львові зараз.

Але футболку забрав би, по можливості :)

але незнаю який розмір, 187см росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ідеалісти.

Є хтось матеріаліст? Потрібно розрахувати балансовий залишок основних засобів на початок вересня після бордовки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, не маленькие ж наверное, соберетесь на 13:00, иметь при себе денег, гривен по 50минимум, скупитесь кто чего ест-пьёт и двинетесь в парк. Кто может-берите полиэтилен, по прогнозам с утра дождь, возможны лужи. Радует, что после обеда будет вроде как солнечно! :)

zlz.jpg

Те, кто не успевает к 13:00, приходят прямо в парк им. Фотакома, приносят пиво, которое к тому моменту будет как раз необходимо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...