Перейти до змісту

ВСЕ НА БОРДОВКУ!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Луцьк все ж велике місто - з усієї компаніїї ніби знаю лише одного - самого-самого високого - якщо не помиляюсь звати Андрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, бажаючі познайомитися і взнати хто є хто приходять на бордовку, а не сидячи дома випитують покажіть мені хто то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт усім! організаторам дуже вдячна за футболку. Футболку супер! Terrable передав мені! Шкода, що не потрапила на бордівку :( бачу весело було! :) Наступного разу обовязково прийду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да весело було, тільки жаль, що мокро трішки, але ця мєлоч настрій не спортила. Всім дякую за компанію:0049: Якщо є ще фотки то викладайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вложение последнее пробуйте сохранить на винт и запустить. Можна поставить 100% размер в проигрователе, тогда те, у кого разрешение экрана побольше, увидят тоже побольше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, типа ролик на 8-мь кадров есть, позже скину на 14-ть. Смотрим предыдущее сообщение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс на групповом фото жжот футболкой старого образца :)

он и там решил выпендрится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе и аватарчег поменял заодно ;)

Сенкс фотографу ;)

Японский городовой - Тренер !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, футболки можна якось не спішно занести в ту ж Коніку, щоб там забрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 119 - це пропозиція чи запитання?

Щось, крім Урси, ніхто на ролік не відреагував. Баловані всі такі, чи вже набридли так зняті битовухі :(?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суперріспект халфу, всі в кайфі вдома

на даний мамент мах переглядає хфоткі і щось там планує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже Ванус принимает ролик, скоро выставит. Советую поиграться с размерами картинки в броузере, через меню Масштаб. И попробуйте разные режимы качества - низкое и высокое. Ролик в полном масштабе можна двигать ко кадру мышкой, и детально смотреть на пьяные рожи, изучая остатки осознанных эмоций ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...