Перейти до змісту

Будівництво в сквері навпроти 4-ї школи


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

власне, подивіться фото і поділіться коментарями. хтось знає, що це має бути?

спочатку будували сходи, перила робили, а зараз - опа! і вже коробочка якась зявилася... дуже в тему )) доповнює, блін, архітектурний ансамбль ))

post-5279-1250887260.jpg

post-5279-1250887279.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та коробочка там ні в тин ні в ворота. я як побачив, то ледь не лопнув від подиву: невже ТАКЕ можливо??? чи не могли знайти іншого місця? має бути то церква.

здається, це вища міра безглуздя. комедія і трагедія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходи ніби зрізали. Я цієї коробочки або не помічав (з Волі не видно напевно), або її звели в лічені дні. Незнаю що то за будівництво, але не подобається мені це, внаглу так розташоване <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будується церква де відправлятимуть службу божу 2 православні конфесії І ГРЕКОКАТОЛИКИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони б її ще вище побудували, частинку фонтану відтяпали чи ще краще на дорогу вилізли. Невже місця більше ніде немає чи це медом помазане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... жесть! нічого не скажеш. Всі навколо такі віруючі, що треба на кожному вільному (і не вільному) місці церкви ліпити... Оце буде весела картина кожної ночі: сидить п'яна молодь на лавочках, дивиться на хрести на куполах і ригає від отруєння щойно випитою Поліською або іншою гидотою (там таке частенько бувало, а тепер це буде носити більш "релігійний" характер...).

пс: доречі є церква подібного типу на кладовищі по рівненьській - це зараз така нова фішка будувати церкви зі зрубу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі навколо такі віруючі, що треба на кожному вільному (і не вільному) місці церкви ліпити...

ігровий бізнес заборонили вот людям тепер нема де посидіть і бабки спустить

Оце буде весела картина кожної ночі: сидить п'яна молодь на лавочках, дивиться на хрести на куполах і ригає від отруєння щойно випитою Поліською або іншою гидотою (там таке частенько бувало, а тепер це буде носити більш "релігійний" характер...).

Ну а чим не причастя?)

пс: доречі є церква подібного типу на кладовищі по рівненьській - це зараз така нова фішка будувати церкви зі зрубу???

а це щоб потім швидко перепрофілювати в баню, або за отакі вот врізи спалити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день коли навколо несправедливість, безробіття церква допомагає людині знайти спокій - це раз.

А топтатись по могилам це добре, то оже непогано булоб щоб на місці кладовщи хоча б церква була - це два.

Ну а якщо вам ніде буде покурити чи попити то я можу запропунувати пару мість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, ти так оправдовуєш це будівництво, ніби це була твоя ідея ;)

справа не в тому що сАме це будується - церква, чи баня, чи магазин. просто дивує позбавлене будь-якого здорового глузду розміщення обєкта, нераціональність такого містопланувального і архітектурного рішення. ну а з цими сходами - просто анекдот получається! :lol: послідовність відсутня взагалі. я от впевнений, що документи на будівництво або не погоджували, або підписували не дивлячись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абрікос - точняк, бабло і закриті очі на місце.

Це колись намагалися церкву вліпити перед Електроапаратним, щоб висіла над цілим пр. Відродження, а тепер трішки доплатили, або в кризу в мерії зголодніли, і навпроти №4 школи ліплять. Маразм крепчаєт.

Не думаю що церква буде там окрасою, забор тоже поставлять.

Фонтан був круче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну коли, ну коли за хабар будуть відрубувать руки.

В Китаї страчують, але там все одно беруть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да, в шиби професіональна команда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приберают к рукам землю матушку - ВЛАСТЬ ИМУЩИЕ.

не переживайте, наші 2 на півтора у нас ніхто не забере:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, до речі, тепер наше місто буде відоме на просторах інтернету завдяки цій фотці. у розділах пріколи, нарошно нє прідумаєш тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приберают к рукам землю матушку - ВЛАСТЬ ИМУЩИЕ.

не переживайте, наші 2 на півтора у нас ніхто не забере:)

Что значит не заберёт :) эти 2 на полтора ещё купить надо ... :) некоторые ещё при жизни заботятся. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, ти так оправдовуєш це будівництво, ніби це була твоя ідея ;)

справа не в тому що сАме це будується - церква, чи баня, чи магазин. просто дивує позбавлене будь-якого здорового глузду розміщення обєкта, нераціональність такого містопланувального і архітектурного рішення. ну а з цими сходами - просто анекдот получається! :lol: послідовність відсутня взагалі. я от впевнений, що документи на будівництво або не погоджували, або підписували не дивлячись.

Ідея не моя %) я просто вважаю Що церква це добре, і місце дуже вдале. Але стопудов підхід вних нівсраку. Не пройшло і 2-х років як заплатили за сходи а тут вже оте от. В радянські часи мера б посадили на довго. Це ж капбудівництво строк служби якого 50 років. ПЕПЕЦ

Хоча місця там валом можна було і нижче зробити і рахуйте благоустрій біля церкви вавжай 70% вжеб був.

Ось наприклад я вчився в 4-й школі, зараз вчаться там наші діти ( в т.ч. і моїх однокласників) і магазин рядом з входом в школу це кльово і безпечніше. Тепер коли дітвора бігало на пиво через дорогу в ларьок буде безпечно бігати в магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні і я побачив це "чудо".

Особливо цікаво спостерігати реакцію людей, які спокійно собі, розмовляючи, підіймаються лівими сходами і бачать, що нормального ходу далі немає...

А ще сьогодні наші церковні отці в парку рекламували пиво "Земан" і заохочували до його вживання. Щось це йде трохи в розріз з нормами...

Ще хтось думає, що релігія - це не бізнес?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ще хтось думає, що релігія - це не бізнес?

Церква - ймовірно так(я так думаю), а от релігія, вірніше віра - то зовсім інше, це в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Я вже писа вище ) Батюшка ходив по палатках Земанських і кропив людей водою... ппц просто. А оту хрень шо будують (церквою якось не повертається язик назвати, бо церкви не в таких мысцях будують), хтось колись таки підпалить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім питають,чи любите ви свою країну? ...... Коли в ній робиться хрен знає що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...