Перейти до змісту

Будівництво в сквері навпроти 4-ї школи


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

мине этот домик НЕ нравится - ибо его постоили на "вело_дорожке" которой я везжал от Парковой к 4й школе

сегодня когда ехал на встречу к пробегу - воткнулся в него носом

и пришлось нести велик по ступенькам :(

что им другого места не нашлось?

Приберают к рукам землю матушку - ВЛАСТЬ ИМУЩИЕ.

не переживайте, наші 2 на півтора у нас ніхто не забере:)

не факт,

могут начать хоронить вертикально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цото я не понімаю ніфіга в сучасному будівництві!

жесть!!!

це шо, тіпа, конкурс на "ПРИКОЛИСЬ З МІСЦЕВОГО СКВЕРА"? :mdr::mdr:

може ми ще побудуємо басейн на залізничних коліях?, а чо - в районі варшавки в самий раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю що просто скоро вибори і дреба якомусь з кандидатів підняти рейтинги серед електорату якому за 60. Тим більше там колись було кладбище, вот і бабульки скажуть "Бач який хороший чоловік церкву побудує...." Дана категорія населення таке любить, такшо поживем побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. А ця хрень архітектуру міста не портить? Бо як шось толкове побудувать, то ніззя, бо ж архітектуру портить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ступеньки ведущие в стену нам как бэ символизируют: к попам не зарастет народная тропа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приберают к рукам землю матушку - ВЛАСТЬ ИМУЩИЕ.

не переживайте, наші 2 на півтора у нас ніхто не забере:)

не факт,

могут начать хоронить вертикально

це буде півтора на два, але в другому напрямку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не в стєну ..... але всерівно =) міся для церкви найбільш вдалого придумати нереально =)

фшокє просто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ступеньки ведущие в стену нам как бэ символизируют: к попам не зарастет народная тропа

Ну почему в стену, в двери

;)

post-419-1251270646.jpg

А с другой стороны отличная стоянка для транспорта

;)

post-419-1251270678.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаво чим керувались люди,котрі вибирали це місце під церкву? :ohmy: Її можна було б розташувати не подалік і подумати як би це гармонійно вписувалось в навколишнє середовище. Мо навіть маленьку капличку зробити, не обовязково повноцінну церкву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда ...... Ми з малими любили там гуляти ..... Тепер вже повноцінно не погуляєш. Приїдуть - буде куча питаннь : Тату, а шо це за будиночок побудували ? А чого сходи перегородили ? ППЦ просто ....... :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а таке романтичне місце було: шум фонтану, зорі, колихання дерев, пташині співи, поцілунки. А зараз буде ше круче романтика 21 століття: дзвін колоколів, вечірня молитва, бабульки сидять і обговорють шо за молодьош та пішла цілуються на людях і не соромляться, аяяяй. Екстрім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

це просто пісець! ідеш по ступенькам спускаєшся вниз і тут бац головою в церкву! матюкнувся і бігом гріхі замолювать:)

я це так поняв:)

Офф топ: так я і бачу в інтернеті фото даної будівлі і знизу підпис ВТУЛИЛИ як змогли :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, ця споруда є тимчасовою, доки поряд не зведуть повноцінну церкву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...