Перейти до змісту

платить или не платить экологическому посту при поездке на Свитязь


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Згідно п.5 має видаватися квитанція про сплату за відвідування ШНПП. Якщо вам її ніхто не надає, то платити не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Панове, ну не мають вони права не пустити вас! Це ж не режимний об'єкт якийсь той нацпарк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особи, які проживають за межами району, але працюють на території Шацького району.

Работает, проверено. У меня прокатило удостоверение работника на пластике.

З.Ы. на тот момент машина была забита набором для отдыха на воде, и вез я жену, ребенка, и жену швагра с ребенком. А меня ниибет, они едут на отдых, а я на работу и ппц тут, пускай что докажут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ціни не знаю, платять не всі. Я не платив, зупиняє через раз ДАІшник або хтось в формі...то на того ХТОСЬ навіть можна і не реагувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плата ДОБРОВІЛЬНА!

І знаки на дорозі СПРАВЖНІ!

Скинув швидкість, став перед знаком "Контроль", з'їхав з дороги в напрямку жезла людини в формі, вийшов з авто, покопав колеса, сів і поїхав далі.

PROFIT!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати декілька порад що-до безкоштовного проїзду:

1 - Зупинився на вимогу, постояв і поїхав

2 - Я з Любомля

3 - В мене на світязі дача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П

Скинув швидкість, став перед знаком "Контроль", з'їхав з дороги в напрямку жезла людини в формі, вийшов з авто, покопав колеса, сів і поїхав далі.

проходило коли зупиняють по декілька авто :)

коли їду сам(нікого незупинили і за мною ніхто не їде) - плачу щоб не втрачати неррви і час :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхали недавно - платили. але якось там все дивно: чек вибили на 36грн, а взяли 32грн., так званий самооборонець при мені брав гроші з каси(картонної коробки) на воду :0161: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо - офіційно вони там не повинні стояти і тим більше брати гроші .. куди вони йдуть - теж не зрозуміло, тому спокійно можна посилати їх подалі .. їхав декілька разів з знайомим - навіть не зупинявся ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми (М) їхали тиждень тому. Оскільки зупиняв ДАЇшник (Д), то були зобов"язані підкоритись його наказу. Але діалог з ним - це щось. Цитую:

Д: Доброго дня, пройдіть заплатіть збір!

М: Доброго! А цей збір ж добровільний, так?

Д: Ха-ха, добровільний? Всі платять і ви заплатите.

М: Але ж його можна і не платити?

Д: Можна Машку за ляшку.

Остання фраза просто вбила. Ми поїхали далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За два місяці поки жив на Світязі, скільки раз проїзжаючи мимо, не разу не бачів щоб там стояли ДАІ-шники. Завжди стоїть звичайний мєнт і махає палочкою... спочатку, попросив його показати своє посвідчення, а потім уже, розказав йому що, по закону, він як працівник міліції а не ДАІ, не має ніякого права даже користуватися тим жезлом (має право тільки ДАІ та війскові регулювальники) і його дії не законні, потім, сказав що такі збори теж не законні і платити не буду і якщо він з чимось не згоден - нехай виписує мені постанову про адміністративне порушення (фіг знає по якій статті адміністративного кодексу), ну а я уже там, знизу, допишу все остальне - і про нього і про все остальне...

В общім, можливо ще, як фактор, спрацювало те що у мене була, хоч і орендована, але машина на Київських номерах (документи на машину там ніколи не питають)... але, він побажав мені щасливої дороги. Потім правда, після того як зупинили ще декілька раз, запитував посвідчення, і мєнту говорив що його дії з палочкою незаконні і підчинятись незаконним вимогам не буду... в общім - їхав далі.

Але, щоб завжди не спорити, всетаки зробив собі документ... бо їздив там майже через день, так як дійсно, маю там дачу и влітку там живу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Як там побори цього року?. Хто вже їздив відпишіться. Чи як завжди ігнор поста, та чоловічка в синій рубасі з деревяною паличкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в червні їздивю проїзджали біля 10 год ранку не було нікого на посту. їхала машина в 12 год вже стояли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що дайці стоять з військоматівцями. Останні активно вручають повістки, як в сюжеті 1+1 про в’їзд в Маріуполь. Даєць просить права, військомат "підглядає" і вручає повістку. Беріть до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ було такого. стояв одиноко чувак в синій рубашці і кепці. І зупиняв не всіх підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з військомату інколи стоять - перевіряють прізвище по списках, шукають тих, хто ховається.

Стосовно оплати, невже зараз 30грн такі великі гроші? думаю, сплативши 30грн це ніяк не відобразиться на бюджеті відпочинку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, сплативши 30грн це ніяк не відобразиться на бюджеті відпочинку....

Кому ? (куди йдуть ці кошти?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду в Пульмо, до кума на дачу(з кумом) тре платити шось чи ні?

то вже в кума потрібно питати, скільки за дачу хоче. Як мінімум на бензин куму можна дати :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...