Перейти до змісту

платить или не платить экологическому посту при поездке на Свитязь


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

прохання: коли всетаки будете платити гроші в вагончику (неважливо кому) будьте ввічливі!

вони (касири) в тому вагончику працюють ПОДОБОВО, тобто зміна 24 години.

уявіть себе в 30градусну жару в тій собачій буді і ще кожен хоче поумнічати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

На минулому тижні був на Світязі, їхав в пятницю ввечері, вирішив не зупинятися якщо не буде ДАІ. Але на моє здивування було 2 еколога з смугастими паличками, а за ними розмальована машина ДАІ і ще 2 справжніх бойца, які просто стояли ззаду (біля лісу) і спостерігали за процессом.

Так що прийшлося зупинитися і дати 10 грн, хоча можна було покрутитися і поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На минулому тижні був на Світязі, їхав в пятницю ввечері, вирішив не зупинятися якщо не буде ДАІ. Але на моє здивування було 2 еколога з смугастими паличками, а за ними розмальована машина ДАІ і ще 2 справжніх бойца, які просто стояли ззаду (біля лісу) і спостерігали за процессом.

Так що прийшлося зупинитися і дати 10 грн, хоча можна було покрутитися і поїхати.

І зря. Зупиняти тебе має право лише співробітник ДАІ, а не еколог. Тому справжні ДІАшники і "просто стояли, спостерігали" - вони не вправі займатися збором бабла, а можуть лише зупиняти особу за порушення правил дорожнього руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі почнуть пролітати, то вони можут і шлагбаун там поставити...

прохання: коли всетаки будете платити гроші в вагончику (неважливо кому) будьте ввічливі!

вони (касири) в тому вагончику працюють ПОДОБОВО, тобто зміна 24 години.

уявіть себе в 30градусну жару в тій собачій буді і ще кожен хоче поумнічати

Я то думаю, що їхали якось зранку то і хорошої погоди і гарного відпочинку побажали:D , а десь о 21.00 то жіночка в вагончику була вже зла якась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зря. Зупиняти тебе має право лише співробітник ДАІ, а не еколог. Тому справжні ДІАшники і "просто стояли, спостерігали" - вони не вправі займатися збором бабла, а можуть лише зупиняти особу за порушення правил дорожнього руху.

Якщо хто помітив, то там стоїть знак STOP і якщо не зупинитися, то ДАЙці вступають у роль.

Я думаю, що у них всі варіанти відіграні, і якщо при ДАІшніках не зупинитися, то будуть проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хто помітив, то там стоїть знак STOP і якщо не зупинитися, то ДАЙці вступають у роль.

Я думаю, що у них всі варіанти відіграні, і якщо при ДАІшніках не зупинитися, то будуть проблеми.

Угу, і як назад їхати в Луцьк то знак СТОП теж появивився, хоча як на мене його менше місяця тому не було, впринципі ніколи не зупинялися по дорозі додому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, і як назад їхати в Луцьк то знак СТОП теж появивився, хоча як на мене його менше місяця тому не було, впринципі ніколи не зупинялися по дорозі додому...

знак був ще на початку липня, їхавши на Луцьк, чуть не поцілував Кадіка після того як він різко загальмував перед цим знаком

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цих вихідних на Світязі збирався Опель Клуб, паралельно з цим відбувався міжнародний симпозіум математиків.... Перша машина з Опельклубістів підїхала до еколога, хлопчина сказав, що їдемо на симпозіум математиків, все оплачено......... і всю колону пропустили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Навіщо там тарифи, якщо пункт 8 пише, що втратив чинність закон?

Старий наказ втратив чинність а не закон. Новим затверджені нові тарифи, що додаються.

Але питань виникає інших багато:

1. Чи є цей наказ нормативно-правовим актом?

2. Де межі і перелік тих місць, за які треба платити?

3. Чи вправі міліція (не ДАЇ) зупиняти авто і заставляти платити?

4. Чи можна не платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо там тарифи, якщо пункт 8 пише, що втратив чинність закон?

Уважно читай.Втратили силу минулорічні тарифи.Отримуй нові і радій. :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий наказ втратив чинність а не закон. Новим затверджені нові тарифи, що додаються.

Але питань виникає інших багато:

1. Чи є цей наказ нормативно-правовим актом?

2. Де межі і перелік тих місць, за які треба платити?

3. Чи вправі міліція (не ДАЇ) зупиняти авто і заставляти платити?

4. Чи можна не платити?

Ярчик, прокомментируешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав ст. 47 Закону України "Про природньо-заповідний фонд України", на яку посилається цей наказ. Вона передбачає:

За відвідування територій та об'єктів природно-заповідного фонду їх адміністрації, а також підприємства, установи, організації і громадяни, у підпорядкуванні яких перебувають ці території та об'єкти, за погодженням із спеціально уповноваженими державними органами можуть встановлювати плату.

Прочитав Положення про Шацький національний природній парк. Його пункт 7.6 (а не 6, як говориться в наказі), передбачає:

7.6. Адміністрація Шацького НПП може встановлювати плату за відвідування території у встановленому законодавством порядку.

Процедура дотримана, плата встановлена більш-менш законно. Хоча мене трохи дивує формулювання - "екологічний збір", що фігурує в п.п. 2 і 5 наказу. Збори, як і податки, мають встановлюватися державою, а не адміністрацією парку. І Податковий кодекс передбачає поняття "Екологічний податок" (який платиться винятково юридичними особами), а не "екологічний збір". Тому я проти того, щоб мені видавали квитанцію за сплату екологічного збору, який я платити не збираюся.

Але все-таки плату за відвідування адміністрації мають право брати. Тому якщо допустити, що тупоголові чиновники просто поплутали терміни, або вирішили запровадити власний термін "екологічний збір" замість "плата за відвідування території" - то все законно. Якщо ж "плата за відвідування території" і "екологічний збір" йтимуть на різних отримувачів - то в жопу такі збори.

Ще одне.

Територія смт Шацьк - це вільна для доступу територія, і я маю право туди втрапити, перешкоджати моєму вільному проїзду туди адміністрація парку не має права. Так, адміністрація парку має право на отримання від мене коштів за відвідування території парку. А якщо я відмовляюся платити цей "екологічний збір" чи навіть "плату за відвідування території парку" - адміністрація парку має право стягнути його з мене в судовому порядку.

ДАІ має право зупиняти порушників ПДР, підозрюваних у вчиненні злочину і т.д. Особа, яка не заплатила 10 грн. сумнівного "екологічного збору", не є ні злочинцем, ні порушником ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ж бо. можно просто виконати вимоги ПДР, зупинитись перед знаком і продовжувати рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да можно было бы платить и больше, если бы деньги точно шли на пользу природе Свитязя, а так все знают куда они идут :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо проїздом, тоді теж треба платити? чи як пояснити і звільни себе від сплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо проїздом, тоді теж треба платити? чи як пояснити і звільни себе від сплати

Місцеві і приближені їдуть з покерфейсом, дехто махає паспортом в салоні, байкери - не скидаючи швидкість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо проїздом, тоді теж треба платити? чи як пояснити і звільни себе від сплати

Їду до тьоті Галі в Піщу. або Їду по роботі в Шацьк.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є тут такі, хто зупинявся та не платив і їм за те щось було? цікаво, які наслідки "несплати"?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо проїздом, тоді теж треба платити? чи як пояснити і звільни себе від сплати

Їду до тьоті Галі в Піщу. або Їду по роботі в Шацьк.

Так би і було б, якщо в машині не сиділо 5 доролих і 2 дітей))))).

А якщо сказати , що в Брест до родичів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було пару раз, зупинились на пості, постояли пару секунд і поїхали дальше, знайомий так само їздив, ніхто не доганяє і т.д... можливо раз на раз не попадає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 12 років що я за кермом(туди їзджу 3-5раз в рік), там зупинився лише 1 раз, щоб дати звіздюлєй тому придурку що кидався мені на капот. За яку радість я маю платити? Всім давати-ліжко зломиться. Хоча якби був впевнений стовідсотково, що ті гроші йдуть на благоустрій, то платив би добровільно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

призупиняюсь...

питаю в сержанта (навіть не ДАІшника з деревяною палочкою пофарбованою в полоску і желетці) - "В чому справа?"

він каже - підійдіть в будку там все скажуть

нікуди не йду, їду далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант згодитись на оплату,але "Упс,в мене тільки карточка,у вас карти приймаються?Ні,тоді до побачення."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...