Перейти до змісту

платить или не платить экологическому посту при поездке на Свитязь


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Хто знає, як об"їхати екологічний контроль?

правова природа збору цих грошей і контролю за ними викликають сумніви, тому я його ніколи не платив :D завжди їду до родичів в Шацьк або на Світязь ну і ще довідку чи справку якусь при собі маю, але вірять наслово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
Хто знає, як об"їхати екологічний контроль?

правова природа збору цих грошей і контролю за ними викликають сумніви, тому я його ніколи не платив :D

а з цього місця детальніше будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Какая сейчас цена на въезд в Шацк у этих пепсов?

Рекомендую просто їхати, і не звертати увагу на людину в ментовській формі.

Хоча воно, припадочне, може кидатися з палкою під колеса машини - тоді треба посигналити, і об'їхати мудака. Разів 5 так робив, на різних машинах - і завжди без будь-яких наслідків чи погоні.

ІМХО, пункт той - незаконний. І той, хто вдає з себе "мента", про це знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як проїзжав контроль сказав шо їду до дятька в Шацьк назвав зарання підготовлену хвамілію. Сказали єзжай. Так і на слідуючий раз зроблю. А може як каже Ярчик і зовсім ставати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом ДАІ-шники, вже справжні, за тим постом ховаються.

Я впринципі завжди плачу - гроші невеликі. А перестануть там де відпочиваю прибирати пляж - буду робити так само як Yarchik ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому необліковуваний? В комп щось там вносять і бамашку з пічаттю дають. А головне - місцева влада про це прекрасно знає, може якась копійка дійсно до "блаустрійників на пляжі" доходить?

Нехай навіть у вигляді мінімальної з/п з бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перестануть там де відпочиваю прибирати пляж - буду робити так само як Yarchik ;)

Пишу зі Світязя.

Вчора зранку їдемо. Десь за кілометр до посту їхали за Ікарусом, який ТАК ДИМІВ - що це просто абзац. Вирішив, що стану на посту, щоб подивитися чи ці "екологи" зупинять автобус, чи ні. І, відповідно, закатаю скандал (люблю я це дєло). Але плани помінялися.

Ці "бойци" вже стоять не на обочині, і не на роздільній полосі - чувак в синій сорочці бродив прямо посеред моєї смуги руху. І активно махав палкою, мовляв, бардзо прошем до гілляки. Йух вам. Зустрічних машин не було - я вирішив взяти "бойца" на таран. Трохи знизив швидкість, але далі їхав десь 50-60 км/год. За метрів 15 до мене "еколог" зрозумів, що ставати я не збираюся - і з грацією гіпопотама відскочив з дороги на узбіччя. Якби він цього не зробив - я б об'їхав його по зустрічній, але робити цього не довелося. Відповідно, чи пропустив він димлячого Ікаруса, чи ні - я так і не дізнався, тому що просто поїхав далі, без будь-якого переслідування.

Навіть гаїшники не вискакують на смугу руху, а стоять або на узбіччі, або на роздільній смузі. Але не перед носом в автомобіля. Очевидно, "екологів" стали так ігнорити, що вони мусять кидатися груддю на транспорт, аби заманити в свій "обірайтен унд нагліш бабкен піздунг".

Вважаю, що ставати там недоцільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейсових автобусів вони не зупиняють ніколи, не раз спостерігала.

В будні дні з поганою погодою, зовсім не спиняють, бухають в будці. В пікові дні, можна дійсно спинитись і поїхати, не помітять. Та і кількість осіб в транспорті ніколи не перевіряють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейсових автобусів вони не зупиняють ніколи, не раз спостерігала.

В будні дні з поганою погодою, зовсім не спиняють, бухають в будці. В пікові дні, можна дійсно спинитись і поїхати, не помітять. Та і кількість осіб в транспорті ніколи не перевіряють.

А вообще по закону экологам можно и не останавливаться да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того року як їхали, я був за кермом, і просто їх проїхав, вони стояли з боку дороги. Поплавали два дні і додому. Ніхто нічого не первіряв і т.д.

Хто працює на підприємстві, дійсно гарний варіант - виписати путівку, правда ще не пробував так робити, на наступний раз перевірю обов'язково.

Цього року були то ставали платили, але прочитавши цей топік думаю такого більш не буде .

Ясно кожен має право на свою точку зору, але сумніваюсь що ті гроші направляються по призначенню, тим більше зараз за послуги банку ще гривню беруть.... ну їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейсових автобусів вони не зупиняють ніколи, не раз спостерігала.

В будні дні з поганою погодою, зовсім не спиняють, бухають в будці. В пікові дні, можна дійсно спинитись і поїхати, не помітять. Та і кількість осіб в транспорті ніколи не перевіряють.

А вообще по закону экологам можно и не останавливаться да?

останавливает гаишник...

Ну там стоит какой-то... в голубой рубашке, но без тачки ж ведь... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще по закону экологам можно и не останавливаться да?

останавливает гаишник...

Ну там стоит какой-то... в голубой рубашке, но без тачки ж ведь... ))

Когда я ехал то думал тоже не ставать, но там был гаишник и было авто ГАИ, подумал ну нах еще погоню устроят :) А когда толпа народу то тоже так делал, выходишь с машины, походил туда сюда, сел и поехал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був гаїшник, чи зупиняв гаїшник? На службовому авто при всіх дєлах?

Был гаишник и останавливал гаишник. И авто ДАИ стояло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Какая сейчас цена на въезд в Шацк у этих пепсов?

Рекомендую просто їхати, і не звертати увагу на людину в ментовській формі.

Хоча воно, припадочне, може кидатися з палкою під колеса машини - тоді треба посигналити, і об'їхати мудака. Разів 5 так робив, на різних машинах - і завжди без будь-яких наслідків чи погоні.

ІМХО, пункт той - незаконний. І той, хто вдає з себе "мента", про це знає.

Ото так,прочитав і нарешті збагнув,чому в нашій країні закони,порядки якісь є та їх ніхто не виконує...

А навіщо,є закон,але він не подобаєтся - все просто - він незаконний,не виконувати його, "людину в ментовській формі" зупиняє - не треба зупинятись,а навіщо,вам же не хочется,значить він не має права зупиняти,в кінці кінців це ж тільки той,"хто вдає мента",потрібно поставити машину під знаком зупинка заборонена,на місце для інваліда... все можна за однієї умови,просто вам треба і все,а це вже закон для таких ,якщо треба -ніякі правила,закони не діють,тільки бажання....

Оце такі типи так їздять,рано чи пізно доженуть їх"люди в ментовській формі",дадуть пару разів палкою і вот тоді ця особа згадає про правила,закони і буде репетувати,просити,щоб хтось їх виконував,хтось,але не він.

Мало того,що сам не виконує вимог закону,так ще й інших підбурює,це тільки в Україні таке можливо,а ми ще дивуємося,чому так погано живемо. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да які закони??? Теж схиляюсь до того, що там зупинятися не варто, просто по тій прицині, що більша частина зістрижених бабосів осідає в когось на кармані... Їхали перший ра цього літа бусом 8 осіб, вирішили зупинитися, так як осіб багато і час перебування тривалий, так в будці сказали - "10 грн. і їдь дальше" Ні квитанції ніхто не дав, ні ніякого запису не робив, а правда дали буклетик з правилами поводження... Другий раз все їхали на легковій то навіть не зупиняли (можливо не замітили, бо машин було багато, проскочити повезло, як кажеться), хоча стояло 2 машини ДАІ і десь 4-ро ДАІШників... Тому я думаю можуть догнати і штрафанути якщо захочуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая сейчас цена на въезд в Шацк у этих пепсов?

Рекомендую просто їхати, і не звертати увагу на людину в ментовській формі.

Хоча воно, припадочне, може кидатися з палкою під колеса машини - тоді треба посигналити, і об'їхати мудака. Разів 5 так робив, на різних машинах - і завжди без будь-яких наслідків чи погоні.

ІМХО, пункт той - незаконний. І той, хто вдає з себе "мента", про це знає.

Ото так,прочитав і нарешті збагнув,чому в нашій країні закони,порядки якісь є та їх ніхто не виконує...

А навіщо,є закон,але він не подобаєтся - все просто - він незаконний,не виконувати його, "людину в ментовській формі" зупиняє - не треба зупинятись,а навіщо,вам же не хочется,значить він не має права зупиняти,в кінці кінців це ж тільки той,"хто вдає мента",потрібно поставити машину під знаком зупинка заборонена,на місце для інваліда... все можна за однієї умови,просто вам треба і все,а це вже закон для таких ,якщо треба -ніякі правила,закони не діють,тільки бажання....

Оце такі типи так їздять,рано чи пізно доженуть їх"люди в ментовській формі",дадуть пару разів палкою і вот тоді ця особа згадає про правила,закони і буде репетувати,просити,щоб хтось їх виконував,хтось,але не він.

Мало того,що сам не виконує вимог закону,так ще й інших підбурює,це тільки в Україні таке можливо,а ми ще дивуємося,чому так погано живемо. :angry:

Віталій, розслабся, добре? Перш, ніж пафосно кричати - добре вивчи питання. Для себе я його вивчив.

Шацькій райдержадміністрації свого часу срочно треба були бабки на реконструкцію одного об'єкта, а взяти не було де. Вирішено було поставити "екологічний пост". Таким чином, за кілька місяців задача вирішилася - грошей вистачило на реконструкцію. Але успішне доїння водіїв не припинилося, а набуло постійного явища.

Я тобі ще раз кажу: тим підарам пох..й, яка машина - чи японець на електриці, чи КАМАЗ наскрізь пробздівшийся. Нікого вони не перевіряють на вихлоп, і не завертають. Отже, який це ЕКОЛОГІЧНИЙ НАХ...Й ПОСТ? Та ніякий! Це - перше. Друге. Машин ДАІ я там не бачив НІКОЛИ. Завжди якесь чмо в синій сорочці. Але ДАІ повинні патрулювати на спецавтомобілях, з наклейками гарячої лінії, і в формі, отакій:

form-41d62.jpg

Крім того, прочитай цю статтю. Там багато написано про такі "екоЛОХічні пости".

Третє. Ввечері там нікого немає. Що ж це в звізду за такий пост? Чи ввечері машини не їдуть?

Висновок один: все це - чистої води обман і наїб..лово.

Тепер про твій "крик душі". Так от. Поки будуть в нас такі люди, як ти - які не відрізнятимуть, де закон, а де бля..ство, до тих пір ми й будемо в сраці. Доки народ буде платити штрафи, взятки, підвищені тарифи, і т.д., і т.п., не пробуючи розібратися, що воно і звідки.

Соррі за емоції, але я відповів в унісон тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи заспокоївся і мушу визнати,по темі може й не зовсім правильно написав,я чомусь написав про взагалі,якщо ми самі будем вирішувати що правильно а що ні,і відповідно до того діяти,незважаючи на закон - буде хаос,а ми всі цього не хотіли б.

Блін... а я думав справді для екології там збирають... щось про себе подумав нехороше,але що не скажу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так взагалі "в шоколаді" по цьому питанню.

моя кума в тому вагончику касиром працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так взагалі "в шоколаді" по цьому питанню.

моя кума в тому вагончику касиром працює :)

ага. вот кто потом на эти деньги гуляет...

от меня твоя кума ни копейки не получила. и не получит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так взагалі "в шоколаді" по цьому питанню.

моя кума в тому вагончику касиром працює :)

Вот и расскажи нам, куда народные деньги оседают? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та без питань. в вагончику - відділення ощадбанку. гроші в касу і через транзитний рахунок шацької сільради чи міськради точно непамятаю. якщо принципово - можу взнати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я не замічав цю кльову темку =)

повність підтримую Ярчика=)

роблю так само як і він, або просто зупиняюсь, виходимо покурити потім нагло сідаєм і їдемо далі ... і я так хочу побачити як той шакал з палкою за мною біжить ... шо аж пригальмовую часом =)

ніколи не кажу шо до когось там їду... чи шось таке інше .. хоча насправді, в мене в шацьку є родичі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...