Перейти до змісту

засіб проти кротів


biter

Рекомендовані повідомлення

Порадьте дієвий засіб проти кротів, а то вже газон(трава така))) ) добре попортили... Пробував димові шашки(FustPatron і т.д.), - малоефективні....також ультразвук - взагалі ніякого ефекту, навіть наоборот притягує кротів - на другий день біля нього нарили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько використовує дідівський спосіб - акуратно розриває кротовиння щоб знайти нору, і туди чогось посмердючішого (або тюльку стару, або бензинчику)...

дійсно допомагає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гуманний засіб - настругати дерев'яних вітрячків на дві лопаті і повтикати по-периметру. Hint - кротів відлякує вібрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від бензину може трава посохнути, а от тюльку стару- попробую.

Вітряки - теж не поганий варіант, але як стругати самому, буде не естетичий вигляд, може десь такі продаються?

Harddriver, кажеш бояться вібрації? Може то в сексшоп сходити... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на дачі кротів - гать гати. І все сволочі норовлять попсувати! Гадство якесь! Так вітряки зовсім не допомогають.Повір! І кротовиння треба свіже розривати. А інакше.... вони ж в інший бік підуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на дачі дід ставить вітрячки з пластикових пляшок і в нору кроту "приз" кладе (трутка якась). Він є агрономом, то знається в цьому ділі, розпитаю то відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Новій лінії продається засіб від кротів.Коштує біля 70грн.

Сам продавав-люди які брали приходили ще,кажуть добре діє-періодично випускає специфічний для кротів звук і вони перебираються жити до сусідів!

Справді,перші дні вони бісяться біля нього,так їх ковбасить,потім переселяються жити в безпечніше місце!

Тут головне не впадати у паніку перші кілька днів,потерпи і все буде добре!

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо рядом нема підвалу і э водопостачання то можно в норку впхнути шланг та ввімкнути воду на годинку-другу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці всі ультразвуки не дуже допомагають.... І навіть не за 70 гривень а набагато дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультразвук ще весною брав в магазині 'Дім Сад Город' що біля 'Нашого Краю' коштував більше 100гривень і ждав пару міс., а кроти до сусідів та і не перебралися(((

Потопити пробував, теж ефекту ніякого....

Поки купив хлорку(дуже ванючу, чи то вона вся така?) і поналивав в нори, бензину не лив бо нори місцями біля дерев - ще всохнуть, та й бензин лити в землю не хочеться...про ефект відпишусь.

Знайшов в інеті:

Самое практичное и испытанное многими садоводами средство против кротов заключается

в том, что в кротовые кучи или поблизости их втыкают или вбивают черемуховые колья.

Крот не выносит запаха черемухи и немедленно удаляется.

С вредоносными зверьками также имеет смысл бороться с помощью ядовитых газовых бомб,

а также методом затопления и фумигантов (препараты для уничтожения дождевых червей

– основного источника пищи для кротов). Но эти средства имеют свои недостатки –

очень велик риск активизации кротов, которые начинают рыть дополнительные тоннели

в поисках пищи или спасаясь от наводнения, газов.

Осталось знайти черемуху.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зас1б з тюлькою хороший!!!

э ще з сельодкай :)

тре голови або м'ясо оселедця потримати на сонечку щоб воно протухло крисячо1 отрути нап1чкать...1 по дек1лька гол1в та хвост1в у нору пропхати...кажуть д1э...крот1в смор1д в1дганяэ,а якщо у деяких вже нюх притуплений 1 вони з1дають то пот1м лапки 1 спати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кроти не люблять якщо поряд ростуть боби(не горох і не квасоля,а саме БОБИ!) В нас на дачі в різних місьцях посіяно,то їх нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись спостерігав слідуючий спосіб: на глушник машини вдягнули один кінець шланга, а другий щільно запхнули у кротовину. І хвилин з двадцять "продували" вихлопними газами. :0128:

Наскільки дієвий не знаю :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Кротоловки;

2. Аміачна вода в нору для крота + протигаз для вас шоб разом з кротом не приставитись;

3. І самий гуманний но малоефективний метод - закопуєтья відро в нору в місці де кротовина, влаштовуєтья шось типу землянки, зверху накривається дошкою і прикидається землею. Коли кріт лупить на всіх парах падає прямо у відро. Починає звати на помощ, тут приходите ви, витягуєте його, сварите, він каїться, ви несете його до сусіда або вчите плавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в інеті:
Самое практичное и испытанное многими садоводами средство против кротов заключается

в том, что в кротовые кучи или поблизости их втыкают или вбивают черемуховые колья.

Крот не выносит запаха черемухи и немедленно удаляется.

Осталось знайти черемуху.....

Дык эта.... По вул.Радянській в мисливському магазині продаються газові балончики, там хіба не черемуха? :) :)

А ні, то треба міліцію залучати, в них черемуха точно є! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 7 місяців потому...
  • 3 року потому...

можливо зявились новіші та дієвіші методи боротьби з підземними шкідниками ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепробував все вищевказане і ще стільки ж. До дупи дверці.

Найефективніший засіб- кульки з фосфатами.Продається в магазинах ,.Сад, город ,, і тд. Кілька місяців не буде.

Але треба дуже обережно і уважно застосовувати, щоб не надихатись самому, бо газ , що виділяється при контакті кульки з повітрям є задушливої дії (застосовувався німцями під час першої світової).

Отже зробити отвір у виритому, вкинути кульку, дві,не торкаючись голими руками., заткнути отвір ганчіркою зіллям, щільно засипати землею.

Вітер має дути від людини до кульки, до моменту засипання краже затамувати дихання.

Руки після процедури ретельно вимити,.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну варіант 1, якщо риють не по самому газоні, вони риють приблизно в один і той-же час ввечері та зранку), - береш лопату і чатуєш - бачеш риє - тихенько підходиш, і швидко викопуєш (таким макаром я в себе викопав 5шт)

Варіант 2. Я в нори забиваю патрохи від риби - теж діє.

Лити воду не допомагає - в них там система тунелів - не виробиш (я колись із скважини 2 доби лив води зверху так і не побачив), а кроти рили далі.

Всякі трутки та апаратні рішення, - теж носать тимчасовий характер, - треба щом цим займалися всі сусіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас строїть два вітрячки з півторачки і одна банка з під пива (жестянка). того року кроти рили як дурні, поставив вітрячки - тоже деякий час рили, а потім на осінь перестали і до цього часу нема!!!

а Вітрячки стоять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж чув про такий спосіб: в землю прикопувалися одно-, двох- літрові скляні банки (без дна); коли дме вітер, банки гудуть, кроти ж страшенно не люблять подібного шуму. Відповідно забираються якомога подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 2. Я в нори забиваю патрохи від риби - теж діє.

А мені радили рибу цілу класти. Я ще й визначався чи свіжу брати, чи оселедця, бо сказали просто рибу)

Відповідно забираються якомога подалі.

До сусідів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую zaHARE. Висадження бобів по периметру і трохи в центрі - і кроти і не потикатимуться на ділянку. Здається, це найменш вартісний, але найдієвіший засіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...