Перейти до змісту

"Спалили" хабарника в ЛНТУ


la20

Рекомендовані повідомлення

і шо ви дядьки, тут з дітками спорите, чесне слово :D

mr.Ves - тобі 30, йому 20-21 - ну куда тут про шо спорити...

Та я з ним і не спорю. Воно мені треба? А то я не знаю де "навчвся".

Розкажу одну історію:

Сижу собі поряд зсерваком і щось там лопаю. Година так 15-16 і всі опупенні студенти, на зразок "небудемтикатисамізнаєтевкого", давно звалили бухати водку. Не навмисно починаю вслухатися в розмову. Говорять за стіною чоловічий старий голос (викладач "моєї" кафедри) та одна студентка. Вона щось париться йому розповідає а він тільки гигикає і це триває на протязі 30 хвилин. В кінці цього діалогу чую фразу: "Девушка. У меня Вам сдавать 3 записи - 2 зачёта и курсак. С Вас 70$". Німма пауза ... вахуэ були мабуть всі (я і дівчинка точно). Чую вона починає плакати і каже йому: "Вибачте, але я з села. Я позичила гроші в сусідів щоб сюди доїхати. Можливо я не розповіла все, але на зарах точно. Курсовий писала сама і можу все по ньому розповісти". У відповідь: "Ну вы меня слышали. Я здесь буду еще 30 минут".

Я звичайно був врівноважений з самого дитинства ... прям як зараз. Дах знесло в секунді і через хвилинку я був в декана, який знав мене як студента, якого хотіли вигнати з ВУЗу, за те, що я поприкалувався з аспіранта (круто приколовся і маштабно але зараз не про те). І мій декан, а саме Пустюльга Сергій Іванович, у якого до мене були тільки претензії, а в мене до нього жодного блату, порвав того старого псевдоакадеміка Гордєєва (ага) як тузік грєлку.

- Прєпод відгріб триндюлєй.

- Дівчинка отримала звої записи, які вона "перездала" при декані.

- Я отримов офігєнне моральне задоволення і ще більшу ненависть до себе на кафедрі (але мені фійолетово).

......

Подібні випадки були не тільки в моїй "кар`єрі" студента, а тут хтось розповідає та який він класний чувак і як можна випросити екзамена не заплативши викладачу. Ненавиджу принижуватися і вважаю, що людська гідність і совість (не для себе, а просто совість) є надзвичайно цінною навіть в наш час, адже її залишилось так мало. Гроші для мене мали і мають значно меншу цінність порівнянно з гідністю. Я не стверджую, що це правильний шлях, але млять наболіло, а деякі Андерсени дратують своїми казочками.

З.І. Хто найде орфографічні чи пунктуаційні помилки - залиште собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Кто-то выпрашивает, кто-то платит, кто-то сдает сам.

Никто не утверждает, что нельзя заплатить и сдать. Речь о том, что можно сдать не заплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сину, може просто за тебе вже оптом заплачено? ;)

Прийом до університету. Голова екзаменаційної комісії питає в абітурієнта:

— Чому Ви вирішили обрати наш навчальний заклад?

— Ой, тату, ну не дойобуйся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийом до університету. Голова екзаменаційної комісії питає в абітуреєнта:

— Чому Ви вирішили обрати наш навчальний заклад?

— Ой, тату, ну не дойобуйся...

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліон - за 4 рочки старости ти ніразу пакету не носив за себе і групу викладачам ? Це Нагла брехня з твого боку :).

ЧСВ аж і прьот з тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліон - за 4 рочки старости ти ніразу пакету не носив за себе і групу викладачам ? Це Нагла брехня з твого боку smile.gif.

Представь себе, не носил. Ты ж узнавать собирался. Пропал энтузиазм?

И по поводу АВ, я уточнил у друга, который не просто 4 года НИ РАЗУ не заплатив проучился 4 года, но еще и красный диплом получил. Мало того, ни разу не платила половина его группы. Так что можете оправдывать свои фиаско, неспособность, нежелание учиться, нехватку времени, или что вас там еще побуждало давать взятки, в другом месте.

А тем, кто думает, платить или нет - однозначно - УЧИТЕСЬ и не платите. Ну или же по возможностям и по способностям.

Каждый выбирает свой путь сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вы голосование сделайте - каков процент того кто давал/не давал/не хотел но давал и т.д. хотя бы у нас на форуме. можно было бы сразу указывать из какого универа. был бы весомый статистический аргумент для кого то из вас :0139: да, темка такая... активная, даже фамилии поназывали. модераторы тут есть? вы какого мнения? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

в даному контексті я підтримую демократичні прояви у вигляді оприлюднення хабарників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вы голосование сделайте - каков процент того кто давал/не давал/не хотел но давал и т.д. хотя бы у нас на форуме. можно было бы сразу указывать из какого универа. был бы весомый статистический аргумент для кого то из вас :0139: да, темка такая... активная, даже фамилии поназывали. модераторы тут есть? вы какого мнения? :huh:

Якщо не називати прізвища, то це буде скидатися на безпідставні звинувачення, а так ті хто стикався з озвученими товаришами, то добре розуміють про що йде мова.

Переважну більшість прізвищ озвучених VeryFate-ом чув і можу завірити, що це не безпідставно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Ви не вірите що не можна вчитись не заплативши ??? наприклад я також знаю людей які вивчились в ЛНТУ і не заплатили.

В мене в групі - практично всі здають самі, без грошей і знайомих.

І ще одна з моїх одногрупниць дочка одного з проректорів ЛНТУ і знає Божидарніка і інших особисто - так викладачі просто бояться навіть тонко намікнути на хабар. І із-за цього половина моєї групи і я в тому числі здавали залік у однієї викладачки ( мабуть її прізвище всі знають ) разів 10.

А Ви не подумали що можливо у групі з Million також хтось подібний вчиться ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви не подумали що можливо у групі з Million також хтось подібний вчиться ?

Не учится. Группа максимально простая. Наверно, потому и дружная. Никто никогда не выпендривается (ну, разве что, кроме меня), не обсырает за глаза и не стремится быть лучше других. Все ведут себя природно и это лишает проблем как во взаимопонимании между собой, так и во взаимопонимании с преподавателями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Ви не вірите що не можна вчитись не заплативши ???

Мабуть ти не читав всю тему.

Основна думка: В ЛДТУ купа хабарників.

Офтоп: Вчитись не плативши викладачам можна ... але це не привід створювати культ власної особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна думка: В ЛДТУ купа хабарників.

Не згідний. Всюди купа хабарників. в вду не менше.

Основна думка була про сформовану мега-корупційну схему в лдту і що без хабарів вивчитись не можливо. Вона на мою думку є помилковою.

До речі викладачів хабарників можна на дві категорії поділити:

перші: знаєш - здаєш, не знаєш - платиш.

другі: назележно від знань вимагають хабар.

Основну проблему я бачу в викладачах другого типу, але в політесі таких одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другі: назележно від знань вимагають хабар.

Ну про них ми і говоримо. Просто зі слів Million'а таких немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще - в тих вузах, і на тих факультетах, де пихате доцентство і "неможуцінисобіскласти" професорство гризуться між собою - за посади, за квартири, за звання... за будь-що! Тоді ой як бояться хабарі брати - бо "а вдруг подстава"?

Сам закінчував юрфак. Жодного разу гроші не давав. Один раз заніс пакет - але з власної волі, бо ну дуже вже перед тією викладачкою було невдобно, що ігнорив її пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про них ми і говоримо. Просто зі слів Million'а таких немає

Є. Але їх набагато. І їх можна здати безплатно, але для цього треба влаштовувати скандал, ідеально знати предмет і здавати при комісії або якщо напряму вимагали хабар залякати нормально.

Іноді дешевше і корисніше для психічного здоров"я просто заплатити.

За три роки навчання стикався з одним таким викладачем. Заплатив і отримав свою оцінку. Все інше здавав безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте спершу назву розділу форуму.

А тепер тему.

То про шо ви тут спорите? Всі ви - флеймери.

А найбільший флеймер серед вас - Міліон (можу довести, якщо треба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчитись не плативши викладачам можна ... але це не привід створювати культ власної особи.

Никто культа особы не создавал! Не нужно перекручивать слова и выдавать желаемое за действительное. Чтоб не рассказывать, что кто-то где-то как-то там сдавал и не платил, я рассказал за себя, потому как сам через это прошел.

И, кстати, был у нас такой преподаватель, который подослал ко мне лысого страшного дядьку, с предложением заплатить за экзамен и лишить себя проблем или же не платить и влететь по уши. Это, кстати, был препод из ВДУ. Однако я ему ответил, что моя группа будет сдавать сама. В результате никаких проблем при сдаче не возникло, а сам препод еще и лично потом передо мной извинялся.

И то что тут выдавали список тех, кого вроде как не сдать без денег - оказалось так же сдаются при желании без особых проблем.

Просто зі слів Million'а таких немає

Не то, чтобы нет. Зи слив Миллиона их можно сдать без денег.

gorik меня разозлило, что начали гнать на мой универ и рассказывать сказки. Я считаю, что обсуждение в пределах темы. А теперь, можешь доказывать свою точку зрения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема в нас шо в Університеті зловили хабарника. Тема в новинах. Тому логічно, що вона створена для обговорення цієї новини, а не розумових, фізичних, і всяких там інших здібностей будь-якого учасника форуму, а також загальної кількості хабарників, можливостей здачі, і т.д, і т.п.

Ну і найбліьше постів в цій тебе в тебе...... :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и так. Просто никогда не знаешь, как далеко это зайдет, а затем остановиться уже сложно. После постов

Той політех взагалі акредитації давно треба позбавити

и

Мене одне харить в цьому університеті. Знаєш ти чи не знаєш всеодно дай грошей.

Я молчать уже не мог. Это наглая клевета на учебное заведение, в котором я оставил лучшие свои годы :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію заділо тебе за живе бо заговорили про твій універ. Але бля написав раз що він найкращий я найкращий, і ваще.......... Але для яких .... херячити стільки. Тут 3 сторінки з них 2 тупо твої пости з яких інфи 1%

Найкращі роки не залишають в універі, а вони (роки) там проходять з користю (для декого), яка виражається в багажі знань які ти отримуєш за весь час навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, не умеешь извлекать информацию - сочувствую. Я не просто "херячил" тут 2 страницы, чтоб расписать, какой я классный. Если бы я не отстаивал ПРАВДУ, человек, которому интересна или волнительна эта тема, посмотрит:"Ага, 2 коммента, что не берут, остальные, что самому не сдать" - и пошла молва по городу. А вот насколько информация о необходимости взяток достоверна, еще неизвестно. В то время, как я за свои слова отвечаю целиком и полностью и не сливаю сюда буквы для массы или потому что я где-то что-то слышал, или мне сказали.

Найкращі роки не залишають в універі, а вони (роки) там проходять з користю (для декого), яка виражається в багажі знань які ти отримуєш за весь час навчання.

Спасибо за ценные наставления. Только пост мой был шуткой, о чем повествует смайл в конце предложения. Придется ставить их везде, где я пишу несерьезно, а то, вижу, мои ТУПЫЕ шутки понятны не всем, иначе бы не объявляли меня гением и не оставляли 20 раз ссылку на ЧСВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупі не лише "шутки". А тещо піде молва по місту. В місті всі знають про кожен універ предосьатньо інфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я молчать уже не мог. Это наглая клевета на учебное заведение, в котором я оставил лучшие свои годы :0024:

Значить в твому житті не було нічого хорошого ... у ботанів так буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...