Перейти до змісту

"Спалили" хабарника в ЛНТУ


la20

Рекомендовані повідомлення

Кароче єсть такі от тіпочки які бля ходять за викладачом і ниють на зразок "Ну Марь Ивановна ну поставтьте зачет а то меня мама за яйца повесит и всё тут" або їм скажуть щось не так чи глянуть на них не так і вони тут же маляву пишуть до Декана ректора прокурора і т.д. Такі от мудаки чи ган.ни чи ще якось так.

Мож ти до таких відносишся?

Ах і вони постійно кричать які вони ахєрєнні пацики і як все в них класно виходить.

Не спримай близько до серця це тільки IMH(horrible)O

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

la20, от ахєрєнного пацика слышу. Жаль, что до тебя не доходит то, что я, по твоим же словам, столько пережевывал в этой теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за три роки навчання в ЛНТУ не заплатив ні копійки викладачу, і ніразу не замітив щоб мені чи комусь в групі якийсь викладач намікав на хабар ( хоча були такі, що я до них приходив по 10 і навіть 15 разів здавати ).

Дозволю собі нагадати, що для здачі іспиту було 4 відомості: основна, друга, "К" (комісія) і "К`". Чи може зараз за новою схемою можна здавати стільки раз, поки викладач не помре від інфаркту?

2 Million

Давай закриемо конфлікт. Назви прізвище та групу і бажаючі поцікавляться системою твоєї здачі, а то здається, що ти навчаєшся в лондомському філіалі політеха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого нам його ім"я він і так забагато уваги привернув до своєї персони. Ще взнавати таку інфу. Щоб він взагалі вдавився своєю пихою?

От коли стане 2м Енштейном тоді все розкажуть як він вчився як здава і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого нам його ім"я він і так забагато уваги привернув до своєї персони. Ще взнавати таку інфу. Щоб він взагалі вдавився своєю пихою?

От коли стане 2м Енштейном тоді все розкажуть як він вчився як здава і т.д

Ім"я заради об"єктивізму.

Можливо ми помиляємось і все так як розповідає Million, хоча я впевнений, що прізвище та групу він не назве, а відтак кінец "дискусії"

Висновки кожен робить сам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі нагадати, що для здачі іспиту було 4 відомості: основна, друга, "К" (комісія) і "К`". Чи може зараз за новою схемою можна здавати стільки раз, поки викладач не помре від інфаркту?

А була відомість і "К''" а потім ще викладачі малювали відомість "К$" і це фінал :( . Були випадкі коли викладача підкалов пару раз :P і наслідок блястал розвязуючи контрольні декількома способами, а захищаючи лише в присутності зафкафедри і всеодно платив щоб 3 поставили за правильно розвязану контрольну.

2 Million

Назви прізвище та групу і бажаючі поцікавляться системою твоєї здачі, а то здається, що ти навчаєшся в лондомському філіалі політеха...

Великій сходняк бордовкі, поспішаймо брати афтограф у людини з величезним ЧСВ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Староста КСМ-41, будущего КСМ-51. Этого вам будет достаточно.

Староста ? Все ясно, наші парні в старостах не ходять :D .

Будь впевнений - поцікавлюсь, і якщо обманув громаду ;) ... громада обманить тебе :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великій сходняк бордовкі, поспішаймо брати афтограф у людини з величезним ЧСВ biggrin.gif

Просто полнейший неадекват.

Я констатировал факт: сдавать без денег можно и нужно. А то, что кого-то грызет зависть, у меня лишь улыбку вызывает. Интересуйтесь все. Заодно и за девушку мою можете узнать, и за одногруппников (я не один в группе такой не платящий) и за всех знакомых. Только ОБЯЗАТЕЛЬНО вернитесь в эту тему и поведайте всем правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто полнейший неадекват.

Я констатировал факт: сдавать без денег можно и нужно. А то, что кого-то грызет зависть, у меня лишь улыбку вызывает. Интересуйтесь все. Заодно и за девушку мою можете узнать, и за одногруппников (я не один в группе такой не платящий) и за всех знакомых. Только ОБЯЗАТЕЛЬНО вернитесь в эту тему и поведайте всем правду.

На рахунок дєвушкі то сюди рекламу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данівапрос - Смолянкін, Решетило, Барський, Худоба, Драган, Ковальчук, Маркова, Князьков, "Мішка Гамі"....від 3 грн за пропущенні заннятя, по 10-15$ в середньому, і по вищому розряду Князьков та Маркова від 30$ і вище. Унікальні платіжні системи у вигляді мішка цукру, лакофарбо та деталей до вічнозламаного москвича "склероз" матінкі над групою.

Правда Драгана, Князькова - нема серед живих <_<

Худоба - вигнана в чиста поле підставлена Барським..

А на залишок хабарників память коротка :( , $ по курсу 1998-2003 :D.

Котик задоволений, чи продовжити ритися в недрях зайвих спогадів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тобою згідний [nd] :D

Це ж як з лижами чи цепом для велосипеда "не помажеш - не поїдеш" - українська приказка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я полагаю, что на умение аргументированно высказываться возраст никак не влияет. Это 1.

2 - я не услышал ответа на

Только ОБЯЗАТЕЛЬНО вернитесь в эту тему и поведайте всем правду

VeryFate, а то, что ты привел список... Хоть я и не на АВ учился, но у меня там учится друг. Выполняешь учебный план и обходишься без денег. Я уже говорил, что заплатить можно кому угодно, вопрос только в цене. У тех, кого ты здесь перечислил, платили далеко не поголовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данівапрос - Смолянкін, Решетило, Барський, Худоба, Драган, Ковальчук, Маркова, Князьков, "Мішка Гамі"....від 3 грн за пропущенні заннятя, по 10-15$ в середньому, і по вищому розряду Князьков та Маркова від 30$ і вище. Унікальні платіжні системи у вигляді мішка цукру, лакофарбо та деталей до вічнозламаного москвича "склероз" матінкі над групою.

Правда Драгана, Князькова - нема серед живих <_<

Худоба - вигнана в чиста поле підставлена Барським..

А на залишок хабарників память коротка :( , $ по курсу 1998-2003 :D.

Котик задоволений, чи продовжити ритися в недрях зайвих спогадів ?

список можна продовжити до 90% викладацького персоналу, в залежності від спеціальності і конкретних випадків. хтось бере більше, хтось менше... хтось сам, на свій страх і ризик, хтось через 1-4ро рук лаборантів, аспірантів, перевірених знайомих і т.д.

хто хоче сам здати і має можливість, натхнення, ну і знання відповідно - той здає сам. Правда в такому випадку немає впевненності в "відмінно" в заліковці.

і є багато "мусово платить" для студентів які хочуть здати власними знаннями:

- якщо вся група "купляє іспити", білою вороною ніхто не хоче бути (оптом дешевше ;) )

- якщо є інформація, що викладач завалить за те, що ти не як всі

- якщо не вистачає часу на підготовку і здачу того чи іншого предмета (дуже багато випадків знаю, коли викладачі відтягують запис заліка, чи курсової, а коли до кінця першої відомості залишається 2-3 дні і ще потрібна більша половина записів - просто мусово, інакше стипендії не бачить, як своїх вух)

- якщо відомо що просто не буде запису, якщо не заплатиш (як приклад приведу Гордєєва чи Драгана, який на першій парі висловився "Мені глибоко насрать як ви будете відвідувати заняття, готуватися до них і захищати свої знання... На сесії я з вас спитаю, а скільки - можете уточнити вже сьогодні")

- після гемору на 1-2 курсах студент розуміє, що це найлегший шлях, особливо якщо має потребу паралельно працювати і має "вільне відвідування".

- ... і т.д.

Знання для себе, кому вони потрібні - той їх і має, незалежно від того яким методом отримується запис в заліковці. Шкода тільки що контролю нема над викладачами і студентам приходиться ще й матеріально викладатися на сесіях.

я не спорю, що можна отримати диплом без матеріальних витрат, але щоб отримати потрібно прориватися через сформовану корупційну схему, постійно викладаючись на 200%, щоб обійти її лише знаннями

P.S. Тех. фак. 2002-2007р.н.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решетило, Барський, Ковальчук, Князьков

Данівапрос, цих здавав без грошей (інші не викладали), по знаннях, все на відмінно, ще й не один семестр вели в  мене.

Скидався тільки на ДЕК і захист диплому на поляну.

Платить той хто хоче платити. І особливого напрягу при здачі екзаменів в політесі ніколи не відчував, ніхто нікого спеціально не валив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не спорю, що можна отримати диплом без матеріальних витрат, але щоб отримати потрібно прориватися через сформовану корупційну схему, постійно викладаючись на 200%, щоб обійти її лише знаннями

Бред.

достатньо якоюсь задньою ногою написати хоч щось трошки у вказані терміни і проблем не буде. Якщо ж прикласти мінімум зусиль, то можна і зовсім безкоштовно здавати. В політесі легко вчитися. А щоб вигнали звідти, то треба ще постаратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не спорю, що можна отримати диплом без матеріальних витрат, але щоб отримати потрібно прориватися через сформовану корупційну схему, постійно викладаючись на 200%, щоб обійти її лише знаннями

Бред.

достатньо якоюсь задньою ногою написати хоч щось трошки у вказані терміни і проблем не буде. Якщо ж прикласти мінімум зусиль, то можна і зовсім безкоштовно здавати. В політесі легко вчитися. А щоб вигнали звідти, то треба ще постаратися.

Ну це мабуть якщо здавати на трійки) Трієчникам взагалі будь який універ по силам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йшла про "...прориватися через сформовану корупційну схему, постійно викладаючись на 200%..."

Я вчуся майже на відмінно особливо не викладаючись і маю при цьому ще купу вільного часу щоб працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це не у всіх виходить) Це те, про що говорила Kleo, хтось вчить на розуміння матеріалу, і особливо не напрягається, а хтось зазубрює без розуміння. Одні викладачі вимагають слово в слово, інші своїми словами. Не всім вдається уловити цю систему і підхід до кожного викладача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це не у всіх виходить) Це те, про що говорила Kleo, хтось вчить на розуміння матеріалу, і особливо не напрягається, а хтось зазубрює без розуміння. Одні викладачі вимагають слово в слово, інші своїми словами. Не всім вдається уловити цю систему і підхід до кожного викладача.

Все вірно :) Згідний.

Я лише намагався сказати, що лнту не більше корумпований ніж вну.

Наша система вищої освіти далеко не досконала, і треба вміти використовувати її недоліки з користю для себе. А просто перти проти системи це імхо тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А просто перти проти системи це імхо тупо.

Що ми всі і намагаємось сказати :)

З системою в ЛНТУ я мабуть все таки трохи переборщив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котик задоволений, чи продовжити ритися в недрях зайвих спогадів ?

Дякую, треба робити сайт для студентів - будуть записувати, скільки, кому, де, с відео-аудіоматеріалами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бред.

достатньо якоюсь задньою ногою написати хоч щось трошки у вказані терміни і проблем не буде. Якщо ж прикласти мінімум зусиль, то можна і зовсім безкоштовно здавати. В політесі легко вчитися. А щоб вигнали звідти, то треба ще постаратися.

2й-3й курс?

кожен оцінює ситуацію по-своєму і в кожного своя мета.

не рівняй х.й з пальцем! Отримаєш диплом, пишучи щось задніми ногами, тоді і відписуй.

вчитись з метою, щоб не вигнали і вчитись з метою навчитись та отримати диплом з відзнакою - далеко не одне й те саме.

В політесі легко вчитися.
ця фраза викликає сміх, враховуючи 0.00грн на сесії, на державному стаціонарі :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...