Перейти до змісту

за пивасик в беседке на 15 суток


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Какая хорошая новость:

В Украине могут запретить продажу и распитие пива крепостью более 0,5% в общественных местах

Народные депутаты Михаил Соколов (БЮТ), Дмитрий Шпенов (Партия регионов), Александр Бобылев ("Наша Украина - Народна самооборона") предлагают ограничить продажу и потребление пива крепостью более 0,5% и слабоалкогольных напитков.

Соответствующий проект закона зарегистрирован в парламенте.

Документ, в частности, запрещает розничную торговлю и распитие пива и слабоалкогольных напитков в парках, скверах и других общественных местах, а также в радиусе 500 м от детских, образовательных и медицинских учреждений, во всех видах общественного транспорта городского, пригородного и междугородного сообщения, в учреждениях культуры, спортивно-оздоровительных учреждениях и спортивных площадках.

Законопроект предполагает введение запрета на розничную продажу пива и слабоалкогольных напитков лицам, которые не достигли 18 лет.

За потребление пива крепостью более 0,5% в запрещенных местах будут применяться штрафы от четырех до шести налогом необлагаемых минимумов доходов граждан либо общественные работы, а в случае, если применение этих мер было недостаточным, - административный арест на 15 суток.

источник

Очень надеюсь,что такой закон примут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

А я против...ладно распитие алкоголя крепче 10%, но пиво летом в баре я пить не собираюсь. И не собираюсь ехать для этого в лес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документ, в частности, запрещает розничную торговлю и распитие пива и слабоалкогольных напитков

... во всех видах общественного транспорта городского, пригородного и междугородного сообщения

т.е. в поезде нельзя будет пивка выпить?

шо за бред. чем там еще заниматься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ у нас пить "неумеет", можно провести паралель с разрешением после пива за руль, народ будет пить по бутылке водки и доказывать что он толькот пиво

так же и в поезде

на 1-2 бутылках мало кто останавливается

потом за водкой бегают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замысть того щоб вчити людей культурі в школах, вузах, на піприємствах, виховувати в людей почуття гідності, вихованості, чистоті, порядку то наші підараси починають ВСЕ забороняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ни за, ни против. Но ИМХО, когда идешь гуляешь, сам или с девушкой, по парку и сидит какое-то малолетнее быдло, пьянючее, и чото ему не нравится, то нафик такое пиво с водкой. Пускай принимают такой закон.

Людей надо воспитывать морально, а никто этим не занимается, вот поэтому и имеем то что имеем. Я пью пивко, или там водку, в барах, ресторанах, пиццериях. Если б все так делали, мусора меньше было бы.. но все не могут, потому что правительство не платит достойных зарплат людям.. приходится покупать в магазинах и идти в парк/на лавочку в дворе/другое место. Замкнутый круг.. обидно...

Я помню, не работал после универа, тоже так сидели пивко пили, только культурными дозами :D

Но дело не всегда в деньгах, просто иногда хочется попить пивка на лавочке, наедине.. ну тоесть это вечная тема, я высказал свое ИМХО..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також підтримую це, але:

- проект тільки зареєстрований і він запросто може "погрязнуть" в різних поправках і уточненнях;

- в нас вже заборонено продавати алкоголь особам, віком до 18 р., тільки не сильно воно виконується.

...но пиво летом в баре я пить не собираюсь. И не собираюсь ехать для этого в лес.

Є маса літніх кафе.

т.е. в поезде нельзя будет пивка выпить?

шо за бред. чем там еще заниматься?

Вагон-ресторан є -- набагато краще і зручніше ніж кантуватись з пляшкою в себе в купе.

...просто иногда хочется попить пивка на лавочке...

Та багато чого хочеться, але багато з цього -- ніззя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я проти пива в бутилках через простоту вживання, купив, відкрив і пєш, тоді як водка потребує підготовки, треба знайти закуску, місце, компанію, це процес і ритуал. Через пиво і простоту його вживання дітей з малку привчають до алкоголю, не думаю що це добре.

Так само цигарки, через простоту вживання їх курять усі, от якби продавати тільки табак і трубки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само цигарки, через простоту вживання їх курять усі, от якби продавати тільки табак і трубки... :)

Гг, я бы точно бросил бы курить. Из-за того что впадлу было бы забивать табак каждый раз как захочу курить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я проти пива в бутилках через простоту вживання, купив, відкрив і пєш, тоді як водка потребує підготовки, треба знайти закуску, місце, компанію, це процес і ритуал.

я проти ковтання колес через простоту вживання, купив, дістав і кинув в рот, тоді як ширка потребує підготовки, треба знайти реагенти, місце, компанію, це процес і ритуал. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага дивіться потім на свої ж граблі і не наступіть. Справа в тому що бути дибілом не заборониш, тому краще розвивати закони у себе в мізку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроблять з пива "травку №2": ще один метод поповнення кішені наших "гідних стражів закону" :D

Тільки от питання - чи зупиняє незаконість процесу куріння трави її споживання малолітніми у під"їздах, підвалах, чердаках, ліфтах та навіть у людних місцях?? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в нас не прийняли закон про заборону паління в громадських місцях - і що, щось змінилось - як палили на зупинках так і палять... І ніхто ні кого не ганяє. Так само буде із розпиванням пива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп конечно, но когда депо забастовало, то остановки были действительно общественным местом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замысть того щоб вчити людей культурі в школах, вузах, на піприємствах, виховувати в людей почуття гідності, вихованості, чистоті, порядку то наші підараси починають ВСЕ забороняти.

Про те як навчають культури на підприємствах я не знаю, та й пізнувато уже, мабуть вчити дорослу людину, моральні принципи якої уже стійко сформовані, тут уже потрібен жорсткий контроль та перевиховання.

Мої батьки вчителі(працюють у школі і училищі) я сам працюю у вузі, тому це прокоментувати можу.

Згоден, у вузі дійсно у виховному плані про моральність, етику та етикет навіть не згадують. Викладачі працюють із студентами уже як із самодостатніми особами (хоча яка там самодостатність у 18 років). І це дуже не правильно, це величезна дірка у можливості позитивного впливу на особистість.

Не знаю як відбувається процес у віддалених сільських школах, але у містах, містечках, розвинених селищах вчителі докладають немало зусиль, щоб дати дитині поняття, що погано і що добре, запобігти її деградації як особистості. Та нажаль цього також недостатнь і навіть більше - ефект від такого впливу фактично рівний НУЛЮ. В чому ж справа? А справа вся у сім'ї дитини, яка є первинним, базовим, основним соціальним інститутом, який здійснює вплив на виховання та розвиток дитини. І хай навіть найблискучіші педагоги та психологи годинами займаються із дітьми, і говорять про інше життя без алкоголю, сигарет, наркотиків це усе, вибачте, коту під хвіст! Чому? А тому, що коли дитина повернеться додому і побачить знову п'яного татка чи маму, а той обох, побачить сварки та побої, побачить розпусту та байдужість, вона знову замкнеться в собі, піде шукати полегшень у сумнівні компанії де її, нібито здатні зрозуміти.

На підтвердження вищесказаному наведу один експеримент проведений американськими вченими десь на початку 90-х. Отож, вирішили науковці здійснювати профілактику девіантної поведінки дітей із проблемних сімей. Розробили програму, домоглися кількамільйонного державного фінансування програми, залучили цілу мережу соціальних служб та психологів. Формувальний експеримент тривав 5 років і полягав у наступному. Взяли 2 контрольні групи дітей. Одні розвивалися у своїх звичайних життєвих умовах інші за розробленою програмою. Програма передбачала інтерактивну взаємодію із дитиною та сімєю. З дітьми при найменшій потребі спілкувалися психологи, якщо була серйозніша проблема, то відбувались розмови і з батьками. Кожного літа(пртягом 5 років) дітей відвозили у літні табори. За кожною сімєю була закріплена група спеціалістів-психологів та педагогів. Минуло 5 років формувального експерименту і розпочався констатувальний, який мав тривати 10 років і полягав у спостереженні за тим як склалася доля тих дітей, що працювали за програмою і тих, що просто жили у звичайних умовах. І щоб ви думали - припущення про те що особливою взаємодією та впливом на дітей і навіть на сімї можна знизити кількість девіантних груп проволилося! Мільйони доларів було витрачено даремно! Статистика показала, що серед дітей із якими посилено займались не тільки НЕ ЗНИЗИВСЯ рівень злочинів, а навпаки ЗРІС у порівнянні із групою дітей які жили у звичайних умовах! Що ж вийшло, таким впливом на сімї вони тільки їх ще більш обізлили, бо підкреслили, що вони не такі як інші і діти і діти, ставши дорослими щиро довели їм це. Вийшов такий собі "Пігмаліон": діти побачили, що є інше життя, але їх із нього через 5 років просто вигнали назад у старе середовище.

Отож повторюсь ще раз: СІМ'Я - ОСЬ НАЙДІЄВІШИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛІЗАЦІЇ І ВИХОВАННЯ. І щоб там хто не робив і говорив 80%(а в окремих випадках і більше) СІМ'Я має дати дитині розуміння, що таке добре, а що погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава дискусія.

Будемо як в штатах. Буде пляшка замотана в непрозорий паперовий пакет. І не видно, що я п'ю. І не важно чи відкрита чи закрита.. Додому йду, купив.

Як на мене боятися що п'ють пиво не дядьки 30+ років, а школота по 13-18 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче сказать, какие родители - такой и ребенок будет по сути. Но и другая сторона есть, как описано выше: если родители воспитают ребенка идеально, ну типа не гуляй, не пей, не бей никого итд, то это пипец, этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных... обидно, но факт. У нашего народа менталитет интересный :-)

Если сказать лично про себя, то: если иду и на ходу курю, то обязательно донесу бычок до ближайшей урны и выкину. Перехожу дорогу только на пешеходных переходах.. и плевать мне что это не круто, типа перебежал дорогу перед машиной, о мля, я такой занятой что не подожду и минуты, недобегу до перехода мля, а н*х Экономим время, а на жизнь наплевать.. Выкинул бычок кому-то под ноги, типа смотри куда идешь, не видишь ЙА бычок кидаю и мне пох... Это ж круто.... типа так :-)

Чото у меня такие рассуждения пошли, голос души :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче сказать, какие родители - такой и ребенок будет по сути. Но и другая сторона есть, как описано выше: если родители воспитают ребенка идеально, ну типа не гуляй, не пей, не бей никого итд, то это пипец, этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных... обидно, но факт. У нашего народа менталитет интересный :-)

Ну це вже буде "перегіб" в іншу сторону. Просто в нормальному суспільстві сім'я і соціум є взаємодоповнюючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче сказать, какие родители - такой и ребенок будет по сути. Но и другая сторона есть, как описано выше: если родители воспитают ребенка идеально, ну типа не гуляй, не пей, не бей никого итд, то это пипец, этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных... обидно, но факт. У нашего народа менталитет интересный :-)

Ну це вже буде "перегіб" в іншу сторону. Просто в нормальному суспільстві сім'я і соціум є взаємодоповнюючими.

Правильно подчеркнул: "в нормальному суспільстві". А в нашем обществе мало чего нормального... так хочу чтобы Украину взяли в евросоюз, может порядка больше будет... ээхх, нескоро будет чувствую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот ребенок не "приживеться" ни в одной компании и не будет у него друзей нормальных... обидно, но факт.

Ну що за нісенітниці?

Можна подумати що зараз немає нормальних батьків, що виховують нормальних дітей. Тобі треба терміново міняти оточення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви паритесь, цей склад Ради нелігітимний, суд їх розпустив, на даний момент це стайка окремих фізичних осіб які самовільно захопили Раду...

Так що і законів вони ніяких прийняти не можуть і вони не мають ніякої сили, того і приймають всякий брєд...

так хочу чтобы Украину взяли в евросоюз, может порядка больше будет...

:) Тіпо "варяги" навчать нас порядку?

А що справжній порядок йде від людини слабо додумати?

Може хватить вже Україну кидати то в расейську то в європейські імперії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...