Перейти до змісту

Читання книжок


laska

Рекомендовані повідомлення

Так, слухати не те. Хіба у виконанні автора. Скрябін сподобався, його говір неповторний :D ну і Подерв'янський.

До речі, знайшла "лампу книголюба". Можна придбати отут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільша мрія - мати власний куточок для читання.

:) я от також колись мріяла про такий куточок, де було б моє царство книжок і спокою. Але де ж це царство організувати в наших тісних квартирах? Питання вирішилося просто - винесла своє улюблене крісло-качалку на лоджію. там тепло, нічого зайвого. Плед, чашка зеленого чаю, спокій, свіже(наскільки воно може бути свіжим в умовах міста) повітря і Книжка.

а читати люблю паперові (бажано новенькі, щойно куплені) книжки. Запах нових книжок подобається, шурхіт цупких сторінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! то ти щаслива - в тебе є лоджія....

А в мене є поки незасклений балкон площею десь 2,5 м. кв. (засклимо весною), на якому будуть жити 2 велосипеди і кладовка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літературу читаю тільки в форматі паперових книг.

Постійно, хоча не тими темпами, що хотілось би поповнюю бібліотеку.

Аудіокниги чи читання з монітора (роздруковані) не дають відчуття відпочинку та насолоди процесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, найбільше хочеться читати зі справжнього паперу(а не електронного :) ) і тримати в руках чи на канапі таки книжку, а не телефон/ноутбук/покетбук і т.д. Але за такими покетбуками майбутнє. Я ще не встигла зекономити на паперових книжках його вартість, але то вже недовго чекати :D Для очей не вредно, з діставанням книжок менше заморочок, легенькі, економні. Вже є кольорові. Та й дешевшатимуть, бо ж зайнялись ними всі, кому не лінь, конкуренція. Он і дітям в школах хочуть такі замість паперових впровадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронна книжка AZBOOKA користуюсь з серпня минулого року.

Супер і без проблем ціна біля 2000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я останнім часом приноровилася до читання з телефон/ноутбук/пк на роботі. Бо стала багато читати і грошенята на придбання книжок стали дуже швидко спорожнювати гаманець :(. Та і часто трапляється, що книжку можна скачати таку, яку, щоб купити в Луцьку, то треба добру кількість наших магазинів оббігати, а після роботи часу на такі пошуки залишається не багато, хоч вони і пропонують на замовлення привезти, але доки дочекаєшся....

В інтернеті також купити можна любе-рябе, проте дістає оплата поштового переказу і т.п.

Та і місце не треба дома шукати для електронних книжок, що також дуже важливо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Давно не ходила по книжкових магазинах, але вирішила поповнити свою бібліотечку. Виявила, що різниця в цінах в різних магазинах дуже суттєва. Ірен Роздобудько в товстій палітурці в Домі Книги коштує 37,50 грн., а в Книжковій хаті, що у Там Тамі - 50 грн. Продавці Дому Книги казали, що збірка Ліни Костенко в них 130 грн., а Там Тамі десь за 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Надибала оригінальну лампу для читання паперових книжок.

reading-light-panel.JPG

lightwedge.jpg

Є і Philips, що заряджаються сонячною енергією.

 І ще отака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найчастіше читаю з телефону, бо він завжди зі мною: програма TequilaCat - книги в форматі ТХТ (к-сть обмежена тільки об'ємом карти пам'яті), різні шрифти, закладки, регульована підсвітка, режим "негатив", пошук.

Люблю звичайні книги, купую через клуб. Хочу читалку як в Ярчика чи щось схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Кілька років читав з телефону та комп'ютера - важко, але іншого варіанту не знаходив, бо паперові видання або надто дорогі, або попросту в наших магазинах неможливо знайти.

Півтора місяці назад ставши власником LBook V3+ проблема вирішилась сама собою. Задоволений на всі 100%. Книг в електронному форматі в інтернеті знайти можна майже що завгодно, правда деякі нові книжки лиш в папері або якщо вже в електронному варіанті то відскановані в pdf - що не є зручно читати.

Але все одно паперова книга - найкраща, політурка, шурхіт сторінок, запах... Електронна книжка хоч і дає схожі відчуття для очей, але то трішки не те :)

Аудіокниги чомусь не сприймаю, мені потрібно часто вчитатись в текст, перечитати його кілька разів, осмислити, виписати якісь цитати ну і таке інше.

Питання до форумчан: а як ви дізнаєтесь про новинки книжного ринку? Якась періодика, сайти?

Бо я, наприклад, або по пам'яті те що давно хотів прочитати, або друзі, знайомі, колеги щось радять, ну і звичайно сама борда багато чого радить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...