Перейти до змісту

Читання книжок


laska

Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання: якому способу читання книги надаєте перевагу.

Електронні книги потребують зручних пристроїв, які є недешеві. Читання на компі чи мобілці швидко втомлює.

Аудіо-книги - зручно, особливо цікаво коли озвучує сам автор. Та іноді хочеться перечитувати міркування атора декілька разів і замислитись над ним.

Паперова книга - найкращий варіант, імхо. Але стикаюся з проблемою - де її взяти!

Отож, де ви берете для читання паперові книги?

Чи користуєтесь ви бібліотеками в Луцьку? Щодо наукової літератури, то зрозуміло, що Наукова ім. О. Пчілки найкраща. А що стосується художньої літератури, то  Луцькі філії багаті лишень на класику.

Чи купуєте ви книжки? В 90-х роках я активно купувала літературу (більше наукового напрямку) і стикнулася з проблемою зберігання книжок в стандартній квартирі. До речі, отак виходять з положення бібліофіли-креативщики  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, записаний у бібліотеці №6, але вже десь рік часу там не був і не брав книг. Пояснюю чому: я надаю перевагу фантастиці і фентезі, всі книги даного напрямку, які були в бібліотеці перечитав. Нових вони не закупляють, бо для них краще купляти Марініну і подібні - більше читають :)

Вже рік як слухаю аудіокниги, бо часу немає читати паперові. Купляти (паперові) - дорого коштують, а в аудіоформаті в неті таких як я слухаю - навалом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паперова книга - найкращий варіант, імхо. Але стикаюся з проблемою - де її взяти!

+1, абсолютно згідна, найкраще читається саме паперова книга.

Отож, де ви берете для читання паперові книги?

Чи користуєтесь ви бібліотеками в Луцьку? Щодо наукової літератури, то зрозуміло, що Наукова ім. О. Пчілки найкраща. А що стосується художньої літератури, то  Луцькі філії багаті лишень на класику.

Чи купуєте ви книжки? В 90-х роках я активно купувала літературу (більше наукового напрямку) і стикнулася з проблемою зберігання книжок в стандартній квартирі. До речі, отак виходять з положення бібліофіли-креативщики  :)

В біблиотеку за художньою літературою не ходжу, краще взяти в знайомих, а ще краще мати свою, тому час від часу з чоловіком поповняємо нашу колекцію книжок, для них місце ми знаходимо, а от на диски виділити не можемо :( , приходиться чимось жертвувати заради книжок. Знайти в книжковому магазині, а їх в місті достатня кількість, потрібну книгу можна, були б гроші, бо чесно кажучи ціни іноді вражають :blink: , та й з початку 2009 року ціни на них на порядок зросли, але ми всеодно купуємо :P правда рідше ніж раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжня книга рулить!

Не терплю читати на екрані монітору. Та й з Ноутбуком в туалеті сидіти - збочення :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аудіо книги зручно, але для мене не так цікаво, багато чого можна не так зрозуміти/сприйняти. електронні книги взагалі ненавиджу читати, але доводиться( Для мене найкраща книга - це паперова книга українською мовою, хоча російською також можу читати. Основною проблемою для мене є вартість книг, ті які мене цікавлять коштують всередньому 100грн, трошки дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю перевагу паперовим книгам, але замовив собі читалку PocketBook 301. Завтра мають привезти, якщо нічого не зміниться.

Поюзаю - побачу. Кажуть, це хороший вибір.

Інколи не всі книжки можна знайти в паперовому варіанті. Сьогодні має завершитися викачування повністю сайт Lib.rus.ec з торрентів, там 21 гігабайт архівованої літератури на всі смаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паперові книги читати люблю, хоча часу на це не дуже багато. Самі купуємо рідко, переважно беремо в родичів, друзів, колег.

Аудіокнижки теж люблю. Слухаю, коли чимось зайнятий, але заняття не відволікає від книги (мию посуд, прибираю, чищу велосипед, їду в автобусі...).

З телефона читати навіть не хочу пробувати. З комп'ютера читаю, коли якусь конкретну книжку хочеться прочитати (наприклад, з серії першу частину озвучили, а другої аудіокниги ще немає...). Подумую над нетбуком, щоб книжки читати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю спокійно з монітора, причому навіть ЕПТ (правда 19").

Частину книжок видруковую, особливо ті, які треба мати під рукою, або читати там, де нема доступу до електронних носіїв.

з монітора телефона не читаю - це знущання над очима. Аудіокниги слухаю, але більшість з того що цікаве вже переслухав, інші твори нецікаві.

"Живі" книги купую в книжковому клубі. Співвідношення ціна-якість мене влаштовує.

А от зі зберіганням літератури починають вилазити трабли - її нема куди дівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднаюся до тих, які люблять паперові книги. Це не тільки зручно, так як можна завжди носити з собою і читати в будь-який зручний для цього момент, це ще й величезне задоволення - торкатися гарної обкладинки, гортати сторінки. Я дуже люблю цей процес :) . З компа читаю теж, але почала недавно. Аудіо-книги не для мене - я погано сприймаю на слух. Але Подерв'янського слухала :D .

Книги час від часу купую, потім обмінюємось з друзями, і так якось виходить, що завжди є що почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раньше с удовольствием читал живые книги, но уже 2 года ка не держал в руках. Чтю с мобилы, у Е61 экран позволяет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і всі, хто відмітився попередньо, люблю паперові книги, від читання таких отримую моральне задоволення, здебільшого беру почитати в знайомих-друзів, дуже рідко купую ( здебільшого купую дитячі). Аудіо сприймається не дуже, але використовую в транспорті чи при виконанні нудної роботи, що не потребує розумових зусиль ( часто мені не подобається монотонний голос диктора, що читає "затянуто". В електронному варіанті читаю, звичайно, з меншим задоволенням , ніж на паперовому носії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора приїхала моя електронна книжка - PocketBook 310 Plus. При наявності нормального денного світла контраст приблизно такий, як під час читання газетного тексту. Денне світло (не пряме сонячне, а просто біля вікна) - дає кращий контраст. Крім того, зміна розміру шрифта дає змогу обрати найбільш комфортний режим читання. Абсолютно не відмовляючись від читання паперових книжок - знайшов для себе спосіб нічим не гіршого чтива.

Закрита книга:

IMG263-1244886041.jpg

Відкрита книга:

IMG263-1244886049.jpg

Порівняння:

IMG263-1244886057.jpg

Рекомендую. Виріб значною мірою український (китайська начинка, і, вроді, зборка, українські ідеї і якісний софт, детальніше - на http://www.pocketbook.com.ua )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з покупкою. Хай служить справно!

Шикарна річ!!! Хооооочу!!! І зображення, і звукові файли відтворює.

І цитати можна у нотатки добавляти :ok:

Тим паче, що зараз стає легше і швидше знайти електронний варіант книги.

2Г загрузив і читати, не перечитати :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув ціну і прикинув, скільки паперових книжок можна на ті гроші накупити.

Все таки надаю перевагу паперу, навіть якщо він виліз з принтера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув ціну і прикинув, скільки паперових книжок можна на ті гроші накупити.

Ага... вчора побував на Петрівці, купив собі трохи літератури, професійної. Небагато, 8 книг. Ціна вийшла чотиризначною цифрою.

А сьогодні в неті знайшов в електронному вигляді унікальне видання книги адвоката Васьковського. На Петрівці мені сказали, що якщо і буде публікуватися репринтне видання - то ціна буде від 800 грн. за примірник.

Так що как сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Придбала і я собі таку цяцю :)Yarchik, дякую за рекомендацію, зекономила час.

Приємно порадувала наявність словника (встановлений англо-російський Н.Корольова) і можливість завантажувати додаткові словники.

Чого бракує, так це підсвітки. Хто порадить де придбати щось подібне?

1219911568_kc6252_14.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого бракує, так це підсвітки. Хто порадить де придбати щось подібне?

1219911568_kc6252_14.jpg

У "Колібрісах" тижні два тому була акція - купуєш 5 пачок Вінстона і таку штуку давали в подарунок, може та акція ще десь зараз проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про читалку PocketBook 301 Plus.

Я купив свою 10 червня. А через кілька днів на сайті розробника з'явилося оголошення про те, що віднині всі читалки будуть йти не з 32, а з 64 Мб оперативної пам'яті (за ту ж ціну). Мені було трохи прикро - адже почекав би кілька днів, і мав би нову, кращу за технічними характеристиками. Зв'язався з розробниками. Вони мені сказали, що якщо я їм привезу читалку - в неї впаяють безкоштовно 64 Мб. Дякуючи Vaso, читалка благополучно з'їздила в Київ, проапгрейдилася і приїхала в доброму здоров'ї назад до Луцька.

Може, хтось надумає купувати ще читалку - майте на увазі: PocketBook - це якісний продукт, вдале програмне забезпечення і чудовий сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про читалку PocketBook 301 Plus.

...

Може, хтось надумає купувати ще читалку - майте на увазі: PocketBook - це якісний продукт, вдале програмне забезпечення і чудовий сервіс.

Мдя... Девайс, безперечно, рульозний і я сам захотів такий придбати! Але коли побачив ціну - аж засмутився... прикро, що так дорого :( Це ж реально майже як вартість ноутбука.

Так що, майте на увазі ще й те, що річ не кожному по кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Надаю перевагу паперовим книгам - запах подобається:)

На рахунок якісної літератури, то в Луцьку невеликий вибір чогось дійсно достойного. Кожен раз, коли буваю у Львові, намагаюсь купити побільше книг. До речі, ціна на аналогічні книжки там нижча, ніж у Луцьку. Поблизу Оперного не так давно відкрилась книгарня "Є", наскільки пам"ятаю, то вона менша за чотириповерхову "Літеру", але книги там теж гарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю більше електронні варіанти, вибір пристроїв - КПК, нетбук, колись була мобілка DUOS-слайдер з великим екраном, поки-що зір дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо казочка (щось легеньке і не дуже важливе) то слухаю в аудіоформаті (при наявності)

Якщо потрібна книга і не можу знайти/придбати паперовий варіант - то роздруковую.

А так паревагу віддаю паперовому варіанту:

По перше краще для зору,

по друге потім якщо виникають питання то запамятовуєш де читав і легко знайти (що не скажеш про аудіоформат).

Також в деяких книгах під час читання відмічаю маркером цікаві ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю все і завжди і де тільки можна. Читаю з телефона, з нетбука, з компа, обожнюю паперові книги - було б місце заставила б ними всю квартиру. Найбільша мрія - мати власний куточок для читання.

Прикольний варіант розміщення книг, і місця займають небагато, і доступні для читання.

post-2091-1267605942.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...