Перейти до змісту

Вітчим забив на смерть 4-річну дівчинку


b0rg

Рекомендовані повідомлення

У Керчі вітчим цілий рік знущався з маленької дівчинки. Виховував, аж поки не вбив.

post-58-1244149293.jpg

У Керчі вітчим жорстоко бив свою падчерку, намагаючись, за його словами, "зробити з неї людину". Рідна мати дівчинки обрала позицію спостеригача. Після чергового побиття 4-річна Настя померла.

Якось уранці вітчим прокинувся з важкого похмілля. Коли побачив, що Настя обмочилася, оскаженів. Від недугу він намагався відвчити дівчинку давно. Методи вибирав найжорстокіші - обливав дитину крижаною водою, одягав у мокре, висмикував з-під дівчинки матрац і залишав спати на голих дошках у кімнаті з відчиненим за будь-якої погоди вікном.

Спочатку вихователь кілька разів вдарив Настю в область серця, потім довго бив паском і, зрештою, хотів за ногу викинути з ліжка. Лише тоді мати вступилася. Побиття припинилося, але дівчинка більше не вставала з ліжка. Налякані батьки намагалися самі лікувати її – клізмами та народними методами. І самі наклали гіпс на ніжку - вітчим зламав і її. Тільки за тиждень, коли дитина вже не подавала ознак життя, викликали "швидку".

Наступного дня в лікарні, так і не опритомнівши, дитина померла. За висновками експертизи – від крововиливу у легені та розриву серця.

Труну з тілом дівчинки її бабуся забрала до Ярославля. Батьків на похороні не було. У квартирі слідчі не знайшли жодної світлини маленької Насті. Перше і останнє її фото - зроблене правоохоронцями в реанімації. Шансів врятувати дівчинку уже не було.

Слідчі вже передали справу до суду. Обвинувачують обох – чоловіка-звіра та матір дівчинки. Йому загрожує до 12 років ув'язнення за "навмисне заподіяння телесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого". Мати може сісти за статтею "залишення особи у небезпеці, що спричинило важкі наслідки" на 8 років.

ps ну чому немає смертної кари? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б його особисто порвав би... падлу.. повільно, щоб знав, що відчувало бідне дитя...

Нехай земля їй буде пухом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу без сліз це читати. Сам батько.

Дуже нагадало ось це.

пробрало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ є ще фото, все тіло дитини в якихось ранах, жах...

ps вона на небі, і її страждання закінчились - це головне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила цей сюжет на ТСН. ЖАХ!

Всі сусіди про таке ставлення до дитини знали, а от органи опіки і піклування нічого.

Чергова людська байдужість, що створює умови для таких виродків!

Те, що той вітчим урод, це одне. А мати в цій ситуації ще гірша.

P.S. Щось страшні теми в нас на Борді завелись: то палаючий автомобіль, то самогубець, то загибель дитини від собаки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska - це реалії життя і від них не сховаєшся за смішним фільмом чи фоткою. просто це потрібно знати і не допускати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу щоб він вмер!

Просто смерть - це надто легке покарання...Це невинне дитя роками страждало!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто смерть - це надто легке покарання...Це невинне дитя роками страждало!!!

Щось мені підказує, що четвертувати його не будуть, а садити на довічне аби податки, що я плачу йшли на утримання цього виродка я не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає слів... Та що там говорити - ви б почули і побачили, що робиться по сім'ях у глухих поліських селах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає слів... Та що там говорити - ви б почули і побачили, що робиться по сім'ях у глухих поліських селах...

Мене жахає те, що усім сусідам байдуже до чужого горя. Колись на телеканалі "Україна" йшла передача про дітей яких батько посадив у клітку, де вони провели 3 роки. А сусідка на камеру говорить, що небачили дітей більше двох років. Та де ж ти заразо була? Чому ніхто не звартався за допомогою до міліції? А ми живемо за принципом хряка. Нічого небачу дальше своєї кормушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідчі вже передали справу до суду. Обвинувачують обох – чоловіка-звіра та матір дівчинки. Йому загрожує до 12 років ув'язнення за "навмисне заподіяння телесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого". Мати може сісти за статтею "залишення особи у небезпеці, що спричинило важкі наслідки" на 8 років.

Для таких виродків потрібно ввести окрему норму покарання "12 років катувань" (під наглядом лікарів - щоб раніше часом не здох) ... А після закінчення терміну можна і смертну кару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі себе наказали.

Себе, напевно, вважають "білими та пушистими", а виновата дитина...

Знаю цілком пристойних батьків, що б'ють дітей, а потім ще руками розводять: що ж з ними ще робити, якщо нічого не допомагає :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ужас, слезы наворачиваются, фото ужасное. :( Нет парни, смертная казнь это уж очень ему отделаться. Я очень надеюсь что этого суку будут долго насиловать в тюряге. Пусть земля малышке будет пухом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас в державі не перевіряють ходить дитина в дитсадок чи не ходить, чи жива чи не жива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, ти пропонуєш насильно водити дітей в садок? А про випадок, як няня годувала дітей демидролом щоб не заважали їй "спокійно працювати" ти не чув? В наслідок передозування одна дитина померла.

Нещодавно була передача по тєліку -- там одній працівниці дитсадка задавали питання під "детектором брехні". На деякі питання чесно відповідала, на деякі ні. А на питання "Чи правда, що вихователі і няні додають дітям в їжу заспокійливі препарати" вона відмовилась відповідати і покинула студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...