Перейти до змісту

Луцкий последний звонок


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Дєвочко, яке вчора увечері в "кораблику" вовсю гуляло з бантами в шкільній формі, і гольфах - отзовись! Ми з колєгою поспорили (пляшка віскі) на тему хто ти є. Він казав, що ти - отлічніца, чи хорошистка. Я вважаю, що ти швидше удовлєтворітєльніца. Срочно підтвердь свій статус!

А якщо серйозно - таке чудо вчора по кораблику шниряло туди-назад... ну точно звізда сексшопа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я вчора в центрі в ролі випускника) Правда за весь день випив аж 1,25Л Соку і все. Все залежить від конткретної людини пити чи ні. Я вот не пив і ніде не стругав, не пісяв і не валявся, додому прийшов як людина і не жалкую, що не пив. Хотіли з дівчатими зайти в "Бенісімо" на піцу так ше не встигли туди зайти як навколо опинилось десь 10 гопів якім стало цікаво чи є 25 копочок, так ми звідти і пішли голодними)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скажи, можна ж відсвяткувати не набираючись як свиня. І свято від того ні чим не гірше.

Можна й випити, але треба все робити з розумом.

Вчора з "Аури" виходить на перекур добре піддата випускниця разом з подругами і починає до них говорити. Ми зі співробітниками теж курили на вулиці неподалік від них. Їх розмова, майже дослівно: "...мені все пофіг, хай там що говорять. В мене сьогодні свято і я буду пити, курити скільки захочу і тра**тись..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька фоток в тему :) Останній дзвінок без пригод )

Перша фотка в школі :)

друга - процес гулянія.

третя - йдемо додому :)

Все тихо-мирно :)

post-1517-1243698521.jpg

post-1517-1243698545.jpg

post-1517-1243698554.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yucore

Скукотіща.

Тре брати приклад з фоток, що в повідомленні № 25 ;)

Особливо з фото №1 :lol: нєєє, ето нє по нашей часті :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе так би й не вийшло :lol:

А з тебе так би й не вийшло ;)

Навіть нема бажання пробувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг.. помню в 2002 году, 11 класс закончил, гуляли в парке, в центре, возле р. Стырь, там плита бетонная есть, я сначала на ней сидел пил, потом просыпаюсь возле самого Стыря, и мне одна девка пощечины бъет, мол давай вставай епт, пора идти, короче поднесли меня до маршрутки, потом чуть сам дошел домой )))

Как там гуляю рядом, спустя годы, все время вспоминаю ту плиту бетонную... ээхх.. ностальгия.. были же годы ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне в 2002-м на Последний Звонок "выпускнички" целым классом в парке пытались патлы ногами вбить в голову, ибо кожаный бейсик на них хреново смотрелся, за что и был экспроприирован в пользу празднующих :) Эх, весёлое время было :) Жаль, что жене (будущей) тоже слегка перепало от "выпускничек"...

А по поводу "чёрных пакетов с обрывающимися ручками"... Похоже, что с 96-го года мало что поменялось :) Живучая традиция, однако...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне в 2002-м на Последний Звонок "выпускнички" целым классом в парке пытались патлы ногами вбить в голову, ибо кожаный бейсик на них хреново смотрелся, за что и был экспроприирован в пользу празднующих :) Эх, весёлое время было :) Жаль, что жене (будущей) тоже слегка перепало от "выпускничек"...

А по поводу "чёрных пакетов с обрывающимися ручками"... Похоже, что с 96-го года мало что поменялось :) Живучая традиция, однако...

Меня среди них небыло ))) Или не помню гггг. По крайней мере я никого не бил )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну смотри, если вдруг вспомнишь - приходи на явку с повинной :) Прощать буду, гы :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кокой ужос, йобтваюмать, пьяниє дєті. Я в свого брата так і не розпитався шо в них там було, вроді цілий - не покоцаний до дому прийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1996-й год... Помню, что мы тоже накупили кучу водки с пивом, две бутылки минералки (на класс человек так 25), несколько сигар, каких-то закусок... Еле дождались, когда классная от нас отстанет (дураки, всё-таки, мы были) и ломанулись к Стырю - уже и не вспомню, куда именно. Где-то в парке :) Там и потерялись до вечера...

Сейчас вот не могу понять выпускников - зачем так нажираться... но тогда это казалось таким естественным :)

Помню, даже, "поэмку" настрочил по этому поводу :)

[hide]

Пьянству - бой, или Последний Звонок

Я прихожу к себе домой

И опускаюсь на кровать,

Трясу тяжёлой головой

И проклинаю чью-то мать.

Зачем глушил я эту дрянь

С наклейкой синею "Салют"?

Преодолев порока грань

Я не нашёл за ней приют.

И лишь разбитые мечты

Мне попадались на пути.

Я шёл по Царству Темноты

И выхода не мог найти.

Меня тревожило одно:

Когда вдали забрезжит свет?

И вот закончилось кино,

Но света - как и прежде - нет.

Так что же делать мне теперь?

Я весь расколот на куски.

Наверное, открою дверь,

Иначе - кончусь от тоски.

Отметить нужно было, да -

Ведь это праздник, как-никак.

Но если так оно всегда -

То я себе ещё не враг.

Я завяжу - что за понты?! -

Да я в натуре завяжу!

Мне нафиг не нужны кранты -

Я без базара вам скажу.

Однако, стоп! При чём тут вы?

Я отвечаю пред собой.

Я не лишился головы,

Хотя немного никакой.

Я никогда таким не был,

Как в этот жаркий майский день.

Я не хотел умерить пыл -

И тихо погрузился в тень.

Теперь же - превращаюсь в прах,

А мой зелёно-мутный взгляд

Блуждает где-то в тех мирах,

Откуда нет пути назад.

©
by
ursa
, 7.06.1996.

[/hide]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1996-й год... Помню, что мы тоже накупили кучу водки с пивом, две бутылки минералки (на класс человек так 25), несколько сигар, каких-то закусок... Еле дождались, когда классная от нас отстанет (дураки, всё-таки, мы были) и ломанулись к Стырю - уже и не вспомню, куда именно. Где-то в парке :) Там и потерялись до вечера...

Сейчас вот не могу понять выпускников - зачем так нажираться... но тогда это казалось таким естественным :)

Помню, даже, "поэмку" настрочил по этому поводу :)

<{HIDE1}>

Класно :D вірш змістовний )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1991 рік. Ось такого бл@@@@ва як зараз точно небуло.

Нескажу що небуло можливості чи якийсь суперконтроль за нами був.

Ну випили трішки для зігріву і щоб веселіш було.

Ходили класом зустрічати схід сонця. Цікаво, весело було. Є що пригадати з ностальгією.

Але щоб наступного дня хтось проснувся зі словами :"Мамо хто я, мамо де я?" От такого точно небуло. :)

ПС От що саме цікаве це те, що на свята , як правило, правоохоронців повно. А на випускному в пятницю жодного не зустрів.

Ніби їх це видовище в місті і не цікавить зовсім. Про батьків я взагалі промовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батькам не до того. Їм ще треба гроші готувати на випускний, і на вступ в ВУЗи. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батькам не до того.... :(

Сумно але їм дісно взагалі не до того, принаймі частині. Зараз батьки якось приіорітети дивно розставляють. :(

А потім думають і хулі воно в мене таке дурне виросло ніби ж ні в чому відмови небуло.

А потім ще у вуз за гроші впихнуть де оте щастя буде далі бикувати на шиї у батьків.

А далі того спеціаліста у якусь теплу фірму. Правда тут є шанс що візьметься за голову, бо дибіла зараз на фірмах терпіти мало хто буде.

Або чого гірше в держустанову, де оте щастя візьметься керувати.

Правда це мова не про всіх і це лише частина комплексної проблеми.

Власне Америку не відкрив.

Однак з таким підходом нічого дивуватися:"І хулі ми так "класно" живемо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили класом зустрічати схід сонця.

Випускні ще попереду, тема про Останній дзвінок. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда у меня был последний звонок, то мы за месяц до оного заказали на Юбилейке банкетный зал....Днём гуляли по парку, катались на чёртовом колесе, а вечером за стол сели) все культурно, с танцами и весельем. Ночью на такси домой...Есть что вспомнить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...