Перейти до змісту

оценка вело-лояльности луцких организаций


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

задумано как продолжение темы про велопарковки. поскольку какое-то время нам прийдется парковаться внутри и снаружи магазинов, банков, супермаркетов, я предлагаю поделиться отрицательным и положительным опытом. желательно с конкретными примерами :

банк "Аваль", отделение на пр. Соборности. лояльное отношение. есть небольшая прихожая, куда помещается несколько байков, причем она под присмотром охранника и обозревается из зала. снаружи пристегнуться негде;

магазин ДЦ, центр. отношение индифферентное. есть прихожая, который частично видна изнутри маркета. но можно пристегнуться к трубе возле магазина;

банк "Правэкс", отделение на Медведева - спуск к старому рынку. негативное отношение охраны. в "прихожей" парковаться запрещено. к счастью под банком есть масса железа для "прицепа", но обзор там нулевой;

супермаркет "Там-Там". охрана не пускает даже в "предбанник". снаружи можно прицепиться разве что за скамейку или за столб на автопарковке;

аптека "Волыньфарм" в центре. отношение приветливое, внутрь пускают с байком, видимо надеясь, что это ненадолго. снаружи прицепиться негде;

магазин "Ратекс" возле старого рынка. зайти внутрь с байком не дает узкая дверь, зато снаружи есть удобные поручни для пристегивания. байк отлично обозревается из магазина. в крайнем случае его можно там оставлять для похода по окрестностям;

магазин "Оптика" на пр. Воли, 12. приветливое отношение. разрешают заехать внутрь. снаружи можно пристегнуться к скамейкам или столбам, как и вообще на всем протяжении проспекта Воли;

банк "Крещатик", отделение на Леси ~49. отношение удивило. я пристегнулся снаружи к столбу. охранник сам предложил втащить байк внутрь, в будущем обязательно воспользуюсь предложением;

банк "Приват", отделение на пр. Воли, 7. можно пристегнуться снаружи к поручню, байк будет виден изнутри. то же касается и обувного магазина рядом.

список будет пополняться по мере возвращения памяти и приобретения опыта :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Продолжу

Магазин "Велозона" на Московской не имеют ничего против если затаскиваешь байк в предбанник. Возле магалина есть труба для пристегивания

Офис CDMA-Украина на пр. Перемоги, 14 Можно пристегнуть байк на большом крыльце. Видно из магазина.

Магазин "Фанфото", вул. Кравчука, 44 Можно пристегнуть байк на крыльце (маленьком) к трубе.

Магазин "Колбасы Линника" на Пивничном рынке Байк пристегнуть негде. Продавщицы ругаются при попытке пристегнуть к ручке служебного входа.

Магазин "Фуршет" Велопарковки нет. Оставлять страшно. Но как оказалось можно пристегнуться к навесу для тележек. Вел на глазах у таксистов.

Магазин "Колибрис" возле Луческа Есть велопарковка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Флейм переїхав сюди http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=35972

Тут тільки так як в першому пості. Пліз, бо :)

Магазин "Магніт" Стрілецька біля Казначейства. На дверях нкалейка, з велосипедами низизя. На території тільки один стовб зі знаком. Залишати байк страшнувато.

Держ установа "Міська Рада" Вело парковки нема Є, була відкрита на Велодень

Фірма "Датагруп" Карбишева, 2. Є дворик з забором до якого можна пристебнути байк, територія під відео наглядом.

Бар "Оболонь" Коперника. На вулиці в клітці є вільне місце де ми завжди залишаємо байки. До клітки можна пристебнути. Правда були вибадки порчі майна, такі як порізана шина. (Вандалізм)

ТЦ "Гостинець". Вообще нереально оставить вел (c.) Тренер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Держ установа "Міська Рада" Вело парковки нема, стовпів нема. Єдиний варіант ставити в Лєкса :)
Є :)

А та нова стоянка, що біля будинку побуту на Л.Українки, 35 спокійно може обслуговувати Книжковий пасаж, піцерію, будинок побуту, Кредо-банк і ще купку дрібних магазинів і барів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Нова лінія": є велопарковка, територія знаходиться під відеонаглядом.

Цілодобовий Край на Шевченка: агалогічно є велопарковка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Укртелеком" пр. Перемоги, 2 (место работы) - Можно заезжать во двор и привязывать вел к забору изнутри, возле крыльца(внутри)

ЗЫ Я ставлю в гараж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший БУМ на Зв'язківців - є стоянка, біля якої тусується охорона. Бачив декілька раз доволі недешеві пристібнуті велосипеди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бар "Рок Хата", вул. Ковельська, 82 - прийшли з веліками, охорона сховала їх в чуланчик (заплатила "на пиво" 5 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо всем откликнувшимся! уже впору карту составлять :smile3: продолжаю :

банк "ПУМБ" на "чехова". возле банка есть перекладины, удобно парковаться. рядом магазин "Знання". обзор отличный;

магазин "Эксперт" на "чехова". тонкий троллинг со стороны менеджера. парковаться в совершенно пустом предбаннике не дают, гонят на улицу. на улице в радиусе 50 метров пристегнуться негде. на мое предложение обзавестись велопарковкой просто рассмеялись;

супермаркет "ПАККО" на 8 марта. отличное отношение. внутри большая прихожая, есть перекладины для прицепа возле камер хранения. охрана не против. снаружи можно пристегнуться к ограде для тележек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Магазин "Колибрис" На грушевського. Є вело парковка. З магазину не видно але завжди багато людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Торговый центр "Слон". Присутствует парковка велосипедов.

Гіпермаркет "Там Там". Охрана даже оставленные под присмотром других велосипедистов велосипеды не приветствует. Насчет того, что в помещение не пускают - пробовал, аделось. Правда один дернулся было в мою сторону (наверное у него возникло желание меня выдворить), но я с наглым мордом лица прошел мимо, не обратив на него внимания. Раньше пиво там покупал, а счас принципиально не хожу. А зачем, если через дорогу "Земан" продается на разлив.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий базар, поворот з Глушець на Замкову, торгова точка посеред дороги, біля неї труби з землі стирчать, продавець не дала пристібнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Старий базар, поворот з Глушець на Медведєва, там з одного боку нормальна огорожа, можна й пристібнутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сьогодні перед входом в банк "Кредобанк",що в самому центрі на Лесі Українки 28 є невеличкі перила,перед самим входом, пристебнув велосипед і ніхто нічого не казав,значить можна. Ще й попросив дівчат подивитися,та вони сказали щоб не переживав, там камера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ремсервиса очень лояльное отношение к велосипедистам. Их большой друг наш форумский велолюбитель ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора мені без проблем дозволили завезти байк в "тамбурок" на вході в "Бравий Швейк".

В "Карамель кафе" мою пропозицію обладнатись велостоянкою сприйняли з подивом (напевно думають, що велосипедисти не їх контенгент), проте поки-що велосипед можна лишити на площадці під літні столики, там же можна пристібнути в одному місці і без проблем спостерігати за ним через скляні двері з червоного залу (для тих хто палить). Але це до часу, поки там не поставили столики, після цього хіба що лишати біля охорони стоянки біля готелю "Україна" (головне не пристебнути до шлагбаума :0024:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum. А ото нєфіг шлятися по всяких гламурних завєдєніях. В Земані на возі сама класна парковка для велосипедів. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

магазин "ДЦ" завжди паркую вел в тамбурі позаду банкомата. охорона зиркає, але поки ніхто ще нічого не казав

магазин "Зося" на пл. Братський Міст коли я перший раз завів веліка в придбаннік, бабуля зі шваброю мене ледь з га..ном не змішала, я спробував словесно налагодити контакт, а вона почала кричати, що покличе охорону, і вони викинуть вел на вулицю. я вел не забрав, бабулі по-умному сказав, що в разі чого вони будуть відповідати за шкоду заподіяну приватному майну, і пішов в приватбанк. стоячи в черзі в касі стрьомно поглядав на велік, але нічого не сталося. паркуюсь там ледь не через день і поки шо тьфу-тьфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все це добре,маю на увазі знати де без скандалів можна залишити велосипед,але не все так просто. Сьогодні,хотів залишити свій велосипед біля "Іскри",перед входом.Це побачив якийсь "великий перець" і почав чуть не кричати на мене і вчити життю.Пояснення,що я приїхав у справах його не цікавило.Головне для нього показати хто тут бос. Так до чого це я - справа в тому,що до цього багато разів там ставив (точніше клав),і ніхто не мав претензій,а сьогодні все змінилося. Так що і таке потрібно враховувати.

Це так,думки вголос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це добре,маю на увазі знати де без скандалів можна залишити велосипед,але не все так просто. Сьогодні,хотів залишити свій велосипед біля "Іскри",перед входом.Це побачив якийсь "великий перець" і почав чуть не кричати на мене і вчити життю.Пояснення,що я приїхав у справах його не цікавило.Головне для нього показати хто тут бос. Так до чого це я - справа в тому,що до цього багато разів там ставив (точніше клав),і ніхто не мав претензій,а сьогодні все змінилося. Так що і таке потрібно враховувати.

Це так,думки вголос :)

По секрету скажу - для того щоб заїхати НА ТЕРИТОРІЮ "Іскри" ("Модерну") спеціальних перепусток не треба.

Просто потрібно САМОМУ відкрити ворота і пристебнути вєл на внутрішній стоянці.

Щотижня ходимо з колегами в "Адреналін" ("Арена-Сіті") грати в теніс (пін-понг). Часто вєлами.

Так от - охорона знизу пропускає через раз. А от на другому поверсі до наших вєлів вже звикли. Ставимо під стіною біля столиків.

Ще можна пристебнути до колони знизу. Але стрьомненько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Супермаркет НАШ, который на 33'ем. отношение индифферентное. охрана разрешает оставить байк в фойе за кассами, где он просматривается практически отовсюду;

Нова Пошта, что на Львовской. ярко выраженное негативное отношение одного из сотрудников (видимо, главного "бигбосса"). предложение пристегнуть вел к ноге и отказ в обслуживании. впрочем, кладовщики без проблем разрешают оставить байк у них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Все це добре,маю на увазі знати де без скандалів можна залишити велосипед,але не все так просто. Сьогодні,хотів залишити свій велосипед біля "Іскри",перед входом.Це побачив якийсь "великий перець" і почав чуть не кричати на мене і вчити життю.Пояснення,що я приїхав у справах його не цікавило.Головне для нього показати хто тут бос. Так до чого це я - справа в тому,що до цього багато разів там ставив (точніше клав),і ніхто не мав претензій,а сьогодні все змінилося. Так що і таке потрібно враховувати.

Це так,думки вголос :)

По секрету скажу - для того щоб заїхати НА ТЕРИТОРІЮ "Іскри" ("Модерну") спеціальних перепусток не треба.

Просто потрібно САМОМУ відкрити ворота і пристебнути вєл на внутрішній стоянці.

Щотижня ходимо з колегами в "Адреналін" ("Арена-Сіті") грати в теніс (пін-понг). Часто вєлами.

Так от - охорона знизу пропускає через раз. А от на другому поверсі до наших вєлів вже звикли. Ставимо під стіною біля столиків.

Ще можна пристебнути до колони знизу. Але стрьомненько...

Були в Адреналіні в минулий четверг. Так охорона ганяла по всій території. Поставили вели біля бісетки, так нам охоронці запропонували їх вивезти на автостоянку!

Але після спілкування з адміністраацією - дозвіл все-таки отримали, але знаків з забороною проїзду на територію понавішано достатньо!

От такий в нас адреналін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...