Перейти до змісту

оценка вело-лояльности луцких организаций


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

на автовокзалв біля варшавки з велом пару раз до самих кас підходив білети брав. Претензій не було.

аналогічно, декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

ПАТ "Волинь-АВТО" на парковке для клиентов есть спец. места для велосипедов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"Велозона" на Московской, теперь есть велостоянка на 6 мест, но если мест нет то можно зоводить байки в магазин. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

сегодня охранник не пустил с великом в хол бывшей швейной фабрики, хотя 3 года пристёгивал велик под лесницей (стоянки же у них нет)

мотивируя тем что если хозяйка увидит - его с работы выгонят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Вчора в кабаку на Ковельській.. "Українські страви" колишня їдальня №5, вели поставили прямо в залі.))))

Респект.)))

http://io.ua/25125075p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Анамандрія", пр. Перемоги, 20 - є де прив"язати на вулиці і можна заводити в середину, якщо немає велозамка. І на вулиці і в середині ведеться відеонагляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

хочу дещо сказати про велике відділення Приватбанка, що на Відродження 1. його стережуть (саме так, бо нормальних охоронців не чути доки немає потреби, це тільки сторожа-вахтери гарчать на візитерів) такі собі "шкафи", один з яких назвався Георгієм. чи то з нудьги, вони собі навидумували "правил", та дой@бують клієнтів банка. чимось я їм не сподобався, мабуть, хоча вдягнений був цивільно, не в велоодяг, хіба з ровером. чистим та блискучим. хвилин десять той Жора їздив мені по вухах порівнюючи ровера то з мотоциклом, то на тему "а якби всі в банк машинами почали заїзжати". велолояльність? нєт, нє слішал :dont: в хамський формі мені було декілька разів запропоновано причепити ровера на вулиці до велопарковки (якої там нема), а закінчилось це вахтерським "ультіматумом" по типу "заберіть ровера з хола, бо на другий поверх не пущу".

звичайно, на якусь бабусю що прийшла по пенсію, ті хоробрі вахтери справлять неперевершене враження, але ж ми-то знаємо, що чим більша шафа, тим голосніше вона падає :smile3:

доречі, таких проблем не було, доки не прибрали експрес-каси з "передбанника" змінивши їх на термiнали самообслуги. звичайно, 3-4 термінали та 1-2 співробітника що допомагають ними користуватись, не відповідаючи за гроші, це набагато дешевше, ніж 3-4 касира, яких треба вчити роботі з грошима та ще й дивитись щоб не вкрали, бо платня мізерна, а гроші в касі великі. але хоча б одну "живу" касу могли залишити в "передбаннику". ну то такє, до теми не має відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, з позитивно там на вулиці під сходами є велопарковка і навіть з відеонаглядом, але з негативного: не розрахована під велосипеди з дисковими гальмами. :)

Я коли був там по необхідності пристьогував вел своїм ланцюжком до перил. Конфліктів з охороною не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салют на ГПЗ - Є велопарковка, можна пристібнути але якось стрьомно бо щось не бачив я там камер відеонагляду хоча час від часу залишаю бо лєнь іти додому і потім назад в магазин.

Колібріс на ГПЗ - нема велопарковки є перила. бачу постійно припарковані вели але ставти не хочу бо часто там бувають "чьоткі пацанчікі". Залишаю тільки під наглядом знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, я вже знаю декількох людей, яким на пам'ять про ровер залишився чорно-білий запис з камери охорони :dont: правда в них не було твого гарного замка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в хамський формі мені було декілька разів запропоновано причепити ровера на вулиці до велопарковки (якої там нема),

дивно, але там є велопарковка. чи була?

упд. сорі, не дочитав тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салют на ГПЗ - Є велопарковка, можна пристібнути але якось стрьомно бо щось не бачив я там камер відеонагляду хоча час від часу залишаю бо лєнь іти додому і потім назад в магазин.

Колібріс на ГПЗ - нема велопарковки є перила. бачу постійно припарковані вели але ставти не хочу бо часто там бувають "чьоткі пацанчікі". Залишаю тільки під наглядом знайомих.

про ДПЗ:

Я в салют не ходжу, бо там немає місця де ставити вел, а ось в колібріс будь ласка, завжди прусь в зал з велосипедом, ставлю за шкафчиками біля батареї :)

Один раз давно мене запитали типу "чому я з велом заходжу"? я подивившись в очі відповів: "якби ви знали скільки він коштує..." після цього в нас виникло порозуміння і питань досі не виникає :) і взагалі в колібрісі приємніший персоал, чи що?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салют на ГПЗ - Є велопарковка, можна пристібнути але якось стрьомно бо щось не бачив я там камер відеонагляду хоча час від часу залишаю бо лєнь іти додому і потім назад в магазин.

Колібріс на ГПЗ - нема велопарковки є перила. бачу постійно припарковані вели але ставти не хочу бо часто там бувають "чьоткі пацанчікі". Залишаю тільки під наглядом знайомих.

про ДПЗ:

Я в салют не ходжу, бо там немає місця де ставити вел, а ось в колібріс будь ласка, завжди прусь в зал з велосипедом, ставлю за шкафчиками біля батареї :)

Один раз давно мене запитали типу "чому я з велом заходжу"? я подивившись в очі відповів: "якби ви знали скільки він коштує..." після цього в нас виникло порозуміння і питань досі не виникає :) і взагалі в колібрісі приємніший персоал, чи що?!

біля Салюта є велопарковка зліва від входу де стоїть кавовий апарат.

Про Колібріс буду знати (скажу, що мій ашан дофіга багато коштує)

на пам'ять про ровер залишився чорно-білий запис з камери охорони

а це вже зовсім не приємно :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я шаленію! Тільки що до нас звернулась дівчина з велосипедом і пробитим заднім колесом. Вона завітала на Книжковий Пассаж. Дядько з адміністрації вз'ївся на її велосипед, сказав, що не можно туда з велосипедами заходити. Коли люди стали обурюватись цим, він взяв і проколов їй колесо цвяхом. Міліцію викликали, але дільничий йшов годину і дівчина, поспішаючи до роботи, його не дочекалась. Пропоную пояснити своїми силами і в рамках правового поля тому чоловіку в чому він і на скільки не прав. А відшкодування збитку, то вже діло міліції. Пропоную велосипедистам Луцька заїхати на каву до Пассажу, коли буде час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шаленію! Тільки що до нас звернулась дівчина з велосипедом і пробитим заднім колесом. Вона завітала на Книжковий Пассаж. Дядько з адміністрації вз'ївся на її велосипед, сказав, що не можно туда з велосипедами заходити. Коли люди стали обурюватись цим, він взяв і проколов їй колесо цвяхом. Міліцію викликали, але дільничий йшов годину і дівчина, поспішаючи до роботи, його не дочекалась. Пропоную пояснити своїми силами і в рамках правового поля тому чоловіку в чому він і на скільки не прав. А відшкодування збитку, то вже діло міліції. Пропоную велосипедистам Луцька заїхати на каву до Пассажу, коли буде час.

готовий навіть пішки прийти щоб прийняти участь у цьому дійстві! тільки попередньо спланувати коли! пора подонків ставити на місце. і добре було б щоб і ця дівчина була з квитанцією оплати за нову покришку до колеса.

p.s. дідько з адміністрації начитався напевно росіянських бойовичків... треба допомогти людині прокинутися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б стягнув би збиток. Все таки якщо гума оригінальна вона коштує не мало. Покришка плюс камера зараз +- 500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зібратись чимпобільше десь в суботу/неділю на покатушку і місце зустрічі - книжковий пасаж! Не гідне це діло дівчат ображати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба сьгодні їхати . Бо до суботи він ще щось комусь поламає. Колись кричали щоб до забора там не пристібали , но не думав що там так все запущено .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт, я їй забула квитанцію дать, але то не проблема, якщо вона зайде до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були теж неприємності з ними: Мол "не впирайте свій вел в паркан і не пристебуйте об нього". Обійшлися тим, що вперли вел один в одного. п.С. теж буду на місці якщо треба. повідомте за 3 хв до збору.

UPD Може в обід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот на Рівненській:зовсім немає де пристебнути(ні стовба, ні труби). Пробувала чемно попросити на хвилинку заскочити і лишити вел біля вхідних дверей всередини, то такого про себе наслухалась,ніби велосипедисти, це бомжі без грошей і Фокстрот їм не по кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гідне це діло дівчат ображати

Підтримую! А дівчат,ще й на велосипеді...що вона такого зробила? може неадекват якийсь трапився? інакше того "дядька" не назвеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...