Перейти до змісту

Теремно, 26.05.2009


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Карась був вчора запечений з морквою та цибулею і вжитий :)

Смачний, пахне рибом, ніяких посторонніх запахів :)

Побічних ефектів не наблюдаєццо ;)

А мы подождем пару недель, понаблюдаем как у вас жабры с плавниками вырастут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Ох ниче себе, молодцы :) а я тут понимаш за 30-50 км от Луцка езжу на рыбалку, капец не знал что в Теремно есть рыбка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторим када? я тут эта, себе удочку собрался купить, жду пропозишинов, недорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Карась був вчора запечений з морквою та цибулею і вжитий :)

Смачний, пахне рибом, ніяких посторонніх запахів :)

Побічних ефектів не наблюдаєццо ;)

А мы подождем пару недель, понаблюдаем как у вас жабры с плавниками вырастут.

гы. уже растёт =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший ставок з якої сторони?

Той що біля саун чи той що біля будинку пристарілих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на рибалці в суботу 30 числа приїхав в 5.00 наживка червоний хробак зловив 8 сомиків та 1 окунця і коли вже збирався, бо почав лити дощ десь в 7.30 то витягнув ще одного линочка на 500 гр. Ловив із сторони буд. престарілих на півостровці біля верб.

post-6067-1243840358.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні зранку на острівці (див. попередній пост).

кльов ніякий, ні на хробака червоного ні на опариша.

Зловив 4 краснопьорки маленьких, все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

21.08.09 Убовтав дружину поїхати зі мною на соміки. Приїхали на ставок в 21.00 закинув 4 закидушки і одну поплавчанку все на хробака. Ну сіли чекати покльовки. Рибаків зовсім не було. потім підійшов до нас один і каже шо сьогодні не клюе і йду додому. Ми посиділи до 00.00 і поїхали додому наш результат 9 СОМіків клювало тільки на донкі на поплавчанку нуль. ну ось і все.

post-6067-1251189110.jpg

post-6067-1251189131.jpg

post-6067-1251189157.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вітаю всіх рибалок (пінгвінів) з першим льодом. Сам вийшов на льод товщина якого 3 см. під ногами розбігаються тріщини аж ехо йде. Просто не втримався проїзжаючи і побачивши рибалок шоб не зайти. Правда їх не багато двох рибалило на удочкі а двох на жерлиці наживка карасикі. Розпитувати про улови не став. так шо в суботу на свято Миколи я думаю ми також поїдемо. Ще раз всіх з першим льодом.

post-6067-1260885713.jpg

post-6067-1260885730.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/*a_bit_of_little_offtopic*/

Будь другом, возле вторых ступенек, которые без перил... Можно было бы там в перерывах между поклёвками сделать большую прорубь? А то купаться хочется - а инструмента специального нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, и кстати, если серьёзно - не шутите со льдом. В Теремно озеро всего второй день им покрыто!

Із настанням міцних морозів на водоймах області втопилися два чоловіка. Вони знехтували безпекою і вийшли на крихкий лід.

Зі ставку поблизу райцентру Стара Вижівка рятувальники районного МНС витягли тіло 46-річного місцевого селянина. Достеменно невідомо, як чоловік потрапив під кригу. У селі кажуть, він ризикнув скоротити шлях і пішов через щойно замерзлий став. Крига не витримала ваги й проламалася.

Тиждень тому в ставку неподалік села Нудиже Любомльського району потонув рибалка. 41-річний місцевий житель із невідомої причини пішов на кригу. Слабкий лід зламався під ногами. Рибалка провалився в ополонку, ймовірно, його затягнуло під кригу.

Зі слів помічника начальника обласного управління МНС Володимира Нестерова, рятувальники вкотре застерігають безпечних краян пильнуватися на кризі. «Вирушаючи рибалити на зимову водойму, будьте особливо пильними. Якщо людина опинилася на крижині чи біля ополонки, потрібно надавати допомогу потерпілому лише лежачи на льоду», - коментує рятувальник.

У сезон зимової риболовлі співробітники МНС звертаються до рибалок і свідків нещасних випадків на водоймах: не вирушайте на вкриті льодом водойми поодинці. Дійте рішуче на кризі, бо людина у холодній воді швидко переохолоджується. ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ловив літом соміків, клюють добре на гнойного червя, десь з 22.00 до 1.00 ловив по 10-12 штук, а зимою декілька раз ходив на окуня, окуні клюють як дурні, правда дуже маленькі, трохі бальші за спічічний коробок, но там є і бальші це 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ловив літом соміків, клюють добре на гнойного червя, десь з 22.00 до 1.00 ловив по 10-12 штук, а зимою декілька раз ходив на окуня, окуні клюють як дурні, правда дуже маленькі, трохі бальші за спічічний коробок, но там є і бальші це 100%.

Привіт, рибацюги! Вирішив підняти стару тему: думаємо завтра після робочого дня поїхати на теремнівські стави на вечірнього сомика, заодно і кострика розвести, піджарити якогось харчу. Одним словом отримати позитив після офісних польотів.:)

Так от запитання: може хтось ближчим часом там ловив соміків, як улов, кльов і тп? Чи просто брати більше пива і насолоджуватись заходом сонця і гарячими ковбасками? :)

Наперед вдячний за відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловив літом соміків, клюють добре на гнойного червя, десь з 22.00 до 1.00 ловив по 10-12 штук, а зимою декілька раз ходив на окуня, окуні клюють як дурні, правда дуже маленькі, трохі бальші за спічічний коробок, но там є і бальші це 100%.
Привіт, рибацюги! Вирішив підняти стару тему: думаємо завтра після робочого дня поїхати на теремнівські стави на вечірнього сомика, заодно і кострика розвести, піджарити якогось харчу. Одним словом отримати позитив після офісних польотів.:)Так от запитання: може хтось ближчим часом там ловив соміків, як улов, кльов і тп? Чи просто брати більше пива і насолоджуватись заходом сонця і гарячими ковбасками? :)Наперед вдячний за відгуки.

По теремно ходить слух що тижня три тому, мужичок виняв карпа 6,5кг :sq_ye:

Тепер там що ранку рибаків по всьому ставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вирішив я сходити на рибалку в Теремно (років 5-7 там вже не був). Ловив на пружину, горохова мастирка на пружині, на гачках - жовтий пінопласт. Місце - другий ставок, той що за мостиком. Сидів з 7.00 до 13.00, одна покльовка - один риб, линок на 550 грам (перший в житті :)).

post-1363-0-90943700-1313851904_thumb.jp

P.S. Ну і болото зараз там, це жах, коли там ловив раніше, то перший ставок (від дороги) взагалі майже весь був чистий, а зараз ледь знайшов місце де позакидати пружини, та і то на другому ставку, що зараз чистіший як перший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я завтра на щупака поїду в 6 ранку на ставочок в Рожищанський район )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені.Для чого так зжимати фото.що рибу взагалі не можливо роздивитися7 Перші пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені.Для чого так зжимати фото.що рибу взагалі не можливо роздивитися7 Перші пости.

А слабо клікнути по фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені.Для чого так зжимати фото.що рибу взагалі не можливо роздивитися7 Перші пости.

Це сталось після глюка з аттачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене відкриває нормально. Якби не пробував не писав.

підтримую, показує нормально,

(а я думав глюки з картинками пройшли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну цю фотку відкриває нормально!

А гляньте перші в темі. В мене відкриваються маленькими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну цю фотку відкриває нормально!

А гляньте перші в темі. В мене відкриваються маленькими.

да! я примітив в інших темах старі повідомлення теж "хворіють" на таку глюкавість з маленькими картинками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...