Перейти до змісту

Велопарковки, включая платные


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

расскажите, провайдеры велодвижения, планируется ли в Луцке такая штука, как платные велопарковки возле крупных скоплений народа, например мегамаркетов или рынков? я бы не против, скажем, отдать гривну за то, чтобы час побродить по той же варшавке или старому рынку и знать, что с байком все в порядке. а для кого-то, с байком стоимостью $1000+, отсутствие надежных парковок и вовсе сдерживающий фактор от "бытовой" эксплуатации велосипеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за. Заплатив би, скажімо гривню, щоб залишити велосипед, походити по справам, і повернутися назад до двоколісного друга.

Зараз, якщо знаю, що після роботи потрібно в центр заїхати, їду на роботу маршруткою :(

З потрібних для мене точок можу назвати центр і обидва ринка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у знакомых оставляйте

исчите места

и ездите туда где есть стоянки

пусть хазяива точек думают как завлечь клиента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы прийдите на Велодень и проголосуйте в вопросе

"Чи їздили б ви більше до тих магазинів та супермаркетів, що обладнані велопарковками?"

1. Лише до таких!

2. Частіше до таких.

3. Байдуже.

А АВЛ потом будет отправлять рекомендательные письма в соответствующие заведения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному їзджу мо магазинах, які парковками обладнанні! Агробардак про це добре подумав, Колібріс на Грушевського, НАШ на Львівській, НАШ Край на Шевченка... за Там-Там обідно, стидоття, за таке не подумали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться ще одно вела зібрати. Для поїздок у магазин :D :D :D

а якщо серйозно.

Вел не є обєктом власності. (чек не є документом на право власності, техпаспорту теж немає). А якщо він КАСТОМ то взагалі....

Яка буде відповідальність охоронця, якщо мій вел, або якусь деталь з нього (велокомп, колесо, габарит, фару) буде викрадено?

Страхування велосипедів теж не передбачено.. (можу помилятися)

Купити за 250 грн аля "Україну" з великим кошиком і катати на ній в магазин за продуктами, чи на ринок.. чи на Варшавку..... внатурі.... це нонсенс. Хоча за кордоном, думаю... саме на таких велах і катають, і велодоріжки і всі блага цивілізації, як то кажуть.. в основному, орієнтовані на таких велосипедистів. Одним словом має бути масовість. Тоді, може, й зявляться ОБГОРОДЖЕНІ, криті велостоянки, велопарковки... наприклад біля магазинів, ринків, в спальних районах.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Lexx_Giant. Це має бути дійсно, щось вроді "України". Без жодного ексцентрика, щоб було неможливо швидко зняти колесо чи сідушку. Комп, фару, маячок забираш в рюкзак і йдеш в магазин. А нафік з компом і фарою їхати за покупками? Просто не бери з собою мобілку, щоб якийсь один випадковий дзвінок не змінив твій маршрут в сторону Воротніва. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед застрахувати можна. Треба, щоб були чеки на запчастини або на велосипед в зборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, чек на байк, собранный из б/у-шных запчастей, купленных по всей территории Украины :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняй, але такі правила :(

Як варіант - можна попросити знайомого ПП виписати чек на сумарну вартість запчастин. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже здивувало відношення МАТ-МАТ"івців... я ще розумію, коли з велом в маленький магазинчик намагаєшся зайти або в невеличке відділення банку, де реально можна щось перевернути або зашкодити оточуючим. Але супермаркет... один возик займає стільки ж місця, як і велосипед, так що ніяких незручностей не повинно бути.

ЗІ хто там внас гарно листи писати вміє? Давайте напишемо шаблон, в який можна вписати своє ФІО, дату і підпис та занести в інфоцентр магазину. В листі оформити вимогу велопарковки або дозволу заходити в магазин з велосипедом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в них там і телефон є, здається, де можна про зауваження казати, можна просто з певною періодичністю передзвонювати з одним і тим же питанням "а де велопарковка, як біля нормальних європейських магазинів, ви ж себе таким вважаєте?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви що смієтесь? там вони тим скаргами кожень(вибачте на слові) день жопу підтирають! я вже неоднократоно там писав... а толку? толку 0!

збируться всім штабом працюючіх... і давай чітати і риготати з наших скарг! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо не загальну скаргу, то можна і на ім"я директора написати, в 2-х копіях, з простановкою вхідного номеру і дати. А з бумаги яку проштампуавли, вже особо не посмієшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все одно - результату думаю буде мало

як пропозиція

взнати де якісно і недорого можуть зварити велопарковку (а може хто з форумчан це зробить?). взнати скільки вона вартує. робим якийсь фонд при нашій асоціації, в фонд будем здавати як взноси, так і пожертви від меценатів/спонсорів. кожен місяць голосуєм тут про місце для парковки. в місяць робимо за кошт фонду 1-3 парковки (можна малу і велику). і далі даруємо велопарковку закладу, звісно попередньо з ним це узгодивши. залучаєм пресу, висвітлюєм. магазин піариться ніпадєцкі, конкуренти заздрять. так місяця два-три повстановлюємо, далі вони самі це пороблять. голосуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот примерный текст письма :)

Для багатьох сучасних міських мешканців велосипед - щоденний вид транспорту. Вони їздять на велосипеді на роботу, в магазин, на зустрічі з друзями. Кількість таких людей в українських містах зростає з року в рік. Зрозуміло, що для bicycle commuters, як називають цих людей в англомовних країнах, велостоянки - це елемент зручності. А що дасть велосипедна стоянка власникам закладу - магазина, кафе, офісного центру, супермаркета, ринку? Ми склали список з 5 пунктів, який доводить, що сучасна і правильно облаштована велостоянка принесе користь будь-якому бізнесу, який має справи з приватними клієнтами.

- Лояльність клієнтів. Якщо біля вашого закладу буде стояти зручна велостоянка, будьте певні: ваші клієнти, у яких є велосипед, будуть любити вас ще більше! А випадкові клієнти на велосипедах точно стануть постійними.

- Конкурентна перевага. Не сумнівайтеся: в радіусі 2 кілометрів від вашого закладу мешкають десятки, сотні, тисячі велосипедистів. Коли вони побачать біля вашої крамниці / кафе / відділення банку велосипедну стоянку, то швидше за все вони обиратимуть вас. Навіть якщо до вас довше їхати, ніж до конкурента.

- Соціальна відповідальність. Заклики про збереження клімату та зменшення забрудення повітря звучать все гучніше. Наші міста переповнені сміттям і автомобілями. Обладнавши сучасну велостоянку, ви зможете з щиро совістю заявити цілому світу: “І я зробив свій внесок у чистоту нашого міста та у збереження Планети!”

- Можливість для маркетингу. За бажання, ви можете зробити з обладнання велостоянки цілу маркетингову подію. Запросити велосипедистів, місцеву пресу, влаштувати урочисте відкриття, поширити прес-реліз серед місцевих ЗМІ та на бізнес-порталах. Можете влаштувати якусь акцію для тих, хто приїде до вас на велосипеді у перші дні. Можливостей дуже багато - була би велостоянка!

- Buzz-ефект. Будьте певні, що навіть без додаткових зусиль сам факт обладнання велостоянки зробить ваш заклад більш відомим, ніж він був до того. Вдячні велосипедисти виставлять фотографії вашої стоянки на інтернет-форумах та в LiveJournal, розкажуть друзям та знайомим. Про вас будуть говорити - і лише добрі слова!

Отже, сумнівів у перевагах велостоянки майже не лишилося. Але все може бути зовсім навпаки - клієнти стануть їздити до конкурентів і створювати про ваш магазин негативний buzz-ефект.

Це може статися, якщо встановлена біля закладу велостоянка буде поганою. А це так і буде, якщо замовити велостоянку зварювальнику з сусіднього села та дати йому для цього 5 метрів арматури.

Ми гарантуємо, що 5 переваг облаштування велостоянки, описані в цій статті, спрацюють, якщо ви звернетеся TM URBO. Облаштована за нашої допомоги велостоянка буде саме такою, за яку вам будуть дякувати, і вона дійсно сприятиме процвітанню вашої справи!

© urbo.com.ua

Тут цены. Как видно, парковка стоит совсем не дорого (тем более для супермаркета).

Знижки

Знижки передбачені для:

гуртових покупців (понад 4 стійки);

неприбуткових організацій;

велосипедних магазинів, майстерень, пунктів прокату;

тих, хто може запропонувати щось у відповідь (свої послуги, рекламну підтримку тощо);

наших друзів та друзів наших друзів.

(Ціни наведено станом на 1 квітня 2009 року)

Так шо будем думать. Друид уже строчит письмо от миськрады :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю Там-Там не буде проти, це ж логічно і ненапряжно по грошах, просто не подумали, коли планували

не бачу жодної причини, щоб бути проти такої штуки - як на мене це + до потоку клієнтів, їдеш на вєліку, згадав про що, заскочив купив, бо знаєш, що є де поставити, а так поїхав далі, бо стрьомно...

в переважній більшості люди цілком нормально і адекватно сприймають цікаві пропозиції, головне це правильно подати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю Там-Там не буде проти, це ж логічно і ненапряжно по грошах, просто не подумали, коли планували

не бачу жодної причини, щоб бути проти такої штуки - як на мене це + до потоку клієнтів, їдеш на вєліку, згадав про що, заскочив купив, бо знаєш, що є де поставити, а так поїхав далі, бо стрьомно...

в переважній більшості люди цілком нормально і адекватно сприймають цікаві пропозиції, головне це правильно подати

Кстати один из охранников может приглядывать за стоянкой. Их там все равно целая куча ходит с умным видом. Также можно предложить сделать велопарковку возле ТЦ "Гостинець". Там вообще нереально оставить вел :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не залишаю вел ніде і ніколи. В мене навіть замка немає.)))

Або хтось приглядає за ним коли я відлучаюсь, або він стоїть поруч.. наприклад біля Піцерії на Радянській. І там.. доречі... нам дозволяють, якщо мало народу заходити з велами в дальній зал.)))

виключення: пристибаю вел біля Велозони на Глушець.. під пильною увагою Світлани чи Макара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пристибаю вел біля Велозони на Глушець.. під пильною увагою Світлани чи Макара.

Дык ;)

В мене навіть замка немає.)))

:0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Укртелеком" пр. Перемоги, 2 (место работы) - Можно заезжать во двор и привязывать вел к забору изнутри, возле крыльца(внутри)

ЗЫ Я ставлю в гараж ;)

То, что можно тебе, как служащему телекома, нельзя тем, кто в телекоме не работает.

А некоторые охранники, жмущие кнопку ворот, делают вид, что делают мне очень большое одолжение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... біля Піцерії на Радянській. І там.. доречі... нам дозволяють, якщо мало народу заходити з велами в дальній зал.)))

Это точно!

Назвала б Пиццерию на Леси Украинки - лидером среди лояльных к велосипедистам.

Мы велы перли через два зала с посетителями, парковали в третьем, и заседали в четвертом :D

Они всегда приветливо нас принимали и терпеливо просили закруглятся, когда они уже закрывали ресторан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...