Перейти до змісту

як знайти друга???


netiwolf

Рекомендовані повідомлення

мені 14 років...як знайти класного френда???допоможіть!!!

займаюсь футбег фрістайлом,граффіті,футбол дуже люблю...

але чомусь у мене немає друзів... :( :( :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не зациклюйся на тому. Бувають такі в житті періоди, коли почуваєш себе самотнім.

Та це не кінець світу і зовсім не проблема. Це час на себе. Займися тим, що тобі цікаво, що може бути в майбутньому корисним. Тобі ж 14 років. Простір для росту широчезний...

А там, повір, і друзі неодмінно знайдуться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "друг"?

Це тіпок який піде з тобойю попити пивка чи погоцає по сєтці КС?

Друзі - це ті люди які підтримують нас у важкій ситуації. А якщо перевести все це в жарт, то друзі - це люди які нас дуже добре знають і не дивлячись на все люблять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чьо серед сабутильників друзів неможе бути? нєправда.

Запишись в якісь гурток, ходи в школу та радій життю, проводь час с умом і найдутся тобі друзі, сабутильнікі і памощнєгі...

можна друзів тут паіскать... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі самі знаходяться :) . Причому, друзями їх починаєш називати через не один рік спілкування. Не переймайся - все буде, якщо ти прагнеш цього. Розвивай себе, будь цікавим сам собі - і обов'язково знайдуться люди, які зацікавляться тобою і твоїми інтересами :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
обов'язково знайдуться люди, які зацікавляться тобою і твоїми інтересами :) .

Це точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почни бухати по вихідним, друзі зразу знайдуться. :)

Футбол... якийсь там "стайл" твій... це не для дружби, це хоббі. Дружба це поговорити ніпрощо, полазити повулиці, випити на лавочці, до девок поприставати, по морді получити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за поради!=)

Подожди, мы токо начали давать советы! :D:D

Очень интересная тема.... А нужно ли искать друга?

Или будь собой, а он сам найдется? А как он найдется? Приходит человек и говорит- Все! Я твой друг! :rolleyes:

Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось почув фразу,що справжній друг той,з ким можна помовчати.

А конкретно пораду-почни щось робити для інших і друзі з'являться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за поради!=)

Подожди, мы токо начали давать советы! :D:D

Очень интересная тема.... А нужно ли искать друга?

Или будь собой, а он сам найдется? А как он найдется? Приходит человек и говорит- Все! Я твой друг! :rolleyes:

Так?

Дійсно цікаво: а звідки вони беруться - друзі? :) І що ми самі робимо для того, що вони прийшли в наше життя? Чи не робимо? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почни бухати по вихідним, друзі зразу знайдуться. :)

просто шикарна порада, як на 14 років.... <_<

іноді краще жувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь мені здається, що термін "друг" багато хто зпутам з терміном "знайомий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайти друга - це одне. Головне потім його не втратити, якщо звісно це дійсно друг, а не просто знайомий, собутильнік і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а друг звідки береться? з купи знайомих. В нього знайомих (в нашому смислі) немає.

Дивись, є робота, і є відпочинок. З колегами працюєш, з друзями відпочиваєш. Бо з друзями краще не працювати, бо тоді стануть колегами. :) А як в нас відпочивають? море, девкі, водка, шашликі. З тої купи знайомих може і друг надибається, може і проблеми будуть, як же ш без них особливо по пьянці, це вже як поведешся. Два рази по морді получиш, два рази дасиш і почнуть поважати, головне не втікти, до смерті не забьють, а синякі заживуть.

Мої друзі наприклад всі живуть біля мене з 5-х років їх знаю, мало хто переселився. Я незнаю, як так вирости до 14-ти. Тут тобі вже треба брати бика за роги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої друзі наприклад всі живуть біля мене з 5-х років їх знаю, мало хто переселився. Я незнаю, як так вирости до 14-ти. Тут тобі вже треба брати бика за роги.

Бачиш, тобі в цьому плані простіше, бо по суті це друзі дитинства. Наприклад в мене теж раніше друзів мало було (не скажу що і зараз їх багато, не в кількості справа), бо батько був військовим і постійно переїзжали з міста в місто, ніде довго не затримувались.

А взагалі, кожен період накладе свій відбиток: школа, інститут, армія, робота...

С миру по нитке - голому на рубашку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене виникає підозра, що логіном користується не одна людина. Тут йде пошук друга, виникає питання чому не подруги коли це дівчина ;)

І інше, що заставляє задуматися над тим чи вірні дані це те, що попередня тема була "виконую контрольні роботи з бух.обліку,податкового обліку будь-якого рівня складності", щось я раніше не чув щоб в 14 років такими знаннями володіли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сначала действительно надо понять, что такое дружба и кто такой/такая друг/подруга...

когда-то мой друг, идя к транспорту, чтобы добираться на работу, был остановлен какими-то "братьями" с бейджиками и в костюмчиках.

они ему что-то начали тереть про данные понятия. он сказал, что ему неинтересно.

тогда они спросили его, есть ли у него хотя бы 2 таких человека, которые завтра будут рядом только потому, что ему нужна будет помощь.

он уверенно ответил "да" и спокойно пошел дальше, оставив "братьев" немного в удивленном состоянии.

и знаете, когда мне было немного фиговато - то он приехал в Луцк только для того, чтоб развеить мою грусть.

ну, и еще: в 14 лет немного рано начинать расстраиваться, что друзей нет.

самые настоящие появляются после того, как у самого сформируется четкое мировоззрение.

у меня, например, только после окончания школы сложились дружеские отношения с человеком, с которым 10 лет просидели в одних кабинетах.

отакот...

все вышесказанное - ИМХО, без каких-либо претензий на догму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо справді то друзі не знаходять....Вони самі знаходяться :) ...Це звичайні люди з якими ти ділиш життеві моменти веселі і не дуже...Яких ти знаєш не один рік...І тільки з часом, або після певної життєвої ситуації сам(а) починаєш відчувати що це це твій друг...

І сам можу відверто сказати що маю 3 справжніх друга...а остальні так знайомі...деякі дуже хороші знайомі і часто виручають і сам готовий їм помогти як буде потреба...Але думаю декого з них вже справді можу назвати другом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77

netiwolf - вона ;)

вона або

Не розрізняють Gender - Male і FeMale :)

.....................................................

Але всежтаки вибачаюсь - вона

І звати Лера :)

(інфа взята з аськи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77

netiwolf - вона ;)

вона або

Не розрізняють Gender - Male і FeMale :)

.....................................................

Але всежтаки вибачаюсь - вона

І звати Лера :)

Або ж в неї є менший брат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...