Перейти до змісту

Салони краси міста Луцька.


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Любі форумчани, хто який салон краси відвідує? Який, на вашу думку, є найкращим? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

вже декілька років обслуговуюсь в "Панні", якістю послуг та відношенням до клієнтів задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персона... Гарний салон, гарне обслуговування))

А де він знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персона... Гарний салон, гарне обслуговування))

А де він знаходиться?

По вулиці Кривий Вал, відразу за баром "У Миколи (Оболонь)", якщо йти від вул. Лесі Українки... [Поворот з вул. Лесі Українки на вул. Кривий Вал знаходиться після Вопака, перед Адідасом і відділенням приватбанку, напроти бравого швейку... Якщо йти з театральної площі, то повертаєш направо...]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вулиці Кривий Вал, відразу за баром "У Миколи (Оболонь)", якщо йти від вул. Лесі Українки... [Поворот з вул. Лесі Українки на вул. Кривий Вал знаходиться після Вопака, перед Адідасом і відділенням приватбанку, напроти бравого швейку... Якщо йти з театральної площі, то повертаєш направо...]

ваабсчето это улица Крылова называеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

салони - фікня. треба мати свого перукаря/стиліста. мій наприклад вже 3 салони змінив - але я йду до нього а не у салон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вулиці Кривий Вал, відразу за баром "У Миколи (Оболонь)", якщо йти від вул. Лесі Українки... [Поворот з вул. Лесі Українки на вул. Кривий Вал знаходиться після Вопака, перед Адідасом і відділенням приватбанку, напроти бравого швейку... Якщо йти з театральної площі, то повертаєш направо...]

ваабсчето это улица Крылова называеться...

Можливо Крилова, просто я в Луцьких вулицях не дуже розбираюсь... :(

Але думаю так детально описав, що кому треба то знайде... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проти "Чіріка" - стрижки аби що, і більше схоже на Чірікання ножицями а не підігнання волося по довжині, + ще нетрадиційність в орієнтації не хвилює, але трішки "напрягає" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю свого перукаря і ходжу лише до неї, незалежно де вона працює, що раджу робити і вам :P

А впринципі хороший салон Юля (навпроти гостинця по Молоді), бачила на подругах результати роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "свого" перукаря, ві теж напевно зустріли у якомусь салоні... Коли прийшли до нього уперше...

В мене теж свій перукар є... До речі цей варіант найкращий мати свого перукаря... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зара також думаю над зміною перукаря, бо щось останні рази мені не дуже подобаються, якщо не сказати, що взагалі не подобається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну вас :) Чірік мого товариша постриг, ніби стрижка не складна, без всіляких там "бес в голову", попросив просто підрівняти. Після стрижки, коли товариш сидів навпроти освітленої сторони вигляд з потилиці мене здивув, кожна волосина мала іншу довжину, і різниця між ними була на моє інженерне око ніяк не в мм , а доходила до см і більше. Було схоже на роботу практикантів до котрих я у часи студентсва заради економії звертаався. Тоді що на голові було все одно, а зараз мабуть ні .... хоча ... можливо його і не сам "майстер" стриг а його помічник. Однак враження склалися такі - за таку хялявку 70 грн - це кошти впусту. Хоча за товариша платила його дівчина, але після такого сеансу і зауважень не тільки з моєї сторони товариш на відріз відмовився туди ходити.

Орієнтація салону нетрадиційна - тому й не дивно що "чужих" можливо й стрижуть аби як.

Сам стрижусь у звичайній перукарні, де стрижку збудують до лиця а не до сраки :). Навіщо платити більше ?

а ось +1 перукареві (чоловік) в "Будинку Побуту" - добрий майстер.

2 [nd] - ходити до Чіріка за репутацією :huh: , звиняйте . Я не страждаю на комплекс "погана зачіска - погана репутація". Якщо в когось волося гівно, то ніяка зачіска його не прикрасить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інженерне око - ги :D

а знаєш як колись під горщок стригли ідеально?

а що за система цінностей - свій чужий?

гетеросексуал - це уже нетрадиційна орієнтація? :D

я у нього стрижуся шостий рік, на разі -

і мені дуже полегшує життя, те що я не ризикую потилицею,

не ризикую ходити опудалом, не ризикую здоров'ям,

навіть не думаю про те, коли мені стригтися і як -

це все робить мій перукар.

Під горшок - саме ідеально :P

гетеросексуал - це нормально, а ти свою гетеросексуальність провіряв особисто на майстерові ?

І досить троле бризгати слиною і захищати свого актива чи пасива.

-1 Чіжік

+1 Будинок побуту

Насяльніка модератора - я не вінавать, а ліш атвет давать і жалобу на троля пісать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы оба хороши. если продолжите смещать свои споры в сторону ахтунгов, оба получите по предупреждению

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох і суперечку розвели! Кожному своє і не варто сперечатись.

Приємно чути за Чіріка, що він такий популярний. Знала його ще з дитячих років. Звідти і прізвисько ^_^ Ніколи б не подумала, що він матиме талант саме в цій професії. Треба віддати йому належне - він завжди намагався заробити копійку і не соромився ніякої роботи. А тепер сам великий дизайнер [nd] обслуговується в нього ;) І чому ти сам собі не стиліст? До речі, що за трансформація ніка?

Повернусь до теми. До салонів байдужа, оскільки маю одного перукаря-стиліста вже багато років. Так само майстра манікюру і вони в різних салонах. Хоча визнаю, що відвідати салон, де зробити всі послуги разом зручно. Та своїм майстрам не зраджую, хоча можу іноді побалувати себе і відвідати перукаря-мужчину, зробити незначну стрижку, але помивка ним глови це просто релакс :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже хороша перукарня на Червоного Хреста "Гама колор". І ціни доступні! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перукарня "ФЕЯ" вул. рівненська, все життя там стрижусь в одного перукаря.

і багато в нас салонів краси в Луцьку?, може варто зробити сайт рейтинг салонів краси, тіпа цього - http://bar-club.lutsk.ua/ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як шинейд о'коннор, наприклад - у ті часи, коли вона була популярною,

журнальні статті часто починалися описом, як вона кожного ранку старанно бриє голову )))))

Покажи хоч одну таку статтю. Бо я щось не пам"ятаю Sinead O'Connor із старанно вибритою головою. Дуже коротко постриженою так, але не старанно вибритою, а це різні речі, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...