Перейти до змісту

Салони краси міста Луцька.


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

SO001SH_prnt.jpg

Я тоже часто бываю коротко пострижен на подбородке, мы же не будем это называть "легкая небритость"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь
По вулиці Кривий Вал, відразу за баром "У Миколи (Оболонь)", якщо йти від вул. Лесі Українки... [Поворот з вул. Лесі Українки на вул. Кривий Вал знаходиться після Вопака, перед Адідасом і відділенням приватбанку, напроти бравого швейку... Якщо йти з театральної площі, то повертаєш направо...]

ваабсчето это улица Крылова называеться...

Можливо Крилова, просто я в Луцьких вулицях не дуже розбираюсь... :(

Але думаю так детально описав, що кому треба то знайде... ;)

Я теж за Персону.

Вона дійсно на Крилова - телефон 728037.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж фото, а не малюнок. І автор не я. А рокєри/мітолісти (як один на фото) вони такі, без таких жестів вони, як Ющенко без Балоги. :) Міг би, звичайно, Брюсом Віллісом замінити, але це ж буде попсово.

Так буде краще?

20.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже декілька років обслуговуюсь в "Панні", якістю послуг та відношенням до клієнтів задоволений

Подруга робила весільну зачіску по їх каталогу, плакала довго, бо вийшла як пудель в фаті, і натяку не було на фото зачіски з альбомчика, ще й перукар запізнилася додому на 1 год, так як проспала! От така якість і роботи, і обслуговування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Щоб не створювати нову тему, запитаю тут: може хто знає, де у нас в місті стрижуть гарячими ножицями? І хто уже так стригся - який ефект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Чіріка, бо він професіонал і він найкращий! І взагалі, як можна судити людину такого рівня за його нетрадиційність? і яке це відношення має до стрижок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а мені подорбається стиль-плюс, а точніше, так класна перукар, а як помиє голову, то ...карочє за ті 25 грн, можна лише ходити голову мити. А взагалі, познайомився з перукарем, і як дуже треба і немає можливості попасти в перукарн, то дзвоню і запрошую постригти дому (Не треба нічого допридумувати), і дешевше, і зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз стриглась в Протезисті (смішно звучить, знаю).

Але стрижкою задоволена дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю трьох персональних перукарів:

1. сестра - вона вже профі у своїй справі, але живе в столиці, тому стригтись інколи доводиться у інших майстрів.

2. Діма у перукарні "Тетяна" - дуже дивний, сам собі на умі, але маю віддати честь стрижки в нього геніальні виходять правда довго стриже. Майстер своєї справи.

3. Сергій має свій салон на Чехова - правда лише поки раз стриглась, адекватний, трішки дивний, але також талановитий перукар.

Стригтися просто в перукарню до незнайомої людини, вже краще волосся відпущу, це страшно. Кста, ше в житі не була в перукарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 рази відвідував "Чіріка"... Багато балачок - толку мало. Тепер практикую щоразу нову перукарню.

не знаю, що там у "Чіріка" добре роблять, але стрижка у них нічим не краща за noname перукарні, навіть гірше. Оцінка не-фахівця, пересічного споживача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій має свій салон на Чехова

я в нього стриглась також. дуже хороший майстер. рекомендую!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже декілька років обслуговуюсь в "Панні", якістю послуг та відношенням до клієнтів задоволений

Подруга робила весільну зачіску по їх каталогу, плакала довго, бо вийшла як пудель в фаті, і натяку не було на фото зачіски з альбомчика, ще й перукар запізнилася додому на 1 год, так як проспала! От така якість і роботи, і обслуговування

+1 Також знаю таку історію про весільну зачіску з салону "Панні", яка зіпсувала настрій нареченій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж колись користувалась послугами салону "Панна", поки вони мене зовсім не дістали якістю обслуговування своїх майстрів. Потім почала ходити в "Гузар" до Валі. років 4 . Дорого. І ціна не відповідає якості. Тепер ходжу в салон "Клеопатра". Ціни хороші, обслуговування нормальне, поблизу дому. І перукарша Катя там мене і моїх друзів, родичів абсолютно влаштовує. І дівчина привітна і майстер хороший, і поганого ніколи не порадить. От з манікюром там гірше. Ніяк не підберу собі майстриню. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Підніму темку :) Шукаю гарний салон або перукаря стиліста. Хочу змінити зачіску (ранніше було просто: коротке або середньої довжини у проділ) Захотілось змінити зачіску. Порадьте де можна це втілити у життя? Звісно щоб якісний майстер займався. Дуууже прошу)))))))) Ну і звісно не космічні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і для мене раптом стало актуальним. а я ще хотів би узагалі, щоб не просто зачіску зробили, а ще й борідку. бо волоссячко на пащеці-то росте, але просто так його постійно збривати вже задовбало. хочеться, або то було стильно.

п.с. в скільки то в середньому може обійтись? хоча , мабуть, питання не коректне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людочка Назаровськ з Галатеї - зе бест!!!!!!!!!! :ok:

Людочка Назаровськ з Галатеї - зе бест!!!!!!!!!! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мої улюблені майстри - всі у різних салонах: стрижка - в Панні, манікюр в Доміно (для Клео - теж довго не могла знайти свого майстра, побувала, напевно, в кожній 2-й перукарні Луцька - все не те, то пальці вріжуть, то лак неякісний, то манікюрниця неохайна, то ще щось :unsure: ), в Доміно 2 майстри по змінах і обидві хороші, 35 грн. звичайний манікюр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

http://v.lutsk.ua/catalog/beauty/beauty-salon/edem.html/comment-page-1#comment-1297

йдіть всі в Едем...

останній комнтар просто убив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...