Перейти до змісту

Салони краси міста Луцька.


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 8 місяців потому...

Поднимаю тему. Посоветуйте,пожалуйста, хорошего парикмахера, буду очень благодарна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жіночий майстер - покраска і стрижка ( причому стрижка довгого волосся без зменшення довжини) - Наталі, салон без назви на Волі, навпроти 4 школи. будинок, де магазин Керама-Мараці. 050 713 9432. Їздить на семінари до Тарасюка. вміє порадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки, большое спасибо вам всем!Теперь буду определяться! :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

Перукарня "Кармен", Маша. Якщо треба телефон - стукайте в приват.

Маша взагалі універсальний майстер, правду кажуть, якщо є талант, то його не сховаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У салоні "Наталка", який знаходиться по Соборності раніше працювала дуже хороший косметолог Люда (чорненька, невисока) прізвища, на жаль, не знаю. І востаннє, коли я навідалась туди, то її вже не було - звільнилась, а у салоні нічого не можу допитатись. Раптом хто знає де вона зараз - підкажіть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жіночий майстер - покраска і стрижка ( причому стрижка довгого волосся без зменшення довжини) - Наталі, салон без назви на Волі, навпроти 4 школи. будинок, де магазин Керама-Мараці. 050 713 9432. Їздить на семінари до Тарасюка. вміє порадити.

Была у Натали, просто не могу передать на сколько я довольна!!!Очень внимательная , поняла что я хочу, посоветовала как лучше...волосы лежат без проблем, в общем не могу нарадоваться. Большое спасибо Наталье за совет! Кстати, когда парикмахер спросила откуда я про нее узнала, я сказала, что с Борды, она ответила, что я уже вторая за неделю у нее с форума))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

в мене блондоване: якісна фарба (не пам'ятаю назви, бо у перукаря фарбуюсь), і якісна професійна косметика (в мене chi), і головне термозахист перед сушкою, і волосся буде жити. Головне не лінуватись за ним доглядати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

в мене блондоване: якісна фарба (не пам'ятаю назви, бо у перукаря фарбуюсь), і якісна професійна косметика (в мене chi), і головне термозахист перед сушкою, і волосся буде жити. Головне не лінуватись за ним доглядати

Куся, расскажи, пожалуйста, что это за Chi?Цена, качество?Где покупаешь?Я вот думаю....что бы такого прикупить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

в мене блондоване: якісна фарба (не пам'ятаю назви, бо у перукаря фарбуюсь), і якісна професійна косметика (в мене chi), і головне термозахист перед сушкою, і волосся буде жити. Головне не лінуватись за ним доглядати

Куся, расскажи, пожалуйста, что это за Chi?Цена, качество?Где покупаешь?Я вот думаю....что бы такого прикупить...

ну в Луцьку я його не бачила, я прошу щоб сестра привозила з Києва (підсадила зараза, а я подруг). Ціни трішки кусаються, але вистачає на довго. Ну я маю шовк для волосся, термозахис, бальзам, і тонуючий шампунь. Дуже задоволена

thumb_chi-infra-kit.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куся, расскажи, пожалуйста, что это за Chi?Цена, качество?Где покупаешь?Я вот думаю....что бы такого прикупить...

ну в Луцьку я його не бачила, я прошу щоб сестра привозила з Києва (підсадила зараза, а я подруг). Ціни трішки кусаються, але вистачає на довго. Ну я маю шовк для волосся, термозахис, бальзам, і тонуючий шампунь. Дуже задоволена

thumb_chi-infra-kit.jpg

Спасибо!Нужно в инете глянуть....реально ли заказать...Мне еще Натали порекомендовала косметику Тарасюка T-LAB professional, там с ценами попроще...но нужно пробовать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я люблю Тарасюка, кльовий дядька, але раджу таки шовк взяти з чі і спробувати не спригнеш з нього. Я комбіную, шампунь в мене взагалі хеденшолдерс бальзам італійського якогось дядька

І вапще я зарісуюсь з ним :_08:

post-6134-0-60079500-1353597257_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я люблю Тарасюка, кльовий дядька, але раджу таки шовк взяти з чі і спробувати не спригнеш з нього. Я комбіную, шампунь в мене взагалі хеденшолдерс бальзам італійського якогось дядька

І вапще я зарісуюсь з ним :_08:

Все убедила, раз советуешь, значит беру!!!Нашла на kidstaffe, можно заказать именно шелк. Жду, когда продавец озвучит цену и боюсь :0091: )))

Фотка зачетная!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я люблю Тарасюка, кльовий дядька, але раджу таки шовк взяти з чі і спробувати не спригнеш з нього. Я комбіную, шампунь в мене взагалі хеденшолдерс бальзам італійського якогось дядька

І вапще я зарісуюсь з ним :_08:

Все убедила, раз советуешь, значит беру!!!Нашла на kidstaffe, можно заказать именно шелк. Жду, когда продавец озвучит цену и боюсь :0091: )))

ти маленьку баночку візьми, тобі на півроку хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

в мене блондоване: якісна фарба (не пам'ятаю назви, бо у перукаря фарбуюсь), і якісна професійна косметика (в мене chi), і головне термозахист перед сушкою, і волосся буде жити. Головне не лінуватись за ним доглядати

Ох, скільки засобів вже бачило моє волосся )) Пробувала різні речі, від Естеля з Брелілом до Керастаза, а останні років два користуюся проф.косметикою L'Oreal Professionnel (замовляю в неті (кому потрібно – напишу адресу сайта)– ніби якість засобів для волосся тут не підводила), шампуні, маски, кондиціонери, кристали, комплекси для волосся, креми…коротше можу розгорнути тут цілу тему про засоби) До речі, брала колись засіб від Чі, кондиціонер для позбавлення від жовтизни, класний, але як на моє тонке волосся, то від Керастаз «чююю-чють») краще. Але пост прочитала, ще рідкого шовку від Чі не мала, замовлю обов’язково.

Тобто, до чого я веду))- добре було б до цього всього мати ще й хорошого майстра. Так сталося, що у Луцьку в мене їх постійних було два. Перша працювала над моїм волоссям довго і успішно, потім вийшла заміж і виїхала з чоловіком. ( Сумую я за Ірусею, це був талант). Я довго намагалась знайти професійного майстра вдруге, вдалося. Олеся була дуже веселенька дівчина, прям мусі-пусі. А закінчилось все після четвертої покраски, коли мої корні були пофарбовані на тона 2 світліше від усього волосся. Уявляєте?

Фарбуватись самій не діло, боюсь втратити волосся. Тому взиваю до борди – хелп!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Посоветуйте, пожалуйста, где можно подстричь мальчика(2 года),при чем не просто машинкой, а сделать именно стрижечку. Буду очень благодарна, было бы здорово с номером телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Близько 6 років стригся в одного перукаря, а тут, напевно, прийдеться змінити салон.

Порадьте хороший салон, де гарно стрижуть і чоловіча стрижка коштуватиме орієнтовно 60 грн, бажано в районі центр/волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

актуальне питання!

Маю довге густе волосся. НЕ всі хочуть братись навіть. Колись була перукарша - талант. Розказувала, шо його ше тре знати як підстригти (бо волосина груба), щоб воно мало вигляд зачіски, а не просто пакля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядьте будь-ласка хорошого майстра-перукаря у Луцьку по догляду за блондованим волоссям. Знаю, що не кожен майстер який класно стриже чи робить зачіски, може доглянути волосся блондинки. Ну і звичайно щоб ціна не космос..Будь-ласка!

в мене блондоване: якісна фарба (не пам'ятаю назви, бо у перукаря фарбуюсь), і якісна професійна косметика (в мене chi), і головне термозахист перед сушкою, і волосся буде жити. Головне не лінуватись за ним доглядати

Куся, расскажи, пожалуйста, что это за Chi?Цена, качество?Где покупаешь?Я вот думаю....что бы такого прикупить...

ну в Луцьку я його не бачила, я прошу щоб сестра привозила з Києва (підсадила зараза, а я подруг). Ціни трішки кусаються, але вистачає на довго. Ну я маю шовк для волосся, термозахис, бальзам, і тонуючий шампунь. Дуже задоволена

thumb_chi-infra-kit.jpg

И у меня есть, крутая весчь)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нещодавно відкрився на пр. Соборності салон краси "Ізюм"

Прийшла я в день відкриття на стрижку. Зайшла...на репепшині сидить компанія людей які гучно святкують відкриття. Мене привітали і запросили пройти в зал. Попросили зачекати трішки поки перукар звільниться. За період трішки (більше години) я переглянула всі журнали, які були в наявності. Шумна компанія вже перемістилась до залу. В косметичному кабінеті почали накривати стіл. І це все під час роботи салону.

Нарешті перукар (дівчина років 20) звільнилась і приступила до мене... голову не помила (навіть не запропонувала), не зробили укладки і зробила ЖАХЛИВУ стрижку. Декілька разів вибачилась. Приходжу я розраховуватись. "Ну...враховуючи те, що Ви довго чекали, що в нас відкриття...з Вас 80 грн. Взагалі то стрижки у нас 100-120 грн". Я була шокована. Заплатила їм 50 грн і сказала, що ноги моєї там більше не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...