Перейти до змісту

Футболки на Велодень-2009


Футболки на велодень  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

S -пока минимальная.

Но все решаемо. Если надо, закажем на детских напечатают, если цена будет на 10 грн дороже, это ж не страшно?Stedman-Comfort-Crew-Neck-Junior.jpg

от такие к примеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto: "30-40грн с трехцветной печатью"

"ОХРЕНЕЛЫЕ"згідні, питань більше не маю :D

А!! а коли і де можна буде купусвати футболки ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на увазі на 4 роки....

оооооооо

так можна ж самому купити.. на ринку тому ж.. дитячі футболки, білі наприклад ... і тобі привезти.

ТАК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про логотип з 28 посту... напевно, зовсім поганий з мене дизайнер, але... ХТО придумав "Л У Ц Ь К _ 2 0 0 9" написати білими буквами на жовтому фоні і саме з таким символом між буквами і цифрами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... напевно, зовсім поганий з мене дизайнер, але...

Мабуть таки правда :D

Я теж не великий експерт, тому повністю довіряю дизайнеру, який є професіоналом своєї справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, і я так просто, по-любительськи, займався дизайом календарів, буклетів, афіш, обкладинок книг, журналів і т.д. :smile3:

І не в обіду вашому дизайнеру будь сказано -- в такому вигляді як зараз є -- логотип гамно.

Мені навіть страшно подумати, що написав би про нього Тьома Лєбєдєв в своєму бізнес-лінчі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, і я так просто, по-любительськи, займався дизайом календарів, буклетів, афіш, обкладинок книг, журналів і т.д. :smile3:

І не в обіду вашому дизайнеру будь сказано -- в такому вигляді як зараз є -- логотип гамно.

Мені навіть страшно подумати, що написав би про нього Тьома Лєбєдєв в своєму бізнес-лінчі :smile3:

Я впевнений, що Лєбєдєв, будучи професіоналом, озвучив би свою критику в набагато більш коректній і цивілізованій формі.

А лузери, які зробили за все своє життя 3 буклета і 2 календарика чомусь завжди хочуть думати, що вони найкращі.

А знаєш, що найбільш неприємно. Воні купа... а пропозицій то ніяких :(

Тошнило і на сусідній гілці, де такі самі умнікі били себе пяткою в грудь і кричали: це дізайн гамно, а ми - самі класні. А на пропозиції запропонувати щось своє - ЖОДНИХ ВАРІАНТІВ!!!

Це все лірика.

Поясни мені Plum яка в тебе мотивація? Чим ти керуєшся, коли пишеш подібні пости?

Хочеш щось змінити на краще? Навряд. Ти ж нічого не пропонуєш, тільки обсираєш.

Хочеш показати, що ти самий класний? Не переконливо, але ймовірно.

Хочеш відбити останні краплі ентузіазму в людей, які хочуть щось зробити? Хм..... а це варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю тему закритою

Я извиняюсь, возможно я опоздал с ответом! Но по футболкам могу помочь!

Компания "Файн Дизайн". Занимаемся продажей и печатью футболок и спецодежды.

Хочу предложить футболочки и высококачественная печать на них.

- Футболки высокого качества. 100% хлопок (160-180 грамм). При стирке не "садятся".

- Черные, белые, желтые, красные, синие, и другие цвета.

- Печать высококачественными красками. Выдерживает более 50 стирок.

- Нанесение не "облазит", не терскается, нет ощущения резины.

- Есть возможность печати в 6 цветов и даже больше.

- Цены приемлемые (антикризисные). Футболочка с печатью будет 35 гр.

Если вы не против, готов показать вам образци готовой продукции или подьедете к нам в офис на 40-м квартале.

С неиерпением жду вашего ответа.

С уважением Юрий.

ПИШИТЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо пост номер 28 і приходимо до розуміння, чому я не хочу нічого пропонувати. Про що можна говорити з людиною, яка не сприймає критики? "Ай-ай, не кажіть мені про мої помилки, бо ображусь". Про що можна говорити з тобою, якщо на моє нормальне зауваження стосовно кольору букв в пості номер 58 ти відповів, що повністю довіряєшся дизайнеру. Чи після мого зауваження про колір важко включити власний мозок і зрозуміти, що білий текст на жовтому фоні абсолютно не читається? Тим більше на м'якій поверхні (на футболці) в яскраву сонячну погоду (інакше потрібно куфайки, якщо на сонце не розраховувати). Тут і дизайнером бути не потрібно. Я не кажу, що я найкращий, до того ж останні 7 років дизайном займаюсь тільки для себе і друзів.

Якби тебе цікавила думка інших, то десь в районі 28-го посту ти запитав би про неї, а не представив би логотип як вирішене питання.

Моя мотивація? Звернути увагу на помилку. На грубу помилку в дизайні. Поки не пізно виправити.

Якби існувала книжка "Дизайн для чайників", то там, напевно, одним з головних правил було б написано "текст має читатись", або "елементи мають бути видимі".

Дизайн логотипа вцілому -- нормальний. Ну, за вийнятком хіба що букви Ф, верхня і нижня грані вертикальної смуги в якій обрізані надто різко і не зовсім гармонують з м'якими кутами інших букв. А якщо там стилізація під педалі, то потрібно добавити ще горизонтальні елементи.

P.S. Якщо ти вважаєш, що Лєбєдєв озвучив би свою критику в більш цивілізованій формі, то ти не листав його сайт. Полистай, взнаєш багато нового -- і про дизайн, і про Лєбєдєва ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ти вирішив, що ТВОЄ зауваження є істинним і привильним?

Ось. Див. Пост 28.

Якщо ми почнемо сперечатись про колір кожної буковки - в нас ніколи не буде результату. Все пройде в банальних суперечках. І ти маєш це знати.

Дизайнер знає про дане зауваження і в нього є на це відповідь. Але я не буту тут цього озвучувати. Бо знову почнеться тупа безглузда суперечка. Є робота. І вона буде в такому вигляді в якому дизайнер її подав, а не так як кожен вважає за правильне.

Не подобається - робіть іншу.

Ніхто не буде ображатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю тему закритою

Я извиняюсь, возможно я опоздал с ответом! Но по футболкам могу помочь!

Компания "Файн Дизайн". Занимаемся продажей и печатью футболок и спецодежды.

Хочу предложить футболочки и высококачественная печать на них.

- Футболки высокого качества. 100% хлопок (160-180 грамм). При стирке не "садятся".

- Черные, белые, желтые, красные, синие, и другие цвета.

- Печать высококачественными красками. Выдерживает более 50 стирок.

- Нанесение не "облазит", не терскается, нет ощущения резины.

- Есть возможность печати в 6 цветов и даже больше.

- Цены приемлемые (антикризисные). Футболочка с печатью будет 35 гр.

Если вы не против, готов показать вам образци готовой продукции или подьедете к нам в офис на 40-м квартале.

С неиерпением жду вашего ответа.

С уважением Юрий.

ПИШИТЕ!

Уважаемый, пара вопросов:

1. Производитель футболок

2. Стоимость футболки

3. Стоимость трехцветной печати А4

4. Тип нанесения

Ну и банальное: сможете ли конкурировать с ценами "Фуллпринт"? fullprint.kiev.ua

PS партия -100-200 штук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби існувала книжка "Дизайн для чайників", то там, напевно, одним з головних правил було б написано "текст має читатись", або "елементи мають бути видимі".

А якщо дизайнер не ставив за ціль акцентуватись на цьому написі? А навпаки - хотів посунути його на другий план?

Дизайн логотипа вцілому -- нормальний.

З яких пір "нормальний" і "гавно" - синоніми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Белое на жёлтом... В этом вопросе я полностью согласен с Plum-ом. Не читабельно. Если белый заменить на голубой - будет лучше, но не знаю, не получится ли слишком пёстро... Буквы, мне кажется, слишком широко расставлены, и на английском варианте это более заметно из-за меньшего размера букв (визуального). Может попробовать их сделать толще? А шрифт попробовать тоже какой-то "игривый", в стиле надписи "Велофорум"? И символ "_" не совсем вписывается в стандарты (Луцк-2009, Луцк'09...). Может, это намёк на компьютеризированность? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквы, мне кажется, слишком широко расставлены

Діма, не вчи дизайнера обирати стиль написання. Тоже мені, знавець знайшовся... Що ти тямиш?! Ти хіба не знаєш, що додаткові пробіли між буквами -- це класика, модно ще з часів друкарських машинок! Крім того, "Дизайнер знає про дане зауваження і в нього є на це відповідь. Але я не буту тут цього озвучувати." ;)

(моя думка -- якщо вже і використовувати пробіли між символами, то варто використовувати моноширний шрифт)

З яких пір "нормальний" і "гавно" - синоніми?

Ти знаєш, чим відрізняється гамно від пулі? Деталями :smile3:

Якщо закрити очі на деталі, на які я звернув твою увагу, то логотип нормальний. Він не геніальний, не абалдєнний. Він нормальний. Шкода тільки, що в ньому не використано символічний зелений колір, якого так прагнуть всі учасники дорожнього руху. Хіба що на нього натякають синій і жовтий, якщо їх змішати...

На цьому, дозвольте відкланятись. Не бачу сенсу про щось ще говорити в даному топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я звісно також не дизайнер, і мені різниці великої немає які будуть футболки, але може спочатку зробити хоча б одну таку футболку ( біле з жовтим), щоб було реально видно як воно читається на світлі, бо щось дуже сумніваюсь що буде видно.

Хіба що якийсь специфічний, дуже насичений жовтий.

druid ніхто не намагається по№";;ти Вашу ідею. І факт, що ті люди які спеціалізуються в цій галузі знають більше, особисто за мене точно.

Але біле з жовтим ще й в світлий день... хз, і який сенс назву робити нечитабельною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для більшого розуміння і впевненості скажу українською

1. друід щось зробив, щоб цей дизайн існував

2. друід зробив, щоб дизайнер зробив це

3. друід зробив, щоб дизайнер зробив це безкоштовно

4. друід хоча б щось зробив для того, щоб це зробив дизайнер

5. друід зробив, щоб дизайнер зробив це класно!

6. друід зробив....

...

ось вам вісімнадцять причин, чому я буду наказувати тих, хто буде казати, ща лого невдале.

і, на майбутнє, оскільки лише я знаю, яку кашу ми варимо, де шеф-повар - друід, всі випади в його сторону буду сприймати як до себе.

До всіх взагалі і ні до кого вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете я вас здивую?

Цей колір зовсім не білий :) Він прозорий! Тобто фактично буде мати колір футболки :D

Розвели тут демагогію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Резюме.

Навіть якщо зробили не дуже якісно і не продумано, алеж зробили...!? :)

Урса... Зроби свій варінат. ну?

Плум. Будеш мати хвилину поміняй кольори і покажи для наглядності.

Є ще дизангери?

Я зовсім не дизайнер. І не ніфігасобі не активіст. Я практик і прагматик + вбіса зайнятий зараз.

В цьому процесі велодня мені багато що не подобається. І не тільки футболки. ;-)

Я не хочу заважати, бо все похериться.

Так що, краще хай щось ніж нічого.

А якщо ще й хтось зможе отримати з цього якісь свої дивіденди, навіть якщо це початок, і це ніякого боку не досконало. Ну і заїбуба. :)

Ну! Забув де живео. Уркаїна, одне слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...