Перейти до змісту

Футболки на Велодень-2009


Футболки на велодень  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Пр-р-р-р-р.....

Стоп.... стоп...стоп...

Вже так багато всього вирішили.... аж надто.

А чи можливо буде самому придбати футболку, ну таку яка сподобається, і зробити на ній логотип ( той за який буде проголосовано).

звичайно

Не можна.

Є таке поняття, як корпоративна етика використання символіки. Не можна так просто тюхкати логотипи куди-попало. Щоб символіка дійсно стала брендом нашої організації і нашого заходу - треба з розумом її використовувати.

По-перше. Зайва мова про дизайнерів які можуть зробити логотипи. ВОНИ ВЖЕ Є.

Логотип Асоціації велосипедистів Луцька - www.avl.org.ua

Логотип Велофоруму - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=31695

Далі.

Над логотипами працював досвідчений дизайнер і він же буде визначати кольори, до яких логотип пасуватиме, а до яких - ні! Все, що за межами цих правил - виключено. Використання символіки вимагає порядку. Хочете рожеві в блакитну смужечку - робіть собі напис: "Я був на велофорумі" або щось таке і друкуйте. А логотип має свій визначений фон.

Кольори ще визначаються, але попередня розмова з дизайнером дала зрозуміти, що:

- синього, зеленого та жовтого кольорів футболка не може бути до логотипу Велофоруму, бо в ньому присутні вищевказані кольори: синій та жовтий.

Швидше за все, будуть запропоновані білі та чорні футболки. На них логотип Велофоруму дивиться "геніально" (цитата зі слів дизайнера :)) Можливо ще якийсь один колір, за який проголосують БІЛЬШІСТЬ учасників форуму. Але якщо колір буде одним з вищевказаних - доведеться робити білий чотирикутник під логотип. Можливо не всім це сподобається :)

Для логотипу АВЛ вже кольори визначені. Там більший спектр.

До кінця тижня скину дизайн футболок. Подивитесь і визначайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Белый и чёрный - гениальны... Да ведь к этим цветам что-хочешь подходит ;) Схалтурил дизайнер, не хочет заморачиваться ;)

Можно делать не четырёхугольник, а пятно, форма которого повторяет контуры букв...

Кстати, буквы-то на логотипе ВелоФорума тоже чёрные...

Идеальный вариант - белые футболки, на них надпись будет чётко визуально локализоваться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Белый и чёрный - гениальны... Да ведь к этим цветам что-хочешь подходит ;) Схалтурил дизайнер, не хочет заморачиваться ;)

Можно делать не четырёхугольник, а пятно, форма которого повторяет контуры букв...

Не ображай будь-ласка дизайнера.

Є такі професії, в яких кожен вважає себе більшою чи меншою мірою великим спеціалістом. Дизайн - одна з них. Тому подібна критика сприймається дуже поверхово.

Кстати, буквы-то на логотипе ВелоФорума тоже чёрные...

post-2316-1237189829.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти визначення кольорів футболок,

але на мою думку чорний колір не доречний це буде виглядати як траурна процесія, для заміни цього кольору пропоную червоний

пробував шукати пошив є 2 варіанти у салоні пошиття спецодягу (ціну не перевіряв), був в декількох швейних майстернях ціна коливається від 30 до 35 грн, при умові замовлення не меньше 100 футболок.

На рахунок друку логотипу прийнятого всіма http://board.lutsk.ua/imgstore/files/LOGO_veloforum-UKR.gif

в фото майстерні на Волі (біля собору) формат друку А4 ціна 28 грн, можлива знижка до 26 грн при умові замовлення не меньше 100 футболок, ще є варіант шовкографії в майстерні на бувшій вулиці Суворова (біля музею ікони) там ще не був, при можливості запитаю

Тканини піде 0,8 м при ціні 50 грн за погонний метр це 40 грн

При даному розкладі собівартість футболки становить по мінімуму 96 грн

В кого є які пропозиції для здешевлення собівартості писати в топік або в ПЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарисчі велосипедисти!

Я звичайно, не є завзятим вело-лосем, і не зважаючи на територіяльну приналежність, вважаю все таки себе частиною луцького вело-комьюніті.

Я не дуже добре розуміюся на вело-залізяках, проте я добре розуміюся на текстилі та особливо його обробці (в нашому контексті читай - на друці).

Так ось, хочу висловити своє ФЕ стосовно якості друку і якості тканини (в меньшій мірі) на минулорічний футболках.

Як для разового вдягання воно, може, ше й нічого, але часто носити - не витримує ніякої критики.

В мене є контакти у цій сфері.

Перш за все - ЯКІСНИЙ друк та ФЛОКУВАННЯ (ну термотрансфер флокованої плівки - в нашому випадку буде краще й доречніше),

по друге - дилери футболок Fruit of the Loom.

Може вийде пробити якусь спец-ціну чи знижку.

Для уточнення конкретних цін чи прайсів потрібно розробити орієнтовне замовлення - модель, кількість, кольори, логотип друку.

Якшо цікаво, пишіть, буду уточняти і питатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по друге - дилери футболок Fruit of the Loom.

в виде офтопа:

некоторое время ем ихние футболки - нравица

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти визначення кольорів футболок,

але на мою думку чорний колір не доречний це буде виглядати як траурна процесія, для заміни цього кольору пропоную червоний

Чорний - траурний

Червоний - комуністи

Рожевий - особи нетрадиційної орієнтації

Помаранчевий - Так, Ющенко

Синій - вода, ми ж не водолази

Зелений - партія зелених

Жовте з чорним - білайн

Червоне з білим - БЮТ

Зелене з білим - Приватбанк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що голубий (шось типу як на буква О на логотипі) було б прикольно.

Заодно можна зекономити один колір на друці :P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться на голосування!! Чорний колір не є лідером і ніяких позитивних емоцій( а я вважаю саме піднесений та веселий настрій повинен царювати під час форуму) не викликає.

чорний колір не доречний це буде виглядати як траурна процесія
погоджуюсь!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так.

Футболки "Велофорум" будут Stedman 2000 White(футболка унисекс) - такие же, какие были на велодень2008.

classicman-whi_p1.jpg

Возможно, поменяем на FotL, хотя это одного поля ягоды.

Если кто-то очень хочет, может купить себе фирменную Фрут оф зе лум синего цвета и напечатать на ней свое фото, но к Велофоруму это отношения иметь не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую що повторююсь, перший раз не правильно сформулював питання, тому спитаю ще раз. Тепер , коли вирішено. що футболки будуть білого кольору чи можна буде придбати футболку улюбленої марки (звісно білого кольору!) і надрукувати емблему. Якщо так то кому давати футболку? jeckу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, может, человек привык, как прилегает к телу футболка определённой фирмы; может, у него стиралка отлично ообращается именно с такой тканью; может, он знает точно, какой размер ему подходит; может, покрой футболки ему нравится именно такой... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якості тканини (в меньшій мірі) на минулорічний футболках.

Як для разового вдягання воно, може, ше й нічого, але часто носити - не витримує ніякої критики.

лише з таких міркувань...якщо ж вигляд футболок чітко визначений то нехай ;)

Ну, может, человек привык, как прилегает к телу футболка определённой фирмы; может, у него стиралка отлично ообращается именно с такой тканью; может, он знает точно, какой размер ему подходит; может, покрой футболки ему нравится именно такой... :)

дякую за розуміння ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вы ахренели...

Наносить лого на любимую футболку, которую надо одеть один раз, при этом нанесение будет стоит как та же готовая футболка уже с лого??? Где меня шибануло в этом мире?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наносить лого на любимую футболку, которую надо одеть один раз,

раз люди хотят нанести лого на ЛЮБИМУЮ футболку, да еще и заплатить за это деньги- это круто!

:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему только один раз одеть? После мероприятия уже будет неактуально в ней ходить? ;)

А ведь если всё-таки ходить после - это и воспоминания, и бесплатная реклама велодвижения ;)

Цена... Относительное понятие :) Велофутболка с логотипом XTR стоит раза в два дороже, чем с логотипом XT. Она что, в те же два раз лучше? Или просто приятно, что пишет XTR? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флаги в руки :)

при цене в 30 гривен и в 100 разница в цене конечно, относителная. Наплюем на кризис своими футболками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ді я не хочу розводити флейм як є можливість то пусть народ передложить кращі ціни ,

я висловив свою думку, хто може зменшити витрати велолосів чи любителів я за

прошу цю месагу не вважати оффтопом :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы, похоже, все вопросы по организации велофорума порешали.

Теперь есть время тчательно обговорить, в че мы будем одеты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот не понимаю в чем спор то. организаторы будуть продавать перед велоднем заранее оговореные футболки. кто хочет выпендрится, сделать мегавелофорумскую футболку, которую можна будет внукам подарить, пожалуста, кидаем лого на флешку валим в тот же профотоцентр, и ваяем хоть на любимых семейниках. почему вы хатите это вешать на и без того натертую шею организаторов?

вон зиберс бланки печатает, а вы тут флеймите. стыдно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в том вопрос какие

огласите цену тут на футболки и все вопросы сами пропадут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...