Перейти до змісту

Футболки на Велодень-2009


Футболки на велодень  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

спеціально відкриваю тему для можливості вивчення кольорів футболок на велодень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Не гарячкуйте товариші.

Спочатку треба сходити на фірму, яка виробляє чисті футболки недорогі. В нас в Луцьку така фірма є. Взяти в них зразки кольорів (а не попридумувати самим) і тоді обирати.

Потім, розробити дизайн зображення і дізнатися у поліграфічної фірми, яка друкує на футболках (а така в Луцьку теж є) скільки це буде коштувати.

І вже потім визначити відповідального і робити замовлення на конкретні розміри і конкретні кольори.

Тут навіть варто врахувати той нюанс, що нанесення на чорну футболку котує дорожче, ніж на світлу.

І взагалі дуже багато нюансів. Треба серйозно поставитись, що це не було через зад зроблено.

А зараз мені здається треба змінити голосувалку на "Яку футболку ви хочете?"

Варіанти:

1. Велодень

2. Велофорум

3. Асоціація велосипедистів Луцька

Я наприклад, оберу другий варіант, бо велодень буде щороку і буде завжди. А напис "Велофорум - Луцьк" буде тільки раз в житті. Як на мене треба підтримувати бренд акції, тим більше що ми (Луцьк) даємо старт цьому дійству, яке має стати найважливішим велосипедним заходом країни.

Думаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разве Велодень не всеукраинская акция? Т.е должны соблюдаться правила по стилю и цвету по всей Украине.

И почему не проще заказать уже готовые нужного количества и размера?

Лично у меня еще прошлая жива.

А эмблемой Велофорума можно сделать отдельные аксессуары.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно. Велоденьовських футболок буде безліч по всій Україні. А "велофорум" буде ексклюзив. До речі, якщо буде така можливість, ми можемо зробити додаткові футболки "Велофоруму" і дарувати їх нашим гостям. Це для них буде найкращим подарунком :)

А окремі аксесуари - це дорого і не так ефектно.

І взагалі, чому ви ставите в протистояння Велофорум і Велодень? Ми ж не заміняємо. Ми доповнюємо. Велофорум ми приурочили до Велодня щоб був більший захід, більше людей.......

І зрозумійте, імідж майбутнього Велофоруму (а він надалі буде так само проводитись на велодень тільки в інших містах України) найбільшою мірою залежить від нас. На імідж велодня ми навряд чи вплинем сильно.

А велофорум - це НАШЕ творіння, якому МИ даємо життя. І мусимо забезпечити ефектну його появу.

І взагалі. Голосувалка голосувалкою.... замовляйте всі три футболки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за жовту, біла бистро вимазується, а зелена несильно замітна, вот того і вибір жовта, ну це для мене , мої думки, погляди... всьотаки хочемо привернути увагу , значить колір має бути замітний... написавби велофомум, більше б людей знали де люди збираються і домовляються і тп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Таіс

То мож і в Київ поїдемо.. централізовано.. акція ж всеукраїнська. :D

2 Андрій ХР

Ви ж приїдете до нас... пра? ;)

По суті...

Хто хоче і вважає за потрібне замовляє в Харкові, Києві... ще десь....

Інші чекають НАШІ. З символікою і логотипом НАШИМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так, товарищи, чтобы в будущем все все поняли, объясню мою позицию.

Велодвижение начиналось в штатах с акции bike2work, что переводится как на байке на работу. В этот день тысячи американцев просто ехали из разных районов города к себе на работу. Естеснно, на байке. К нам эту традицию привез некта Е. Новиков ака Uncle Ы, приятель и коллега моего брательника. Но у нас эта акция прижилась в Киеве, как просто массовый заезд - толпа народа ехала по улицам с понтом на работу, а после того, многие возвращались домой, меняли дресс-код на офисный и уже на машине ехали на эту работу. Позже стал проводиться Велодень, в выходной день просто как акция в поддержку велосипеда и велосипедистов. В таком формате она пришла и к нам через меня.

Выходит, что мы тупо копируем, Киевляне- америкосов, мы - киевлян, в этом году многие окрестлежащие города будут копировать нас.

Сама же суть Велофорума - сбор велосипедистов со всей Украины и не только, обмен опытом и знаниями среди велоактивистов, активная работа над решением реальных вопросов велосектора! Поляки многое могут поведать нам, мы можем поделиться с другими городами своими наработками над ассоциацией - ведь мы первая в Украине(!!!) юридически оформленная гражданская организация по защите и продвижению прав велосипедистов! Так что, если провести аналогию, то Велодень - это флагомахание, а Велофорум - это конкретное обращение активистов, конкретные цели и взаимодействие с властью и коммунальными службами. Велодень проводится в рамках Велофорума - много большего по охвату и целям мероприятия.

Каковы вопросы ко мне?

По футболкам - будут и первые, и вторые и третьи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каковы вопросы ко мне?

Зайди в аську, дєятель.... я тебе чекаю ще з 12 годин :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи можливо буде самому придбати футболку, ну таку яка сподобається, і зробити на ній логотип ( той за який буде проголосовано).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи можливо буде самому придбати футболку, ну таку яка сподобається, і зробити на ній логотип ( той за який буде проголосовано).

звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уау)) це кльово!!!!!! а як це зробити ? коли і кому давати футболКУ?? напевно ближче до велодня стане ясніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за синю ))) якщо не буде таких то теж буду якось мудрити ексклюзивну )))

і взагалі пропоную подумати над варіантом не просто футболок а повноцінних вело футболок ))) хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже я питав пошиють недорого тільки потрібно знати скільки яких розмірів і колірів

відписуйте сюди

за пошив домовлюсь недорого

вартість друку залежить від загальної кількості

в минулому році формат А4 коштував 17 грн роздріб а в цьому 25-28 грн тра шукати де ше є дешевше :rolleyes:

колір тканини вибиратимемо за більшістю голосів

а логотип буде розроблений (я думаю серед нас є дизайнери) і затверджений Асоціацію велосипедистів Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже я питав пошиють недорого тільки потрібно знати скільки яких розмірів і колірів

Ты узнавал именно за ВЕЛОфутболки, из правильной ткани и правильного покроя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно що ні. правильну тканину, хоча б той же віндстопер в нас ой як проблематично знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень проводится в рамках Велофорума!

В таком случае это однозначно должны быть футболки Велофорума или с логотипом АВЛ или аксессуаром ( это может быть- платок, значок, ленточка). Если футболку купит не каждый, то ленточки могут разойтись в громадных количествах (и детям и взрослым). Цвет- лучше бы синий. Он более нейтрален и идет практически всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...