Перейти до змісту

Футболки на Велодень-2009


Футболки на велодень  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вчора спілкувався з одним музикантом. Він пише музику і є ХОРОШИМ композитором. Він справді такий, не дивлячись що є Моцарт, Бах і т.д. і т.п. Але далеко не претендує на статус геніального.

Людина творча і креативна.

Так от. Я його попросив написати трек до театральної вистави. Я розказав йому всі умови (так зване технічне завдання). Він зробив кілька контрольних запитань чи правильно він зрозумів мої побажання. Все підтвердилось.

Він погодився. Але сказав чітко: "Я роблю тобі один трек, але якщо тобі що-небудь не подобається - шукаєш шось інше".

Проводьте паралелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Уважаемый, пара вопросов:

1. Производитель футболок

2. Стоимость футболки

3. Стоимость трехцветной печати А4

4. Тип нанесения

Ну и банальное: сможете ли конкурировать с ценами "Фуллпринт"? fullprint.kiev.ua

PS партия -100-200 штук

Відповідаю:

1. Протягом 5 років друкуємо на футболках T-smart, високоякісне пошиття і якісна 100% бавовна (хлопок рос.) 160 -180 грам/см. Може бути Froot of the Loom або B&C. На вибір! Але я рекомендую все таки T-smart. Якість тканини за яку не соромно.

2. 3. Все РАЗОМ для вас, при умові, що партія замовлення буде не менше 100 штук ціна ПРОРУКОВАНОЇ ФУТБОЛКИ буде 35 гр.

4. Термопрес. Високоякісними фарбами Wilflex. Нанесення не облазить, витримує понад 50 циклів прання.

На рахунок конкуренції - не знаю! Цін (прайсів) у них там на сьогодні НЕМАЄ! А це означає, що вони не готові конкурувати з нами! Ось так!

Ми все таки в Луцьку а не в Києві! Ось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі!

Бачу тут ведеться неабияка суперечка на рахунок дизайну!

ПРОПОНУЮ: розробимо логотип для цього дійства протягом наступного тижня БЕЗКОШТОВНО*!

* при умові, що ми виготовляємо футболочки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, дизайн утвержден. Спасибо за предложение.

Футболки будут Стендмен, печатаем в Киеве, вскоре вывешу голосовалку по размерам. Кому какого сколько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, дизайн утвержден. Спасибо за предложение.

Футболки будут Стендмен, печатаем в Киеве, вскоре вывешу голосовалку по размерам. Кому какого сколько.

інтересно ДІ і скільки буде футболка з Києва як людина в Луцьку пропонує готову футболку з кольоровим друком по 35 грн

сама футболка в Києві коштує 3$ + друк + доставка

народ зараз не такий розкошелистий як у минулому році :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, дизайн утвержден. Спасибо за предложение.

Футболки будут Стендмен, печатаем в Киеве, вскоре вывешу голосовалку по размерам. Кому какого сколько.

Думаю, що зможу запропонувати КРАЩІ футболочки T-smart (180 грамм) за ціною НИЖЧОЮ ніж це пропонує компанія FULLPRINT футболки СТЕНДМЕН (155 грамм) за ціною (3$).

А ще краще - пропоную зробити так як ми робимо на усіх змаганнях, куди виїжаємо робити продажі футболок:

- Ми продруковуємо лого ВЕЛОФОРУМУ на папері (ТЕРМОТРАНСФЕРИ).

- Закуповуємо за власні кошти потрібну кількість футболок

- Виїжаємо безпосередньо на місце збору велосипедистів (до просвіти) за 2- 3 години до початку

- Підключаємося до 220. І безпосередньо на місці кожному форумісту друкуємо на чисті футболочки логотип і продаємо за обомовленою ціною!

- Є можливість виготовити більше ніж один дизайн (велоприколи)

ВИГОДА

- не потрібно тратитися організаторам (сума не маленька)

- немає ніякої путанини з футболками і з розмірами (вірогідність велика)

- футболки нереалізовані не залишаються

ПОДУМАЙ і можеш подзвонити 80506655418 і що незрозуміло - запитуй.

Юрій Володимирович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топик закрывается.

Уважаемый, мы вас без работв не оставим, я перезвоню, спасибо еще раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...