Перейти до змісту

Асоціація велосипедистів Луцька


Рекомендовані повідомлення

Зайти у магазин "Велозона" , що біля старого ринку, підписати заяву, здати членський внесок і приймати участь у діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Як можна стати членом АВЛ? :unsure:

Пиши заявление о принятии тебя в члены организации. Сам бланк где-то был в теме, кажется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 9.08 по 22.08 включительно, меня не будет на Старом рынке. Еще два дня принимаю заявы.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот здесь есть устав и заява. Надо б вынести их отдельно, чтоб не искали люди по темам.

Да, кстати, с новым членом нас)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

1. При заходе на сайт - вот такая фигня (3+ предупреждения о вирусне)

post-419-0-56966100-1319369445_thumb.jpg

2. Наткнулся на сайт Molod.in.ua - в разделе "Громадські організації" есть кто хочешь, даже пионеры. АВЛ нет. ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановне керівництво АВЛ, надайте будь ласка офіційну ел. пошту Вашої організації.

Є дві теми, котрі було би чудово обговорити не на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Панове. З Вами бажають познайомитися Івано-Франківські чуваки :)http://vk.com/club37660428

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знати б чого хочуть від того знайомства, тоді б і зацікавлений намалювався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дада, якби Івано-Франківські чувіхи хотіли познайомитись, я думаю, зацікавлених було б більше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не у клубі - тому не цікавилась і не вникала.

А якщо подумати...Певно, спільні вилазки якісь мутити, чи акції, чи вигуляти вас, волиняк, по горах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Шановні члени АВЛ! На цьому тижні нам потрібно провести зібрання. Пишіть день і час який для вас зручний, бажано на цьому тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отже підведемо підсумки. Все члени АВЛ які не платили внески та не відвідували зібрання - виключаються з організації. Для поновлення членства треба заповнити бланк та регулярно ( щомісяця ) платити членські внески та допомагати в організації подій. Дякую за розуміння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 11 місяців потому...

Таке Питання: (Я тут новенький) Якщо на Велодень 2016 буде дощ, (а по прогнозу станом на 21.05.16 має бути злива) що робити? Тільки давайте не так як у 2014: На Велодень дощ, всьо велодень нафіг не треба і його відмінили... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...