Перейти до змісту

Асоціація велосипедистів Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 місяця потому...

ось, прислали друзі сайт клуба "по-братима" у Фіренції . може оголосимо себе клубом побратимом? :hug::D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То для чого внески збираються?

На нужды АВЛ и ее членов. Велодень видал? Это одна из статей.

Тема эта обсуждалась активно, можете полистать, чтоб нам снова не повторяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЧИ БУДЕ ЯКАСЬ РЕКЛАМА ВСТУПУ ДО "АВЛ" НОВИХ ЧЛЕНІВ ПІД ЧАС ЗМАГАНЬ ШОСЕЙНИХ РОЗДІЛЬНИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ 27.06.11Р? АДЖЕ УСІ ЗМАГАННЯ - ЦЕ ПРЯМА АГІТАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ НАСТУПНИХ ЗАХОДІВ НА ВИЩОМУ РІВНІ МОЖЛИВА В БІЛЬШІЙ МІРІ ЗАВДЯКИ ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСКІВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ей а новенького велосипедиста приймете до себе?)Готовий помагати у всьому та участвувати в більшості подій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уважаем, конечно. и я думаю, что выражу общее мнение, если скажу, что будем рады тебя видеть на ближайшей покатушке :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь Dgura наконец-то станет профессором!

ником нас не купишь. єт еще нужно заслужить поганяло "студент" в велотусне. Єто нужно минимум 1 сезон последним в каждой гонке в елите приезжать... Так шо Dgura был, есть и будет по четным и нечетным студентом.

А вот новоиспеченому "CTyDeHTу" как и полагается предлагаю до сдачи первой сесии (тобесть гонки) присвоить почетное звание абитуры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь Dgura наконец-то станет профессором!

Мож его переименовать на прохфесор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как мы не пытались Джуру переименовать, он был и Бакалярвой, и Магистром, и дальше по лесенке. Ничего не пристает, так и останется Студентом навсегда.

А новоиспеченный себе чего-нибудь заслужит свое, я думаю. Студент у нас один такой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder^

уважаем, конечно. и я думаю, что выражу общее мнение, если скажу, что будем рады тебя видеть на ближайшей покатушке

Ну тоді і я буду радий приєднатись до найближчої покатушки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статут почитав...

є питання:

1. АВЛ діє тільки на території Луцька. Хоча катаються всі її члени, як правило, далеко за межами Луцька. Не знаю чи це важливо, але може ареал дії розширити? Бо якщо виходити на якісь юридичні рівні за межами Луцька, можуть не вирішуватись. Крім того, отримавши статус обласної, можна пробувати виходити на обласні органи для отримання фінансування на спортивні заходи, призи , рекламу і т.д.

2. Чому обмежили вік членства? Чи при прийомі в АВЛ вимагають паспорт+код і чи не обмежує це процес збільшення членів. Думаю що на це не звертають увагу.

3. Нема процедури виключення з членів за несплату внесків. Я взагалі не знайшов там про внески згадування (може то так треба :blink: ).

4. І ще є кілька незрозумілостей...

Просто бачу що члени не особливо регулярно і охоче платять внески. Бо, мабуть, або не хочуть такого їх використання, або просто не бачать сенсу (мети) у сплаті взагалі (ігнор), а посваритися з ними і вигнати - не виходить, бо якось невдобно...

Будь-яка громадська організація повинна прагнути наростити кількість членів для посилення своєї ролі і виконання мети її створення. Вона (організація) приділяє увагу актвізації вступу нових членів, пропоганді та рекламі членства, його перевагам та перспективам... А коли кількість членів стає великою, то тоді і сильною стає сама організація і це вимагає серйозних підходів в її організації (рахунки, печатки, листування, документація і т.д.)

На сьогодні, як на моє бачення, цього трошки бракує. Занадто замкнута організація, мало заходів для популяризації (один велодень). Змагання проходять між окресленим колом учасників. Хай би і так, але ж можна було б десь дати інфу про змагання і запросити пресу чи ТБ? А там дивись і спонсори нарисуються, бо буде реклама...Це робота АВЛ! Підйом велоруху в Луцьку спостерігається неслабий! Може варто на цій хвилі очолити його і спрямувати сили велосипедистів в потрібному руслі.

Велика шана ДІ, ОДНІ, ЛЄКСУ, УРСА іншим активістам і ентузіастам, які реальними справами і своїми коштами і зусиллям щось роблять.................

Сорі за різкізть. Може я не маю права критикувати, сприймайте це як "голос з гальорки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. АВЛ діє тільки на території Луцька. Хоча катаються всі її члени, як правило, далеко за межами Луцька. Не знаю чи це важливо, але може ареал дії розширити? Бо якщо виходити на якісь юридичні рівні за межами Луцька, можуть не вирішуватись. Крім того, отримавши статус обласної, можна пробувати виходити на обласні органи для отримання фінансування на спортивні заходи, призи , рекламу і т.д.

На практиці це не має ніякого значення. І взагалі катання - це не діяльність АВЛ. В ідеалі ініціатива створення обласної організації має іти знизу, від міських організацій. Якщо Нововолинськ, Володимир і Ковель розродяться на свої авл-и, тоді можна думати про рівень.

2. Чому обмежили вік членства? Чи при прийомі в АВЛ вимагають паспорт+код і чи не обмежує це процес збільшення членів. Думаю що на це не звертають увагу.

Організація МОЛОДІЖНА, а вимоги щодо вікового складу молодіжних ГО - це вимоги національного законодавства.

Не обмежить. Допускається 30% старших за 35.... офіційно.

3. Нема процедури виключення з членів за несплату внесків. Я взагалі не знайшов там про внески згадування (може то так треба :blink: ).

Детальна процедура включення і виключення членів вирішується постійно діючим керівним органом. В статуті це не прописується.

Будь-яка громадська організація повинна прагнути наростити кількість членів для посилення своєї ролі і виконання мети її створення. Вона (організація) приділяє увагу актвізації вступу нових членів, пропоганді та рекламі членства, його перевагам та перспективам... А коли кількість членів стає великою, то тоді і сильною стає сама організація і це вимагає серйозних підходів в її організації (рахунки, печатки, листування, документація і т.д.)

На сьогодні, як на моє бачення, цього трошки бракує. Занадто замкнута організація, мало заходів для популяризації (один велодень). Змагання проходять між окресленим колом учасників. Хай би і так, але ж можна було б десь дати інфу про змагання і запросити пресу чи ТБ? А там дивись і спонсори нарисуються, бо буде реклама...

Будь-яка громадська організація - це іституція, яка вимагає кваліфікованої роботи, професійних кадрів і досвіджених менеджерів. Громадський діяч - це така сама професія як слюсар, стюардеса чи мерчендайзер, яка вимагає специфічних знань, досвіду, професіоналізму і часу. В нашому випадку таких людей немає. Обєдналися люди зі спільними інтересами, але говорити про якісь обовязки, якщо громадська діяльність не виходить за межі хоббі, погодься, несправедливо.

Ти читав статут. Тобі прапор в руки. Змінюй світ. Перетворюй АВЛ. ГО - це не приватна власність президента, це - спільна справа для кожного з її членів... справа для душі. І відповідальний за неї кожен.

Це робота АВЛ! Підйом велоруху в Луцьку спостерігається неслабий! Може варто на цій хвилі очолити його і спрямувати сили велосипедистів в потрібному руслі.

Діма. Готуй наступника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких політичних ін'єкцій в АВЛ!!!!

багато "умніків" хочуть присобачити якийсь політ-прапор!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ostapus.

Крім АВЛ де є молодь ще є Волинська обласна федерація ветеранів велоспорту "Авангард-Волинь" - яка є обласною організацією. Ось тобі рівень області.

Почитай наш Статут.

Хочеш поработать - приходь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розяснення.

Мій пост був написаний з метою розібратися в стані речей і, можливо, підняти якісь питання, що цікавлять простих велосипедистів. Думаю що в даній темі кожному можна висловлювати свої пропозиції і думки. Кожна ідея має свою ізюминку яка може бути комусь смачною. Я пробую генерувати по ситуації такі ізюминки і викладати їх на борді. Думаю що совєтцкий принцип "ініциатива наказуєма" чи "ти от тут розсуждаєш, а от бери і сам зроби" не варто застосовувати. Пропозиція є просто пропозицією чи варіантом який може спрацювати і тоді досянеться ціль.

Блік - підтримую! Політики тут не повинно бути взагалі. Можна попробувати використати їх методи.

п.с. весь час замає маленька доця. можу помагати тільки тим що пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...