Перейти до змісту

Асоціація велосипедистів Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

http://www.bike.co.ua/

Інформація від Вікторії з Харкова... ;)

Вже зареєструвався...

Супер.. Багато корисної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амбітна ціль Асоціації Велосипедистів Луцька - до кінця 2010 року зробити Луцьк найвелосипеднішим містом в країнах СНД.

Президент сказав "Так"..... і хай буде так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://velokrivbass.com/

Кривбас запрошує в гості. ;)

Зроби так, щоб Кривбас приїхав до нас в кінці травня на Велофорум..... ціни тобі не буде ;)

ЗІ. Скоро буде інфа про Велофорум в Луцьку.... готуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 5-го лютого 2009 року Рішенням Виконавчого комітету Луцької міської ради було створено

Луцьку міську молодіжну громадську організацію "Асоціація велосипедистів Луцька"

Вітаю всіх, хто приклав до цього руку й серце. Файно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю..... як приєднатись?

А ви не хочте своєю велотусовкою до нас в гості в кінці травня приїхати? Поспілкуємось, позмагаємось. Обговоримо плани, перспективи... а потім відразу до вас з тим самим.

Плануємо, що буде багато учасників з інших регіонів (Львів, Рівне, Франківськ, Тернопіль, Дніпропетровськ, Київ), а також з-за кордону (Польща, Нідерланди).

Треба в цей період стягнути якомога більше велосипедистів зі всієї Волині....... Запрошуємо з хлібом-сіллю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову народ з Мартензом будемо ловити на вулицях... :D :D :D :D

Зарегився на сайті.... всіх сюди направляю...

Треба створити розділ Асоціація велосипедистів Луцька.

Вивісити там контактну інформацію голови, заступника і членів правління Асоціації.

Ді ти не проти?

Якщо ні то КМД... здєлай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фигня какая-то...

надо людей не на форум приглашать, а в гости, на меропиятия, которые МЫ сможем организовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перший захід - відзначення цієї дати, наприклад цими вихідними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фигня какая-то...

надо людей не на форум приглашать, а в гости, на меропиятия, которые МЫ сможем организовать.

От када сможем, тада і пригласім. А поки - онлі хворум. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Di, як вступити в ряди АВЛ?

Організація ще жива? Хочу квиток, знати розмір членських внесків, знати президію, членів, плани. Брати участь в житті організації, а не проста скидатись хто сіко може, це буде в обовязковому порядку після член.внесків. Чи в міськраді є стаття фінансування велоспорту? Хто ЛОББІ? Коли будемо продавати права на зйомку слідуючого Плюша 2011 :) ? і.т.д.

Я поставив смішні запитання про серйозну справу. Остання Ваша (і не лише ваша) організація гонки пітвердила організаторські здібності і перспективність велоруху. У нас на змаганнях був різний контингент, - молоді-старші, небагаті і ті , хто щось досяг, тобто у Вас є з чого і з кого ліпити гарний проект.

З повагою Я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да! Спасибо за ап, в течение подготовки к Плюшу как раз было много мыслей по этому поводу, сегодня сформирую и выскажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Думаю, следует создать тему для постоянных объявлений АВЛ.

А пока, тут напомню, что можно сдать взносы за этот месяц, кто не сдал. Лично президенту, казначею, или мне, секретарю, на старый рынок, Велозона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завадило б оголосити список членів, та нагадати боржникам про внески персонально. Бо, чесно кажучи, я вже сам не пам'ятаю, за який місяць я здавав внесок, а за який ні... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...