Перейти до змісту

Акція: "Ні кредитному рабству!"


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

томущо ніхто з ціх чиновників (нахаб) ніколи недумав про народ і небуде думати

а ты про этот народ часто думаешь в критических ситуациях?

(просьба мысли "я - народ" оставить в стороне)

я - точно нет. да, я - эгоист. я думаю прежде всего о своей семье и о себе.

2.Pireous

Piraeus (папрашу вас учесть)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 227
  • Створено
  • Остання відповідь

"Згідний що різницю курсу солідарно можуть понести і банк і держава і позичальник. "

извините, ложил я на вас, сами знаете что...почему с моих налогов должны разруливаться ситуации, в которых я не участвовал...?

я , к примеру, не брал никаких кредитов и жил по средствам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, что тут есть 2 мнения:

1. мы кредиты взяли и отдавать не будем

2. банкиров.

причем мнение банкиров - совсем не такое, которое напрвлено забрать денег у тех, у кого мнение №1.

в моем банке вообще врядли кто кредит брал из туташних писателей. (нет его еще пока в Луцке)

просто работники банков пытаются что-то объяснить, но упираются в мнение: я денег не отдам, вы - живодеры...

Я не банкир, но отдаю.

ДИМОГОГІЯ...

*запісиваєт в цитатнік*

Это когда Гоги дымит мангалом :)

b9.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Згідний що різницю курсу солідарно можуть понести і банк і держава і позичальник. "

извините, ложил я на вас, сами знаете что...почему с моих налогов должны разруливаться ситуации, в которых я не участвовал...?

я , к примеру, не брал никаких кредитов и жил по средствам...

Ложило а куда твои налоги и так уходят ти хоть задумывался?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ложило а куда твои налоги и так уходят ти хоть задумывался?

да в том то и дело, что ложило задумалось...а раньше я эту тему не читал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

томущо ніхто з ціх чиновників (нахаб) ніколи недумав про народ і небуде думати

а ты про этот народ часто думаешь в критических ситуациях?

(просьба мысли "я - народ" оставить в стороне)

я - точно нет. да, я - эгоист. я думаю прежде всего о своей семье и о себе.

2.Pireous

Piraeus (папрашу вас учесть)

:)

Ну звичайно, кожна людина чи майже кожна, думає спочатку про себе і про свою сім’ю, але треба мати міру, прєдел, тобто коли ти вже ситий всім, можна і щось дати людям, а не жити по принципу чим більше є тим більше хочеться!!! Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст, то чесно нічого від тебе доброго чекати і неможна, був би ти при владі і був би такий як усі ті всі (моє ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно, кожна людина чи майже кожна, думає спочатку про себе і про свою сім’ю, але треба мати міру, прєдел, тобто коли ти вже ситий всім, можна і щось дати людям, а не жити по принципу чим більше є тим більше хочеться!!! Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст, то чесно нічого від тебе доброго чекати і неможна, був би ти при владі і був би такий як усі ті всі (моє ІМХО)

а ти пройшов(пройшла) випробування владою, і впевнена(ний) у тому, що завжди поставиш на перше місце суспільне, а не особисте?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно, кожна людина чи майже кожна, думає спочатку про себе і про свою сім’ю, але треба мати міру, прєдел, тобто коли ти вже ситий всім, можна і щось дати людям, а не жити по принципу чим більше є тим більше хочеться!!! Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст, то чесно нічого від тебе доброго чекати і неможна, був би ти при владі і був би такий як усі ті всі (моє ІМХО)

а мне про кого думать? про тебя?

нет, я про себя думать буду...

и если я буду сыт всем - буду пресыщать свою семью.

в чем я не прав?

ты будешь весьти себя по другому? будешь себе оставлять на хлеб, а на икорку отдавать другим? НЕ ВЕРЮ!

в этом сволочном мире каждый сам за себя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно, кожна людина чи майже кожна, думає спочатку про себе і про свою сім’ю, але треба мати міру, прєдел, тобто коли ти вже ситий всім, можна і щось дати людям, а не жити по принципу чим більше є тим більше хочеться!!! Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст, то чесно нічого від тебе доброго чекати і неможна, був би ти при владі і був би такий як усі ті всі (моє ІМХО)

а ти пройшов(пройшла) випробування владою, і впевнена(ний) у тому, що завжди поставиш на перше місце суспільне, а не особисте?:)

Давай не будем зараз обсуждати хто скільки чого і як пройшов, просто якщо в людини є СОВІСТЬ, то вона недозволить переступити ту межу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну звичайно, кожна людина чи майже кожна, думає спочатку про себе і про свою сім’ю, але треба мати міру, прєдел, тобто коли ти вже ситий всім, можна і щось дати людям, а не жити по принципу чим більше є тим більше хочеться!!! Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст, то чесно нічого від тебе доброго чекати і неможна, був би ти при владі і був би такий як усі ті всі (моє ІМХО)"

бред...

администрации надо еще более внимательно отнестись к раздаче аккаунтов (шутка - ґы)...

но шура, конечно, гад еще тот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст,

1) Шура - пишеться з великої букви.

2) Нікнейм не транскрибується, а пишеться в оригіналі. в даному випадку Shura

3) Oksik Визначся зі своєю статтю. То ти пишеш від імені жінки, то від імені чоловіка. До таких людей немає довіри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем зараз обсуждати хто скільки чого і як пройшов, просто якщо в людини є СОВІСТЬ, то вона недозволить переступити ту межу!!!

давить на совесть - не надо. я преступлений против совести не совершал. и не собираюсь.

но шура, конечно, гад еще тот...

в чем? в желании обезопасить свою семью от финансовых нескладух?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя шура якщо ти так заявляєш що ти егоіст,

1) Шура - пишеться з великої букви.

2) Нікнейм не транскрибується, а пишеться в оригіналі. в даному випадку Shura

3) Oksik Визначся зі своєю статтю. То ти пишеш від імені жінки, то від імені чоловіка. До таких людей немає довіри.

Вибачаюсь я непомітив що спілкуюсь під жінченим іменем, мій нік ksena555!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь я непомітив що спілкуюсь під жінченим іменем, мій нік ksena555!

а мне как то пох....

ну,надеюсь, что ты (он, она) мою мысль понял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь я непомітив що спілкуюсь під жінченим іменем, мій нік ksena555!

а мне как то пох....

ну,надеюсь, что ты (он, она) мою мысль понял?

Звичайно зрозумів що ти як істинні теперешні українці (моя хата скраю нічого незнаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь я непомітив що спілкуюсь під жінченим іменем, мій нік ksena555!

а мне как то пох....

ну,надеюсь, что ты (он, она) мою мысль понял?

Звичайно зрозумів що ти як істинні теперешні українці (моя хата скраю нічого незнаю).

моя хата не за кредит куплена...

(новая укро поговорка..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звiт Управлiння Нацiональногo Банку про роботу Банкiв у Волинськiй областi за 2008 р.

post-6241-1234367826.jpg

post-6241-1234367888.jpg

post-6241-1234367971.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звiт Управлiння Нацiональногo Банку про роботу Банкiв у Волинськiй областi за 2008 р.

о чем там п-ёж, вкратце, чтобы зрение не напрягать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

то сьогодні вчитель лікар і пенсіонер повинні жити як бомжі бо наша держава рятує робочі місця таких бізнесів? та хай закриваються всі нафіг.

хай виживає тільки менеджмент, який уміє створювати прибутки без залучення кредитних коштів.

АВАТОРКА РУЛИТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось давно хотів задати вам питання, а ви взагалі вкурсі, що проблеми які ми маємо зараз більш ніж на 70 % тільки завдяки вам панове.

1. Вас заставляли брати валютні кредити ?

2. Вас заставляли купувати фуру за валютні кредити ?

3. Ви врахували ризики валютних котирувань коли брали валютні кредити.

Тепер ви панове хочете, щоб ми за вас заплатили ?, чи ви думаєте що гроші з неба беруться ?

Мене цікавить, а хто ж учасники акції ?,

підприємці автоперевізники, які взали машини в кредит і за перевозку виставляли нереальні ціни ? - урвалось :)

громадяни які побрали кредити, а як їх віддавати так і не подумали ? - тепер навчаться думати :)

Як на мене то ця криза хоч навчить людей жити за зароблені кошти :), і інколи думати і рахувати спеціально розробленим природою органом :)

А не ходити в "Армані"- під кредит :)

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось давно хотів задати вам питання, а ви взагалі вкурсі, що проблеми які ми маємо зараз більш ніж на 70 % тільки завдяки вам панове.

1. Вас заставляли брати валютні кредити ?

2. Вас заставляли купувати фуру за валютні кредити ?

3. Ви врахували ризики валютних котирувань коли брали валютні кредити.

Тепер ви панове хочете, щоб ми за вас заплатили ?, чи ви думаєте що гроші з неба беруться ?

Мене цікавить, а хто ж учасники акції ?,

підприємці автоперевізники, які взали машини в кредит і за перевозку виставляли нереальні ціни ? - урвалось :)

громадяни які побрали кредити, а як їх віддавати так і не подумали ? - тепер навчаться думати :)

Як на мене то ця криза хоч навчить людей жити за зароблені кошти :), і інколи думати і рахувати спеціально розробленим природою органом :)

А не ходити в "Армані"- під кредит :)

Дякую за увагу.

таки правда, проте не на 100 відсотків....

реально в людей багато розрахунків в валюті і тому бралися саме валютні кредити, а наш валютний ринок, та й самі коливання курсів, ні в які рамки не вкладається, і думаю багато хто враховував різні варіанти але не те що сталося в нас ....

те що в нас робиться в державі не реально спрогнозувати і не піддається ніякій логіці...

але правда таки ще та...... багато люду жили та працювали просто не по своїх реальних можливостях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось давно хотів задати вам питання, а ви взагалі вкурсі, що проблеми які ми маємо зараз більш ніж на 70 % тільки завдяки вам панове.

1. Вас заставляли брати валютні кредити ?

2. Вас заставляли купувати фуру за валютні кредити ?

3. Ви врахували ризики валютних котирувань коли брали валютні кредити.

Тепер ви панове хочете, щоб ми за вас заплатили ?, чи ви думаєте що гроші з неба беруться ?

Мене цікавить, а хто ж учасники акції ?,

підприємці автоперевізники, які взали машини в кредит і за перевозку виставляли нереальні ціни ? - урвалось :)

громадяни які побрали кредити, а як їх віддавати так і не подумали ? - тепер навчаться думати :)

Як на мене то ця криза хоч навчить людей жити за зароблені кошти :), і інколи думати і рахувати спеціально розробленим природою органом :)

А не ходити в "Армані"- під кредит :)

Дякую за увагу.

Не хотел влазить в эту дискуссию, но всё же вставлю свои 5 копеек. Однобоко и приземлённо мыслите --- как говорится "маемо то шо уже маемо". Тех кто набрал кредиты можно обозвать как угодно, НО расплачиваться всё равно прийдётся всем. Тем кто брал ---- деньгами и имуществом, а тем кто не брал --- инфляцией, безработицей и.т.д. Так что те кто тут кричат, что мол понабиралися сами виноваты.......ДА виноваты .....но виноваты и ходят в АРМАНИ, а вот остальные не виноваты и ходят не в АРМАНИ. Надеюсь понимаете что беда уже давно общая :) И чем больше неплатежей тем хуже всем. Кстати есть весомая доля вины ГОСУДАРСТВА и БАНКОВ ---- НЕХРЕН было раздавать кредиты на право и налево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА виноваты .....но виноваты и ходят в АРМАНИ

при цьому бояться кожного скрипу в під"їзді, ночують біля заставного майна, тратять свій час і нерви на якийсь двіж типу "ні кредитному рабству".

Я особисто проти розподілу боргів на державу і банки. Ібо держава буде покривати це все діло з тих податків, які я плачу. Нехай тоді мені перевізник відає з обороту 0,000... якийсь там процент. А то за перевезення гроші дерли, а тут такі м"які і пухнасті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА виноваты .....но виноваты и ходят в АРМАНИ

при цьому бояться кожного скрипу в під"їзді, ночують біля заставного майна, тратять свій час і нерви на якийсь двіж типу "ні кредитному рабству".

Я особисто проти розподілу боргів на державу і банки. Ібо держава буде покривати це все діло з тих податків, які я плачу. Нехай тоді мені перевізник відає з обороту 0,000... якийсь там процент. А то за перевезення гроші дерли, а тут такі м"які і пухнасті.

+10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...